سریع-ردیابی نمای سنگ شما

جذب آب بسیار پایین از شاخص ترین ویژگی های سفال تراکوتا می باشد که باعث افزایش طول عمر نما ساختمان و ثابت ماندن رنگ سفال ها می گردد .جذب آب ویژگی بسیار مهمی در مصالح نما ساختمان محسوب می گردد. اجرای نمای سنگ خشک با استفاده از پیچ و مهره فلزی انجام می شود. اگر قصد ندارید هزینه ی زیادی صرف اجرای نمای ساختمان بکنید می توانید از طرح های مینیمال استفاده نمایید. از جمله ویژگی های نصب خشک نما تراکوتا می توان مقاومت در برابر تغییرات دمایی ووجود حالت ارتجاعی در سیستم نصب خشک سفال تراکوتا نام برد. وجود هوا درفضای بین تایل های سفال تراکوتا نما و دیواره ساختمان ازانتقال تغییرات دمایی محیط بیرون به ساختمان جلوگیری میکند ومانندسیستم عایق حرارتی دو جداره عمل می نماید . این اجزا شامل عایق حرارتی ،چارچوب نگه دارنده ،فضای خالی ، مصالح نما و اتصالات می باشد. به هر حال به این نکته دقت کنید که ترکیب مصالح منتخب است که در طراحی مهم است. دستمزد نصب بدون وسایل مورد نیاز در سیستم خشک از 95 هزار تومان تا 110 هزار تومان است که با وسایل نصب یعنی آهنکشی و «کلیپس» هر متر مربع بالاتر از 260هزار تومان می شود.

سرامیک نمای خشک

اغلب مردم زمانی که به نمای پست مدرن نگاه می کنند مدت ها به آن خیره می مانند و در رمز و راز آن غرق می شوند. تمام مواردی که در این مقاله به آن اشاره شد؛ از مسائل مطرح در بحث طراحی نما و اخذ تاییدیه کمیته نما است که به طور کامل به شرح آن پرداختیم. قطعات ذکر شده در بالا به نمای تمام شده در عین ظرافت، قابلیت رگلاژ و آب بندی را می دهد. نمای این ساختمان مسکونی تمام سنگ بوده و با سبک رومی- کلاسیک بر اساس میل کارفرما ایجاد شده است. یکی دیگر از نکاتی که به شدت باعث ایجاد تفاوت ها در سبک کلاسیک و مدرن می گردد بحث تزئینات نما است. از موارد مهم نوع طراحی نما برای ملک مورد نظر است ، در واقع سبک طراحی نما در ویلا و ساختمان مسکونی کاملا متفاوت است و به این نکته باید توجه کرد. در طراحی نمای آپارتمان ها باید به همگونی نما با بافت منطقه و همچنین بودجه کارفرما توجه گردد. سرامیک خشک به عنوان روکش نمای خشک ساختمان مهمترین قسمت این نوع نما است و باید دارای مقاومت کافی و حداقل جذب آب باشد. از نظر بصری به عنوان نمای پنجم ساختمان تلقی میگردد.

عجیب اطلاعات درباره اجرای نما

در طراحی نمای پست مدرن در ویلا اولین چیزی که توجه ما را به خود جلب می کند چارچوب شکنی های طراح است. نورپردازی نما از سایر موضوعاتی می باشد است که باید حتما در طراحی در نظر بگیرید. در صورتی که می خواهید ساختمان شما در شب نیز همچون روز خودنمایی کند و یا حتی شیک تر باشد، باید در نورپردازی سطوح سلیقه و دقت به خرج دهید. وجود روش های مختلف ساخت و امکان تولید اشکال پیچیده و متنوع -بوسیله ابزار زوایای مختلف با لبه تیز تا 135 درجه را می توان با این ورقها ایجاد کرد در حالیکه برای مصالح رایج دیگر فاقد سیمان، سنگ و شیشه این امر امکان پذیر نمی باشد. طراحی نمای ساختمان دراقلیم گرم وخشک بیشتر ازمصالح آجر، سنگ، شیشه و چوب استفاده میشود. اگر قصد دارید به صورت کامل در مورد قسمت طراحی و اجرای نمای چوب در کرج به صورت کامل اطلاعاتی را کسب کنید می توانید با مجری نمای چوب ترمو، شرکت مهندسی سازه پارسا گستر تماس حاصل فرمایید. نیز با شماره پایین تماس حاصل فرمایید. خیر شرکت ایمن کار یک شرکت پیچ و رولپلاک مستقل میباشد و میتوانید تماس بگیرید تا برای انجام کار خدمت برسیم.

ایشالا بتونیم بازهم در خدمت شما باشیم. اقا نامجو خیلی محلصیم بازم کار پیچ کردن سنگ نمای ساختمان داشتی با حساب درصد شما در خدمت هستیم. در واقع سنگ یکی از اصلی ترین مصالح برای طراحی و ساخت نمای سازه عمرانی یک سازه محسوب می شود که از گذشته تا به امروز بطور فزاینده مورد استفاده طراحان و سازندگان قرار گرفته است . این کار را می توانید با آهن CNC انجام دهید. برای دارا بودن یک ساختمان با این گونه طراحی می توانید از مشاورین طراحی نمای ساختمان با تجربه و حرفه ای در استودیو قاف بهره مند شوید. برای اجرای نمای خشک دست شما در انتخاب مصالح باز است و می توانید هر نوع مصالحی که قابل استفاده برای نمای داخلی و خارجی ساختمان است را در هر ابعادی و از ضخامت 5 میلیمتر تا 50 میلیمتر استفاده کنید. سرامیک در نماهای مدرن به دو صورت انجام می شود، شیوه خشک و شیوه ملات دار باید توجه به نوع سرامیک داشت. با توجه به ضمانتی که دادید برای پیچ و رولپلاک سنگ نما میتونید فردا برای دیدنش و درست کردنش بیایید؟ برای این که بهترین آبنما را در ترکیب با فضای حیاط خود انتخاب کنید، باید به نکات و اصول مختلفی توجه داشته باشید. Th is artic​le was gener​at ed with the  he​lp of behsaznama C​on​tent Gen erator DEMO᠎!

قطعات نمای خشک

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد نمای مدرن بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید