در اینجا، این مفهوم را روی نمای خشک کپی کنید

در شرکت طراحی نما مهندسین با به کار گیری تجهیزات پیشرفته و استفاده از متریال های باکیفیت و مدرن همچنین با استفاده از متد های روز دنیا در زمینه طراحی نما اقدام به طراحی نما می کنند . از طرح های کلاسیک و مدرن میتوان در حفاظ استفاده کرد و نحوه ی باز و بسته کردن آن با توجه به نیاز مشتریان متغیر میباشد . در نتیجه میتوان گفت که نوع مدرن، یکی از انواع پرفروش حفاظهای مدرن است. یکی از انواع حفاظهای پنجره، نوع مدرن است که هم قیمت مناسبی دارد و هم طرحهای آن موردپسند خیلیها قرار میگیرد. نوع مدرن حفاظها، تقاضای بسیار بالایی در بازار دارد. شرکت طراحی نما هیرادانا با در دست داشتن نیرو های خبره در زمینه ی طراحی نما که هر کدام دارای تخصص خاصی می باشند و تجارب بالایی در این زمینه کسب کرده اند و همینطور داشتن انواع تجهیزات پیشرفته و بهره گیری از متد های مدرن و جدید در زمینه ی طراحی نما یکی از بهترین شرکت طراحی نما ها شده است و روز به روز پیشرفت های چشمگیری در این زمینه کسب می کند شرکت طراح و مجری نما . اگر به دنبال ان هستید تا کار طراحی نمای خود را به یک شرکت طراحی ما معتبر و کاربلد که سابقه ی کاری درخشانی را داشته باشد بسپارید بهترین پیشنهادی که می توانیم به شما بدهیم سپردن کار به شرکت طراحی نما هیرادانا است .

نمای خشک در ساختمان

شرکت هیرادانا یکی از بهترین و به روز ترین شرکت طراحی نما ها می باشد که در این زمینه دارای سابقه ی درخشان می باشد و توانسته با ارائه انواع طراحی نما ها در زمینه های مختلف موفقیت های بسیاری کسب کند . طراحی نما برای ساختمان هایی مانند ساختمان های اداری و تجاری با ساختمان ها ی مسکونی متفاوت می باشد و هر کدام دارای اصول جداگانه ای برای این کار می باشند از این رو باید طراحی نما را بر هر کام از این ساختمان ها با توجه به اصول خودش انجام داد این کاری می باشد که تنها مهندسین شرکت طراحی نما می توانند از پس ان بر بی آیند دلیل آن نیز این می باشد که مهندسین در شرکت طراحی نما با استفاده از شرایطی که در این شرکت و امکاناتی که برایشان فراهم شده و دسترسی به تمامی اطلاعات مورد نیاز و همینطور استفاده از کار گروهی و کمک کردن در این زمینه به یکدیگر توانسته اند تمام اصول طراحی نما را رعایت کرده و کار های منحصر به فرد و خوب ومناسبی در این زمینه ارائه دهند . در این روش سرامیک خشک پرسلانی از طریق اتصالات آلومینیومی مخصوصی به نام کلمپ clamp بر روی ریل های آلومینیومی افقی مخصوص این سیستم متصل می شوند. This was c reat​ed ​by GS A Co​ntent Ge nera tor  DEMO .

قطعات نمای خشک

در واقع برطرف کردن مجموعه نیازهای مربوط به آب بندی ،استحکام و محافظت گرمایی ساختمان توسط یک متریال انجام می شد که باتوجه به ظرفیت تحمل بار، محافظت در برابر گرما و رطوبت از طریق ضخیم کردن دیوار انجام می شد. تاکنون به تغییر نمای ساختمان خود از طریق طراحی و اجرای یک بالکن شیشه ای یا شیشه بالکن فکر کرده اید؟ به کار بردن محفظه شیشه بالکن نمونه ای مهم از استفاده شیشه سکوریت در ساختمان است. حفاظ پنجره آهنی از آهن آلات روز تهیه می شوند و قیمت کامل آن بستگی به ابزارآلاتی است که در آن به کار رفته و همچنین ارتباط مستقیم با بازار روز دارد. اجزای تشکیل دهنده ی حفاظ پنجره ساختمان فلزاتی مانند آهن و آلومینیوم می باشد ، که تمامی این فلزات ارتباط مستقیم به قیمت های روز بازار دارد ولی شرکت حفاظ نما توانسته با کنترل وضعیت بازار و اهمیت دادن به خواسته های مشتری از بالا بردن روزمره ی اجناس خودداری کرده و بسته به نوع بازار قیمت کنترل شده و به صرفه به مشتری ارائه دهد ولی تمام این خدمات دلیلی بر پایین آوردن کیفیت و کم کاری در خدمات نصب و اجرا نمی شود بلکه مهم ترین اصل حفاظ نما جلب رضایت مشتری میباشد.

اجرای صحیح شامل انتخاب مواد با کیفیت و همچنین نصب با دقت مصالح و اجرای نمای خشک میباشد. به طور کلی مهمترین ویژگیها و مزایای چسب پلی اورتان عبارتند از: درزگیری فوری چسب پلی اورتان زمان گیرایی ایدهآلی دارد و برای اتصالات اضطراری و درزگیریهای سریع مصالح ساختمانی یا اتصال قطعات مختلف به یکدیگر قابل استفاده است. استفاده از نمای خشک یکی از بهترین گزینههای برای دستیابی به تمام این ویژگیها است. تصور کنید چه بی نظمی در این ساختمان و پشت بام آنها و حتی کابل هایی که به هر واحد کشیده می شود به وجود می آید. ۸۰ کیلوگرم از وزن به ازای هر مترمربع از سطح نمای اجرا شده نسبت به روش دوغابی که تأثیر زیادی بر کاهش نیروی زلزله خواهد داشت و اگر در ابتدای طراحی ساختمان، نما بصورت خشک دیده شود با کاهش قابل توجه در وزن ساختمان، نه تنها قیمت تمام شده افزایش پیدا نمی کند بلکه با کاهش وزن اسکلت و فونداسیون در قیمت نهایی نیز تأثیر کاهنده مهمی باقی خواهد گذاشت. همانطور که می دانید یکی از اصلی ترین قسمت های یک ساختمان نمای آن می باشد و باید به طراحی نما اهمیت ویژه داد طراحی نما دارای اصول بسیاری می باشد که از عهده ی هر کسی بر نمی آید و باید به دست کسی و یا کسانی سپرده ود که در این زمینه تحصیل کرده و متخصص شده اند همچنین دارای تجربه کاری بالا باشند شرکت طراحی نما شرکتی می باشد که مجموعه ای از مهندسین خبره در این زمینه را گرد هم آورده است .

دیدگاهتان را بنویسید