زمان بهترین زمان شروع اجرای نمای خشک

یکی از تاثیر گذارترین موارد در بافت شهری نمای ساختمان ها می باشد و لازم است تا در هنگام اجرای نما توجه ویژه ای به این موارد صورت گیرد . این دو متریال در هنگام ترکیب با هم ، یکی از زیباترین نماها را خلق می کنند و ترکیب رنگ های آجر با رنگ یکدست و روشن سنگ زیبایی خاصی به بنا می دهد . در بعضی موارد با اضافه کردن پودر رنگی به سیمان سفید به آن رنگ میبخشند و همچنین با ایجاد ابزار های مختلف روی نما به زیبایی نمای ساختمان هر چه بیشتر می افزایند.با گذر زمان به علت باران های اسیدی و همچنین آلودگی هوا کیفیت و زیبایی را از دست داده اند و لازم به نما نماشویی میباشد. پرداخت صحیح بندکشی با ابزار مناسب نفوذ آب و جابجایی نمکها را کاهش میدهد. واترجت یکی از مهمترین ابزار های شستشوی نما بدون داربست محسوب میشود که بسیار با آن سرو کار داریم.

قیمت اجرای نمای خشک

خوشبختانه این نوع از آجر، ظاهر به شدت زیبا و مدرنی دارد و برای سبک معماری جدید، یک نوع مصالح ایده آل، محسوب میشود. برای اینکه بتوانیم نمای زیبایی داشته باشیم از سطح نمای سیمانی میتوانیم از رنگ آمیزی نما کمک بگیریم. برای اطلاع از نحوه اجرا و آشنایی های مربوط به کار رنگ آمیزی نما کلیک کنید. برای مثال برای نماهایی که زبر و بافت دار است از سیلیس با دانه بندی ریز و شکری استفاده میشود. سنگ سمنت پلاست در واقع یک نوع سنگ مصنوعی است که در زمره مصالح نوین ساختمانی به شمار میآید و برای انواع دیوار پوش و کفپوش در داخل و برای نمای بیرونی ساختمان استفاده میشود. در این مدل از نما اول قسمت نمای ساختمان شاسی کشی و شبکه بندی در اندازه های مختلف برای زیر سازی انجام میگیرد. شرکت ارتفاع کاران آرین همت شهر مجری و اجرا کننده نما شویی و شستشوی نمای برج های مرتفع بلندمرتبه با بیش از 10 سال تجربه اماده خدمات رسانی می باشد. Data h​as  been gen᠎er at​ed by  https://behsaznama.com  Con tent᠎ Gen​er ator ​DE​MO.

شرکت اجرای نمای خشک

موادشیمایی نظیر پاک کننده های اسیدی، پاک کننده های قلیایی، حلال های ارگانیک و شوینده های بدون کف استفاده میشود. به همین دلیل از مواد شوینده جرم گیر و یا سندبلاست نما استفاده میکنیم. این نوع سیستم مشکلات و محدودیت هایی داشت ازجمله این که امکان استفاده از عایق کاری یا لایه عایق در این روش وجود نداشت و باعث اتلاف انرژی بسیار زیاد و ورود هوا و آلودگی صوتی به داخل ساختمان می شد. همواره با استفاده از عایق های آب بندی و پسب های آکواریوم در اطراف و دور فریم و شیشه باعث میشود تا سطح نما کاملا آب بندی و ایزوله شود. عایق مناسبی در برابر صوت ، حریق و رطوبت می باشد. آجر نما نسوز علاوه بر مقاومت بالا در برابر حرارت، در مقابل عوامل جوی و محیط های اسیدی بسیار مقاوم است. این سازه که معمولا از جنس استیل یا گالانیزه است، در مقابل تنشهای به وجود آمده ناشی از زلزله، باد و تغییرات دما از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار است. محلول ضد شوره بر پایه نانو تکنولوژی; با داشتن ویژگی های خاص، به ابعاد مولکولی; در مصالح نفوذ کرده و با کلیه عواملی که در مصالح آبدوست وجود دارد; واکنش داده و خواص آن را از آبدوست به آبگریز تغییر می دهد. This data has  been do᠎ne ᠎by https://behsaznama.com C᠎onte​nt G enerat​or D emov ersion᠎!

4 مکان برای دریافت معاملات در اجرای نمای خشک

برای جلوگیری از این مشکل پس از اتمام شستشو از مواد نانو برای ضد آب کردن سطح استفاده میکنیم. یعنی تحمیل هزینه ای اضافی که کارفرما بعد از مدتی باید برای نما متحمل گردد و در انتهای کار با توجه به عمر مفید کارهای دوغابی ۱۵ سال می باشد باید تمامی لایه ملات و همچنین سنگ مربوطه را تخریب نمود و این بدان معنی است که اگر هزینه ای – که حدود ۱۰ برای اجرای نماهای دوغابی صرف می شود بعد از اتمام کار ساختمان، باید بصورت کامل آن را مستهلک شده تلقی کرد . روش کار به این صورت است که با استفاده از ابر یا اسفنج سطح شیشه را به طور کامل با مواد شوینده شستشو می کنیم و با تی لاستیکی و قسمت ابرویی شیشه پا کن آب باقی مانده روی شیشه را پاک می کنیم. و زمان بیشتری برای پاکیزگی تلف میشود.به این دلیل که در نماشویی کامپوزیت تمام سطح نما باید بادست شستشو گردد همین باعث اتلاف وقت میشود این روش را با اسفنج و تی و مواد شوینده انجام میدهیم.و در آخر کل سطح را دستمال میکشیم تا به براقیت برسیم. کاهش زمان اجرا: اجرای نمای خشک ساختمان مانند نمای خشک آجری به دلیل عدم استفاده از ملات، فعالیت همزمان چند گروه نصاب و استفاده از ابزارهای پیشرفته و صنعتی تا 50% کاهش پیدا میکند.

دیدگاهتان را بنویسید