سریع و ساده تعمیر در شما نما خشک

نحوه اجرای نمای خشک ساختمان نما را دو لایه میکند. هزینه های مربوط به اجرای نمای خشک متناسب با نوع متریال و نحوه اجرا متفاوت است. هزینه نهایی بستگی به توافق طرفین. نحوه اجرای واش بتن این امکان را به سازنده میدهد که ساختاری یکپارچه داشته باشد.قیمت اجرای واش بتن به عوامل متعددی بستگی دارد. از جمله اینکه در برابر ضربه ها تغییر شکل میدهد و در برابر باد و طوفان نیز مقاومت بالایی ندارد. 5. پیش از آنکه سیالی که لایه نهایی بتن را صیقل میدهد بر روی لایه نهایی بتن اعمال کنید، اگر امکان ترک خوردگی بتن وجود دارد بهتر است سطح آن را به قطعات کوچکتر مستطیلی یا مربعی تقسیم کنید. بهتر است برش های مربعی روی سطح ایجاد کنید و امتداد خطوط برش زیاد طولانی نباشد. به دلیل نوسان زیاد قیمت مواد اولیه، جهت اطلاع از قیمت دقیق و برآورد هزینه اجرای نمای ساختمان موردنظرتان، با کارشناسان شرکت مهندسی آنلاین سازه تماس بگیرید: 90000011 . هزینه های بازسازی و ترمیم در صورت نیاز کمتر از روش سنتی است. بسیاری از افراد هستند که گمان می­ کنند منظور از نمای خشک سنگ، سنگ مخصوصی است که برای نمای خارجی ساختمان مورد استفاده قرار می­ گیرد و یا نمای خشک سرامیک، سرامیک خاصی است در نما به کار می­رود، اما باید بگوییم که نمای خشک یک روش برای اجرا نما می­باشد و می­توان از انواع سنگ و یا سرامیک در پیاده سازی آن بهره گیری نمود.  This post h​as been written  by behsaznama Conte nt Generator DE᠎MO!

نحوه اجرای نمای خشک ساختمان

سیستم نمای خشک از نظر اجرایی و با توجه به نوع قرارگیری اتصالات در کشور ما به دو دسته روش؛ نمایان و غیره نمایان دسته بندی می شود؛ که در ادامه توضیحی مختصر از هر یک را بیان خواهیم کرد تا شناخت دقیق تری درباره این نوع نما داشته باشید. سیستم شیاری (INVISIBL): سرامیک نما جهت زیبا سازی نمای خارجی ساختمان ها استفاده شده و علاوه بر ایجاد زیبایی و جذابیت ظاهری نما، به دلیل قابل کنترل بودن طراحی و نصب سرامیک ها که دارد نظر مثبت بسیاری را به خود جلب نموده است. برای آب بندی مناسب نیاز به کنترل مداوم دارد. معمولا برای اجرای واش بتن از ترکیب ۱۵٪ درصد سیمان پرتلند ، ۱۵٪ آب ، ۵۰ ٪ سنگ دانه و ۲۰ ٪ ماسه استفاده میکنند. نما ظاهر و منظره خارجی هر ساختمان میباشد و نمای ساختمان بازتاب دهندۀ سلیقه، علایق مردم شهر است که باید آن را نسبت به شرایط محیطی شهرتان مانند آب و هوا، باد و طوفان، زلزله، میزان آلایندههای هوا در مناطق مختلف، آن را انتخاب کنید. Post w᠎as g​ener​ated ​with behsaznama C ontent G᠎enerat᠎or  DEMO.

نمای خشک سرامیک یافول بادی معروف از معروفترین انواع سرامیک خشک است که میزان جذب رطوبتی کمتر از یک درصد داشته و در برابر یخبندان مقاومت بسیار بالایی دارد. پیشنهاد می شود در انتهای هر تخته یک پایه قرار دهید و وسط را با پایه هایی با فاصله ی تقریبا ۱۰ سانتی پر کنید. برای اجرای کفپوش هایی که قرار است تنش بالایی را تحمل کند و نیاز به مقاوم سازی زمین وجود داشته باشد از مش فولاد و مقاطع فولادی استفاده می کنند که در ترکیب با بتن ساختار مستحکمتری داشته باشد. یکی دیگر از مسائلی که در سیستمهای سنتی معمولاً دیده میشود، به وجود آمدن شکافهای غیر همسطح میباشد که بعد از دوغاب ریزی بدلیل جابجایی سنگ و غیره و خارج شدن از میزان کاری اولیه صورت میگیرد و معمولاً هم بدون خراب کردن قابل اصلاح نیست ولی در روشهای اجرای خشک بدلیل آنکه در اجرا از مواد سخت شونده (ملات) استفاده نمیشود، میتوان در موقع اجرا و حتی پس از تمام شدن کار به سادگی نسبت به میزان کاری خطاهای احتمالی حتی در حد میلی متر اقدام نمود و حتی طی سالیان بعد از استفاده نیز امکان جابجایی و اصلاح تک تک سنگها یا سرامیکها و… تسلط مجری واش بتن میتواند تا حد زیادی از هزینههای اضافی بکاهد.

فروش تجهیزات نمای خشک

متریال ها و مصالح زیادی با تفاوت های بسیار برای ساخت نما به روش خشک مورد استفاده قرار میگیرند، که از رایج ترین آنها عبارتند از : سرامیک پرسلانی ، کاشی و سفالینه ،کرتین وال ، صفحات آلومینیوم کامپوزیت ، فایبر سمنت برد ، ترموود و … البته تیمهای ساحتمانی حرفهای زیادی نیز میتوانید پیدا کنید که قیمت اجرای نمای سرامیک خشک توسط آنها بسیار مناسب است. بدون شک پیشرفت در صنعت ساختمان سازی متوقف نخواهد شد همانطور که امروزه شاهد آن هستیم بسیاری از مصالح نوین و جدید جایگزین مصالح قدیمی و سنتی شده اند ، همانطور که در طراحی و اجرای سقف کاذب، رابیتسکاری جای خود را به کنافکاری داد، در اجرای نما هم استفاده از مصالح و ملات کاری منتفی شده است و نصب نما خشک را ترجیح می دهند. در بعضی موارد خصوصا در مورد اجرای واش بتن محدود به محوطه سازی یک ویلا ممکن است افراد تصمیم بگیرند بخشی از کار خودشان انجام دهند. با یک تیم حرفهای و قابل اعتماد کار کنید. موضوعی که قیمت اجرای نمای سرامیک خشک را به گزینه مطلوب و قابل قبولی تبدیل کرده است. چه نوع مصالحی در نمای خشک مورد استفاده قرار می گیرد؟

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از مجری نمای سرامیک خشک دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید