آیا به نمای کامپوزیت نیاز دارید؟

این نوع نماها اغلب در ساختمانهای فرهنگی مورد استفاده قرار میگیرد. از این نما برای ساختمانهای اداری، تجاری، پالایشگاه و جایگاههای سوخت استفاده میشود. ورق کامپوزیت که برای نمای ساختمان استفاده می شود در اشکال مختلف و با توجه به نوع نما طراحی و ساخته می شود و محدودیتی در شکل پذیری آن ها وجود ندارد. سبب کاهش هزینه ها می شود در ابعاد مختلف وجود دارد. 6. نظافت آسان: آلودگی روی نمای کامپوزیت به سختی خود را نشان می دهد و در صورت نیاز به نظافت، تمیز کردن آن بسیار آسان است؛ چرا که در آن از رنگ رزینی استفاده شده است و امکان شستشوی چندین باره با مواد شوینده معمولی را دارد. دیزاین و طراحی فوق العاده ای که نمای کامپوزیت به ساختمان شما در کوتاه ترین زمان می بخشد موجب می شود که شما ترغیب به استفاده از این روش در نمای ساختمان خود شوید. روکش کامپوزیت Sentinel EnviroBuild نسبت به روکش های uPVC کمتر قابل احتراق و اشتعال است زیرا دارای درجه آتش سوزی پایین تری در کلاس یورو B در مقابل C/D است که آن را به انتخاب ایمن تر تبدیل می کند. در ادامه به بررسی مختصر هر یک از این نماها میپردازیم. ᠎Art᠎ic​le h​as be en gener ated ​by behsaznama C᠎on tent Generator​ D​em​oversi on!

نادیده گرفته ترین راه حل برای نمای کامپوزیت

هر شرکت دارای تنوع رنگ متفاوتی است و همچنین در کیفیت، طول عمر و تکنولوژی با یک دیگر متفاوت هستند. عمر طولانی ورق کامپوزیت طرح سنگ باعث شده که کارفرمایان تمایل بیشتری برای استفاده از این متریال ساختمانی داشته باشند. شما می توانید در صورت تمایل نمونه کارهای طراحی و اجرای نمای کامپوزیت توسط ما را که مطابق با جدیدترین ژورنال ها و نوآوری های جهانی در صنعت ساختمان می باشد، مشاهده بنمایید. پس در صورت وجود خطا در نصب قطعات پانچی، اصلاح خطا به آسانی امکان پذیر است. روشهای نصب آن نصب مستقیم بر زیر سازی فلزی، نصب با خم بر روی زیر سازی فلزی و نصب با براکت فلزی بر روی پوسته اول نما میباشد. روشهای نصب آن بسیار متنوع است که از این میان میتوان به سیستم استندینگ سیم، اسنپ لاک، اینتر لاک، فلت لاک، شینگل و کاست اشاره کرد. قیمت نصب نمایکامپوزیت نما به موارد مختلفی بستگی دارد.

زنگ زدن؛ اگر این نوع نما به درستی رنگ کاری نشود و یا روکش مناسبی انتخاب نشود، زنگ زده و دچار پوسیدگی خواهد شد و چهرهای نامطلوب به ساختمان خواهد داد. به طور کلی اگر فقط می خواهید رنگ دندان های خود را برای چند وقتی سفید کنید، بلیچینگ روش مناسبی است، اما اگر می خواهید عیوب دیگر دندان هایتان را بپوشانید باید به سراغ روش های لمینت و کامپوزیت بروید. همانطور که می دانید برای انتخاب هر محصول با متریال برای ساختمان قیمت آن مهم می باشد. نحوه کارگذاری آن بدین صورت است که ابتدا لایه آستر رنگ روی ورقه های آلومینیومی گذاشته می شود و سپس این لایه محافظ بر روی رنگ آستر قرار می گیرد. وی همچنین باید طراحی انجام شده را به بهترین صورت اجرا نماید. در صورت رعایت تمام نکات مربوط به نگهداری این نوع نما سبب صرفه جویی در هزینهها نیز می شود. قیمت نمای فلزی ساختمان به نوع آن بستگی دارد، اما در مقایسه با نماهای جدید بسیار مقرون به صرفه است.

زیرسازی نمای کامپوزیت

قیمت نمای فلزی ساختمان مقرون به صرفه است و میتوان این مورد را از مزایای این نماها دانست. نمای ساختمان در انواع گوناگونی وجود دارد که از جمله آنها میتوان به نمای ساختمان با سنگ، کامپوزیت و شیشه اشاره کرد. فلزات خاصیت رسانایی دارند و از این رو در فصل زمستان نمیتوانند گرما را حفظ کنند و به همین خاطر سبب سرد شدن منازل میشوند که این ویژگی از معایب نمای فلزی به حساب میآید. شاید تاکنون اسم نمای آلومینیومی و یا کامپوزیت را شنیده باشید اما به طور کامل هیچ گونه اطلاعاتی از این محصول و یا تصوری از شکل ظاهری آن نداشته باشید. نمای ساختمان از جمله قسمت های پر اهمیت هر سازه ای است که نقش بسیار مهمی در زیبایی ظاهری سازه ایفا میکند. فریدون بابایی اقدم، عضو شورای شهر تبریز و عضو کمیسیون ماده ۱۰۰ شورای شهر در گفتوگو با ایسنا، با اشاره به کمرنگ بودن نقش حوزه معماری نسبت به شهرسازی در تبریز، گفت: هنر معماری در تبریز علی رغم صاحب سبک معماری ایرانی اسلامی و حتی آذری بودن این شهر دیده نمیشود و معماری درگیر روزمرگی و صرف الگوبرداری از غرب شده است. رنگی که با این رزین روی سطح ورق اجرا میشود، به طور مستقیم بر روی آلومینیوم اجرا نمیشود.

نماي كامپوزيتي مغازه

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت منبع.

دیدگاهتان را بنویسید