نمای خشک راهنمای برقراری ارتباط ارزش

میتوانید هر طرحی که خواستید اجرا کنید؛ طراحی نمای خشک در مقایسه با طراحی نما با ملات انعطافپذیری بیشتری دارد. بنابراین با انواع مختلف نمای ساختمان هماهنگ میشوند. بنابراین ایجاد امنیت برای منزل برای آنها از اهمیت بالایی برخوردار است. حفاظ پنجره دو جداره همان طور که از نام آن پیداست برای حفاظت و ایجاد امنیت در ساختمان مورد استفاده قرار میگیرد. استفاده از پنجره upvc حفاظ دار مانع از هر گونه ضربه به شیشه و شکستن آن می شود. علاوه بر این، استفاده از پنجره حفاظ دار از مزایای دیگری از قبیل کاهش شدت صوت، مناسب در برابر سرما و گرما، مانع از نفوذ گرد و غبار، تنوع بالا و شکل پذیری متناسب با معماری ساختمان برخوردار است. نردهای: یکی دیگر از طرحهای حفاظ پنجره دوجداره مدل نردهای است. رول شونده: این مدل از طرحهای خاص محافظ پنجره است که مانند فرش رول میشود. پیش از اقدام برای انتخاب حفاظ پنجره دو جداره لازم است با انواع آنها آشنا شوید تا مدل مناسب با پنجره و نمای ساختمان مورد نظر خود را انتخاب کنید. نمای بیرونی مانند یک لایه محافظ برای ساختمان ها است و در نظر گرفتن نکاتی در انتخاب و اجرای نمای ساختمان بسیار اهمیت دارد: در نظر گرفتن شرایط آب و هوایی، موقعیت جغرافیایی ساختمان، تعداد طبقات ساختمان و …

ی خشک قابل نصب است.

اجرای نما با استفاده از داربست، یکی از روشهای قدیمی است که همچنان در بعضی از شهرها به چشم میخورد اما متأسفانه معایب و مشکلاتی را با خود همراه دارد. در مکانهایی که دارای پنجرههای وسیع و بزرگ است از این نوع استفاده میشود و میتوان آنها را با قفلهای کتابی ایمن کرد. بایرامیکس یک سیستم پوشاننده تزیینی است که برای نما های داخلی و خارجی استفاده میشود. هر گونه مصالحی که قابلیت استفاده در نمای داخلی و خارجی ساختمان را داشته باشد و با هر ابعادی ( البته متعارف ) از ضخامت 5 میلیمتر تا 50 میلیمتر به روش نمای خشک قابل نصب است. با نصب نماهای خشک بر روی ساختمان ، ساختمان دو پوسته خواهد شد که در محفظه خالی بین نما و ساختمان می توان روی سازه عایقی برای محافظت از ساختمان در برابر شرایط جوی ، آلودگی های صوتی و سایر مزاحمت هایی که ساکنین با آن درگیر هستند ، اقداماتی را انجام داد زیرا محفظه ی هوا بین دیوار سازه و نما ، از ورود هوای خارجی به داخل ساختمان و بالعکس جلوگیری می کند ، همچنین شکل جریان هوای داخل این محفظه نیز با توجه به شرایط اقلیمی متفاوت ، بسته به نیاز آن منطقه قابل تغییر خواهد بود .

Con te᠎nt has been cre​ated with t he help of G᠎SA C​onte nt Ge nera tor ᠎DE​MO!

فروش تجهیزات نمای خشک

چهارچوب نگهدارنده : برای ساخت چهارچوبی که به عنوان نگهدارنده نما استفاده می شود، از مصالح مختلفی مانند چوب اشباع شده، فولاد یا آلومینیوم می توان بهره برد. موضوعی که در سبک لایت و اروپایی بیش از بقیه سبک ها به چشم می خورد، غلظت و شدت کم رنگ های به کار برده شده در این سبک می باشد. نصب سریع و راحت، پایین آمدن هزینه ی نمای ساختمان ها، صرفه جویی در زمان اجرای پروژه ها خصوصا پروژه های بلند مدت از دیگر مزیت های مهم سرامیک نما خشک است. بدین گونه که قبل نصب نما بر روی سطح رویه ساختمان عملیات و مراحلی انجام می شود که بسته به نوع روش اجرا ممکن است به صورت حفره ها و یا شیارهایی در قسمت پشت یا لبه های رویی نما باشد. هرچه تعداد گلها و نقش موجود روی نرده بیشتر باشد، جلوه جذابتری به نمای ساختمان میدهد. امنیت نقش مهمی در محل زندگی ما ایفا میکند. Data was g​enerat​ed by behsaznama Con te nt Generato r DEMO!

امروزه افراد به دلیل وضعیت اقتصادی و رشد و توسعه تکنولوژی و شرایط زندگی به فعالیت در خارج از منزل مشغول هستند و زمان زیادی در منزل حضور ندارند. برخی از افراد تصور میکنند حفاظهایی که طرحهای ظریفتری دارند، از مقاومت زیادی برخوردار نیستند. این تصور اشتباه است. آیا نصب حفاظ پنجره از داخل امکان پذیر است؟ حفاظ باید بعد از پنجره نصب شود. حفاظ ابرویی از انواع دیگری است که برای پنجرههایی پهنای آنها نسبت به ارتفاعشان بیشتر است، کاربرد دارد. یکی ازمزیت های HPL قابلیت ارتجاع و چگالی کم است، که از انواع نمای خشک ایمن در برابر زلزله به شمار می رود. جزئیات نمای خشک و طراحی آن: فرم و حجم ساختمان و حتی تعداد و اندازه بازشوها در سطح نما بر روی میزان مصرف مصالح زیرسازی و در نتیجه هزینه تمام شده اثرگذار میباشند. نورهای تاکیدی برای آثار هنری روی دیوارها . چرا که هم طراحی منحصربفرد و مجللی دارند و هم هزینه کمتری را برای خرید آن ها خواهید پرداخت. امنیت هم در آرامش روانی ساکنین یک ساختمان اهمیت دارد و هم در حفظ سرمایههای بسیاری که در خانه از آنها نگهداری میکنیم. نمای ساختمان باید به شکلی طراحی شود که علی رغم حفاظت محیط داخل در برابر بیرون، ارتباط فضای بیرون را با محیط داخل خانه به خوبی برقرار کند.

شرکت طراح و مجری نمای خشک

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از اجرای نمای خشک در ایران دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید