حقایق کثیف درباره اجرای نما فاش شد

در حالتی که طبقات نسبت به یکدیگر بیرون نزده باشند، خط کف آنها در نما دیده نمیشود و نیازی به رسم آن نیست. از سنگ مرمر به طور ویژهای در دکوراسیون داخلی منازل، راه پله، نمای داخلی ساختمان، ستونها و کف ساختمان استفاده میکنند. قیمت سنگ بر اساس کیفیت و نوع آن تعیین شده و باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید. در این مقاله از چیدانه قصد داریم انواع سنگهای نما را معرفی کرده و بررسی کنیم که بهترین سنگ نمای ساختمان چه سنگی است و باید بر چه اساس آن را انتخاب کنیم؟ سرامیک ها بر اساس نوع کاربردشان دسته بندی می شوند. جهت اجرای نمای رومی متریال مختلفی وجود دارد که مهم ترین و رایج ترین آن ها از گذشته تاکنون سنگ های ساختمانی بوده اند یا به عبارتی می توان گفت: نمای رومی با سنگ های طبیعی شناخته می شود. ۱۰-از اتصال سنگها و قطعات برروی هم با چسب سنگ خودداری شود. این در حقیقت، یک مزیت بزرگ را به همراه خواهد داشت و آن هم جلب مشتریان بیشتر به سمت خرید ساختمان خواهد بود. این سنگ ها علاوه بر زیبایی از ویژگیهای خاصی برخوردار هستند، که آنها را جهت به کار بردن در نمای داخلی مناسب کرده است.

بهترین سنگ نمای ساختمان چه سنگی است؟

تا اینجا با انواع سنگ آشنا شدید. این تنوع همچنین باعث شده که پاسخگوی انواع سلیقهها و معماریها باشد، که خود نیز یک نکته مهم است. این موضوع باعث شده که سنگهای مختلفی جهت به کار بردن در نمای داخلی مناسب باشند. تفاوت سنگ نما با انواع سنگ در نمای داخلی ساختمان چیست؟ بهترین سنگ نمای ساختمان چه سنگی است؟ شاید تا به حال برای شما هم سوال پیش آمده باشد که چه سنگی برای نمای داخلی ساختمان مناسب است؟ تصور کنید هنگام سقوط یکی از سنگهای نما عابری در آن محدوده در حال تردد باشد. به دلیل اینکه داخل ساختمان از شرایط مختلف آبوهوایی مانند تابش نور آفتاب، باران و رطوبت، گردوخاک و یخزدگی در امان است، عمر آنها افزایشیافته و تعداد انتخابها بیشتر است. نمای داخلی ساختمان مانند دیوارهای پارکینگ محلی مناسب برای استفاده از سنگهای مرمریت است. برخی از ماسهسنگها مانند رسوبهایی هستند که از سنگهای قبلی تولید شدند درحالیکه برخی دیگر همانند سنگآهک از رسوبات حاصل از مواد تشکیلشدهاند. نوع دیگر سنگ ، قیمت نمای خشک سنگ مصنوعی است. اما یکی از خاصترین نوع سنگ تراورتن، تراورتن سفید است که تنها در ایران یافت شده و منبع اصلی آن کشور ما است. سنگ های آهکی به رنگ های سفید، نخودی و خاکستری تا قرمز و آبی یافت می شوند و سطح نهایی آن به صورت صیقلی، تیشه ای و کلنگی قابل تهیه است.  This a rt​icle w᠎as generated by behsaznama Content G​ener at​or​ Dem᠎over᠎sion !

سنگ مرمر یک نوع سنگ گران است که به دلیل آهکی بودن قابلیت ساب پذیری بالایی دارد. اگر میخواهید که نمای ساختمان به این زودیهای رخ خود را از دست نداده و از بین نرود لازم است که با انواع سنگها، ویژگیهای هر یک و مشخصات فنی سنگها پیش از خرید آشنا باشید. اگر بخواهیم بهترین سنگهایی که برای نمای داخلی مناسب هستند، را نام ببریم میتوانیم به سنگهای گرانیت ، مرمریت، چینی، ترانیکس، اونیکس و لایم استون اشاره کنیم. سنگهایی که براق هستند و ساب زیادی دارند، اگر در ساختمان به کار برده شوند، منجر به زمین خوردن افراد و ایجاد صدمه به آنها میشوند. عموماً برای این بخش از ساختمان از سنگهایی استفاده میکنند، که ظاهر زیبایی داشته و بتوانند به وسیله آنها فضا را زیباتر کنند. در بخش نقشه نما مواردی مثل: ضخیم بودن سنگها، میزان برجستگی نما، قوس، زاویه های بخشهای مختلف نما آورده شده است. در نهایت هم به دو روش نمایان و پنهان، میشه سنگ ها رو روی دیوار نصب کرد. سنگ گرانیت نوعی سنگ آذرین است و رنگهای متنوعی دارد.

تبریک می گویم! اجرای نما شما دیگر مرتبط نیست

به طور مثال رنگهای روشن بهترین نمونه سنگها به عنوان سنگهای کلاسیک هستند. سنگهای طبیعی با انواع سبکهای طراحی ماننده مدرن، کلاسیک و هنری همخوانی دارند. در برابر عوامل طبیعی (تغییرات آب و هوایی) ویژگیهای ظاهریاش تغییر میکنند. امروزه میتوانید در بسیاری از خانههای ایرانی سنگ مرمر را مشاهده کنید. در این نوشتار سعی داریم بهترین سنگ برای نمای ساختمان را شناسایی کنیم تا بتوانیم در حین خرید این نوع سنگها را در نظر داشته باشیم. تنوع رنگی مرمریت باعث شده تا از این سنگ علاوه بر نمای خارجی در بسیاری از کاربردهای داخلی نیز استفاده شود. نماهای ساختمانهای جدید به سمت اجرای خشک و استفاده از سنگ نماهایی که میتوان آنها را به روش خشک اجرا کرد روی آورده است. در اجرای نمای رومی با سنگ ، شاسی کشی از پروفیل آهنی نبشی، میلگرد و از اجزای پیچ و مهره استفاده می شود. این سنگ می تواند به تنهایی و یا با ترکیب شدن با سنگهای دیگر یک نمای داخلی جذاب را خلق کند.

دیدگاهتان را بنویسید