اجرای نما خود را در بالا تصویر کنید. این را بخوانید و آن را طوری بسازید

در آمد. در سال 1398 این فروشگاه با نام اپال نما به دنیای مجازی ورود کرد و فروشگاه اینترنتی تخصصی شیرآلات راهاندازی شد. زیرسازی نماهای چوبی به دو روش فلزی و سیمانی قابل اجرا است. بین دو روش اجرا از لحاظ کیفیت تفاوت بسیاری وجود ندارد و انتخاب روش نصب بیشتر بر عهده طراح نما می باشد. پیش از قرار گیری فیلم با دوبله فارسی بر روی فیلم نما، نسخه انگلیسی آن فیلم یا سریال بر روی فیلم نما قرار خواهد گرفت. هنگامی که اتصال با یک لایه ملات خشک ۳ یا ملات سیمان پرتلند – لاتکس مورد استفاده قرار میگیرد، سرامیک نباید خیسانده شود. عایق حرارتی : به صورت مستقل و با اتصال مکانیکی، یک لایه عایق حرارتی توسط چسب یا اتصالات مکانیکی به زیر کار، یعنی دیوار اصلی ساختمان متصل میشود. چسب باید برای برقراری اتصال مکانیکی و پوشش مناسب دندانه دار شود. ملاتهای خشک و ملاتهای سیمان پرتلند لاتکس میتواند به صورت یک لایه اتصال با ضخامت ۲ میلیمتری براي اتصال سرامیک به بستر ملات سیمان پرتلند که هنوز کارا است، به کار برده شود.  This  da​ta was creat᠎ed by behsaznama Conte nt  Generat᠎or DEMO .

نصاب نمای سرامیک خشک

همه سرامیکها باید تا زمانی که بستر ملات هنوز کارا است، نصب شوند. یک لایه اتصال با ضخامت ۱ تا ۲ میلی متر بر روی ملات بستر تا زمانی که هنوز کارا است، اعمال شود. سرامیک باید بر روی چسب، فشار داده شده تا از اتصال چسب با سرامیک در حالی که فاصله و انطباق درز به صورت دقیق حفظ شده است، اطمینان حاصل شود. حداقل ضخامت چسب بین سرامیک و پشت بند، ۱ میلی متر است. آنها جای واحدهای شیشهای با ضخامت دو تا پنج سانتیمتر را میگیرند. سرامیکهایی که قبل از نصب لبههای آنها خشک به نظر میرسند دوباره خیسانده شود. قبل از نصب سرامیک بر روی سطوح قائم، درزها با استفاده از ملات مخصوص فاصله گذاری بین سرامیکها پر شود. بنابراین، برای نصب با استفاده از چسب اپوکسی به مهارت بیشتری نیاز است. نصب سرامیک به روش تر میتواند با استفاده از ملات سیمان پرتلند، ملات خشک، ملات سیمان پرتلند -لاتکس یا چسب اپوکسی انجام شود. در نصب سرامیک با چسب اپوکسی یا چسب طبیعی، ملات بستر باید ۲۴ ساعت یا بیشتر در دمای ۲۱ درجه سانتی گراد عمل آوری شده و پیش از نصب سرامیک باید به طور کامل خشک شده باشد. آنها همچنین میتوانند بر روی بستر ملات سیمان پرتلند عمل آورده شده یا دیوار های پشتیبان سیمانی مورد استفاده قرار گیرند.

این ساختمان مسکونی چهار طبقه در منطقه لواسان تهران قرار گرفته و توسط دفتر مشاور آتی زیست طراحی شده است. در مناطقی که جزء مناطق مرطوب هستند و شرجی در بیشتر ماه های سال، در آن منطقه وجود دارد، معمولا از شیروانی به عنوان سقف خانه ها استفاده می شود. یکی از پیشرفت های چنین سیستمی در اجرای نمای سرامیک خشک، محافظتی است که برای ساختمان در برابر عوامل جوی ایجاد می کند بدون اینکه هیچ گونه انتقال گرمایی از سازه ساختمان صورت گیرد. از انواع دوغاب میتوان به گروت مقاوم در برابر مواد شیمیایی؛ گروت furan اپوکسی مقاوم در برابر مواد شیمیایی؛ گروت دوغاب اپوکسی اصلاح شده اشاره کرد. این مواد را می توان با پودر سنگ و پودر سیمان به صورت مساوی مخلوط کرد و ملات خمیری درست شده از این اختلاط را جهت ترمیم بندکشیها و یا بصورت لیسهای، جهت آب بند کردن سطوح استفاده کرد. هر دو نوع مخلوط های خشک هستند که یکی – نیازمند اضافه نمودن لاتکس مایع در هنگام نحوه نصب نمای خشک اختلاط است. C᠎onte nt was created by G᠎SA Content G᠎en​erator DEMO .

دتایل نمای خشک

مخلوط ملات خشک به مقدار آب یا لاتکس تعیین شده توسط سازنده اضافه شود و اختلاط به صورت یکنواخت براي بدست آوردن ملات با رطوبتی یکنواخت از نظر بصری و کامل انجام شود. زیرسازی یا شاسی کشی: ایجاد بستری مناسب و سطحی صاف برای اجرای نمای مورد نظر در سازه ساختمانی. روانی ملات باید به گونهای باشد که در صورت استفاده از کمچه شیاردار، شیار ایجاد شده در ملات جاری نشده و افت ننماید. به آهستگی و به صورت یکنواخت مخلوط شوه و اجازه داده شود که ملات به مدت ۱۵ دقیقه بماند، آنگاه دوباره مخلوط شود. در هنگام استفاده، هر از چند گاهی ملات باید دوباره مخلوط شود. ضوابط و الزامات هر روش در نشریه شماره ۷۱۴ آورده شده است. در سنگ نمای رومی از سنگ مرمر، سنگ تراورتن و سنگ گرانیت انتخاب می شود که هر کدام زیبایی و ویژگی های منحصر بفرد خود را دارند. نمای پست مدرن در ویلا شامل هندسه و حجم های تعریف نشده و نامتقارنی می شود که هدف از اجرای آن ها بیان یک ایده، مفهوم یا طرز فکر است. BIG، یا گروه Bjarke Ingels، مسئول VIA 57 WEST، یک ساختار سه زاویه عظیم در غرب سیتی نیویورک است که ۶۰۰ آپارتمان دارد.

دیدگاهتان را بنویسید