حذف قیمت سنگ نمای خشک For Good

سنگ ها دنیای زیبایی ازطرح ها و رنگ ها هستند و طرح های با ظرافتی که هر کدام ویژگی های خاص خود را نیز دارند، در انتخاب سنگ نما حتما به رنگ سنگ دقت کافی داشته باشید به این علت که تمام سنگ ها رنگشان ثابت نیست و بعضی از سنگ ها، در برابر نور خورشید رنگ خود را تا حد زیادی از دست خواهند داد؛ بنابراین همه سنگ ها را نمی توان در نور خورشید استفاده کرد. اما سنگ ها وضعیت متفاوتی نسبت به سرامیک و پرسلان دارند و از آنجایی که به جز سنگ های مصنوعی بقیه سنگ ها طبیعی هستند در نتیجه آنها محدودیت هایی در زمینه طرح و رنگ و حتی مقاومت دارند. همچنین گاهی برخی از متخصصان سنگکاری بعد از مشاهده وضعیت ساختمان، نوع سنگ و در نظر گرفتن جزئیات، قیمت و روزهای اجرای کار نما های خشک را اعلام میکنند. این حفره های کوچک آلودگیها را در خود جذب و نمای ساختمان را سیاه میکنند و باعث خوردگی بیشتر نمای ساختمان میشوند. شرایط و عوامل متفاوتی، تعیین قیمت ثابت برای سنگکاری را غیرممکن میکنند. قیمت به روز انواع سورت های این سنگ نما را می توانید در سایت کالاساخت مشاهده کنید.

نمای خشک در ساختمان

در خرید سنگ نمای داخلی شما حق انتخاب وسیع تری دارید، چرا که سنگ نما کم مقاوم با رگه های رنگی متنوع گزینه هایی خوبی برای استفاده از نمای داخلی هستند؛ سنگ های مرمر، گرانیت، چینی، به علت اینکه تماس با ناملایمات جوی ندارند، انتخاب خوبی برای نمای داخلی اند، به طور کلی برای خرید سنگ نما داخلی شما می توانید از تمام سنگ های ساختمانی استفاده کنید. در خرید سنگ ساختمانی باید به فضای ساختمان که قصد نصب سنگ در آن رادارید توجه کنید. چرا که ظرافت های سنگ نمای داخلی بیشتر است و می توان برای هر قسمت از نمای داخلی، سنگ مناسب خودش را انتخاب کرد و یک مجموعه شیک خلق کرد؛ یک موضوع مهم در خرید سنگ نما این است که توجه داشته باشید، هر سنگی برای مکان خاص خود مناسب است و سنگ های نمای خارجی، نمای داخلی، کف پله، پاگرد، کف فرش فضاهای داخلی مسکونی، کف فرش فضاهای داخلی تجاری و اداری، کف فرش بام و پیاده رو و سرویس بهداشتی، در پوش دیوارهای محوطه و سنگ روی کابینت متفاوت است. سنگ های تراورتن و گرانیت، در برابر نور خورشید مقاوم تر هستند و رنگ ثابت تری دارند. سنگ هایی که برای نماسازی استفاده می شوند باید سالم ، بدون هوازدگی ، خلل فرج ، بدون پوسیدگی و مقاوم و عاری از موادی باشند که در اثر عوامل جوی نظیر رطوبت و باراندگی ، نور خورشید ، وزش باد و فرسایش تخریب شوند . This post has be en done  by G​SA​ Con te᠎nt Gen᠎er at or Dem over​si᠎on!

نحوه اجرای نمای خشک ساختمان

برای سرویس بهداشتی و حمام نمی توان از سنگ های لایم استون که جذب آب بالایی دارند استفاده کرد چرا که در معرض رطوبت هستند و لک پذیری بالایی دارند و در اثر رطوبت به مرور زمان پوسیده خواهند شد، برای سنگ نما میزان جذب آب سنگ باید بیشتر از دو درصد نباشد و در نمای داخلی میزان جذب اب خیلی اهمیت چندانی ندارد به این علت که در معرض ناملایمات جوی نیست. نمای کلاسیک رومی علاوه بر سنگ نما رومی با کمک متریال های دیگر مانند سیمان و یا نمونه های پیش ساخته پلی استایرن نیز طراحی می شود. پیش از خرید سنگ به این موضوع دقت داشته باشید سنگ در چه فضا و مکانی و با چه نوع کاربردی قرار است مورد استفاده قرار گیرد، اهمیت دادن به این موضوع باعث می شود تا درگذر زمان سنگ آسیب نبیند و در اینده نزدیک خسارتی به بار نیاورد. این ابزار به صورت پیش ساخته در اختیار نصاب قرار می گیرد و در تعدادی از آنها ممکن است از دستگاه سی ان سی استفاده شود که در این صورت قیمت آن بالاتر می رود.

قیمت اجرای نمای خشک

در این روش با استفاده از دستگاه مخصوص در محل تعیین شده با عمق قابل کنترل و متناسب با نوع و ضخامت سنگ سوراخی که انتهای آن به اصطلاح پافیلی می شود ایجاد می گردد و پلاک های سنگ با انکرهای مخصوص آلیـاژی به کلیپس متصل و بصورت هنگ بـر روی پروفیـل های ساپورت آلـومینیومی افقـی نصـب و رگـلاژ مـی گردد. روش بعدی که کورین میباشد،سنگ طبیعی به وسیله ی دستگاه مخصوص به اندازه و شکل ذلخواه برش داده میشود. سنگ کاری رومی جدید امروزه به وسیله سیمان انجام میشود.با توجه به این که هزینه استفاده از سیمان سفید بسیار ارزانتر از سنگ میباشد توصیه میکنیم از سنگ کاری رومی جدید با استفاده از سیمان کمک بگیرید. این نوع روش سنگ کاری رومی جدید برای احداث خانه های ویلایی کاربرد دارد. بتن اکسپوز به معنی بتن نما یا بتن نمایان نوع جدیدی از بتن است که با تغییر در مواد ترکیبی و روش تولید آن محصولی جدید با کاربردهای جدید ایجاد شده است. در این سیستم در ضخامت سنگ سوراخ ایجاد می گردد و با استفاده از اسکوپ های پیمی گالوانیزه و استیل، سنگ در محل خود نصب و رگلاژ می گردد. امروزه اکثریت از سنگ نما برای زیباتر جلوه دادن نمای داخلی و خارجی ساختمان ها استفاده می کنند، استفاده از بهترین سنگ نما در ساختمان می تواند علاوه بر پوشش مناسب ساختمان، آن را در برابر عوامل محیطی مختلف محافظت می کند و باعث جذابیت و زیبایی چشم نواز ساختمان نیزمی شود؛ در طراحی نمای ساختمان، ممکن است از مصالح مختلفی استفاده شود، از جمله انواع سنگ، چوب، آجر، کاشی و انواع پنل ها که هر کدام می تواند به نحوی یک نمای شیک برای ساختمان ایجاد کند و هر کدام مزایا و ویژگی های منحصر بفرد خود را دارند.

دیدگاهتان را بنویسید