نمای مدرن نظرات و نکات

دوغاب ریزی مهم ترین اصل برای حفظ مقاومت سنگ در اجرای نما رومی است. این نوع سنگ در برابر باران های اسیدی و گازها نیز مقاومت بالایی دارد. در حالت کلی سنگ مرمریت چگالی بالایی نسبت به سنگ تراورتن دارد. از مهمترین ویژگی ها این نمای ساختمانی ، سرستون های آن است که در بخش نمای بالایی به نظر میرسد طول این ستون ها کمی زیاد در نظر گرفته شده است . 1. صرفه اقتصادی: سنگ ها به لحاظ بالا بودن قیمت و هزینه نصب مقرون به صرفه نمی باشند. همچنین این امکان وجود دارد که به دلیل کم بودن سطح چسبندگی، سنگ از موقعیت خود خارج شود و باعث افتادن سنگ از نما شود و خسارات مالی و جانی برجای بگذارد. سرامیک پرسلان به دلیل ضدآب بودن فاقد چسبندگی مستحکم به مصالح سیمانی است در نتیجه تغییرات جوی باعث انقباض و انبساط و جدا شدگی آن از بدنه ساختمان می گردد.

نمای خشک در ایران

از این رو بعلت عدم چسبندگی مناسب قطعات سنگ کناری نما به دیوار پشتشان بعدا به موجب عواملی مانند وزش شدید باد، سنگها از نما جدا شده و سقوط می کنند. روش اسکوپ سه پایه مانند روش قبل انجام می شود. نما مربوط به یک ساختمان سه طبقه است که توسط خانه معمار طراحی شده و استفاده از سنگ سفید عباس آباد زیبایی این نما را دو چندان کرده.جهت دانلود پلان معماری می توانید کلیک کنید. نمای ساختمانی با طراحی دوبلکس در زمینی به مساحت 440 متری به همراه فایل کامل نقشه معماری و نمای ساختمان می باشد.نقشه ساختمان دوبلکس را در سایت ما می توانید مشاهده کنید. طراحی این خانه دوبلکس سه خواب با وجود محدودیت زمین، بسیار شیک و زیباست. پیش آمدگی ها و فرورفتگی ها در سطح نمای ساختمان زیبایی این ساختمان را دو چندان کرده و نمای زیبایی را به وجود آورده. در صورت وجود این مسائل باید سنگ دارای ترک خوردگی را عوض کرد. نمای خارجی این نقشه اتوکد معماری با سنگهای یکدست سفید کار شده و در زمینی به مساحت 300 متر مربع طراحی شده و دارای دو طبقه می باشد .جزییات بیشتر درباره این پروژه در در سایت خانه معمار مشاهده کنید.

نمای ساختمان به صورت مدرن طراحی شده و متریال به کار برده شده در آن سنگ سفید عباس آباد است;یک ساختمان دوبلکس دو طبقه است که جهت دانلود پلان مسکونی اتوکد مربوط به این نما می توانید کلیک کنید. نمای کلاسیک مربوط به خانه ویلایی دوبلکس است و متریال به کار رفته در این نمای ساختمان از سنگ سفید عباس آباد می باشد .طراحی نما به بهترین شکل انجام شده و جلوه خاصی به ساختمان داده است. نمای این خانه دوبلکس سه خوابه که خدمت شما عزیزان ارائه گردیده به صورت مدرن طراحی شده;دارای دو طبقه می باشد. نمای ساختمان نشان دهنده هویت یک ساختمان بوده و اگر طراحی زیبایی داشته باشد، چشم هر بیننده ای را به خود خیره می کند.این نما مربوط به نقشه ساختمان یک طبقه است که به ریبایی به بنا هویت داده. این نمای مدرن یکی از انواع نمای ساختمان ویلایی و جزء زیباترین نماها است.ریتم های افقی و عمودی به همراه متریال های مختلف از جنس سنگ و آجر که در آن بکار رفته ویو فوق العاده ای به آن داده; و چشم هر بیننده ای را تسخیر خود می کند.پلان و نمای ساختمان را کلیک کنید تا جرئیات بیشتر درباره محصول را ببینید. Con᠎tent w as g enerated with  behsaznama Co᠎ntent ᠎Genera​tor DEMO.

امروزه برخلاف گذشته، نمای ساختمانها بسیار مورد اهمیت قرار میگیرند، زیرا نمای ساختمانها علاوه بر اینکه ساختمان را در برابر عوامل محیطی مختلف نگهداری میکنند، زیبایی و جذابیت خاصی را به آن میبخشند. استفاده از دو ترکیب رنگ در این نما بسیار زیباست و بر جذابیت این نصاب نمای خشک نما افزوده است. سنگ چینی بسیار مقاوم بوده و درعینحال برای کارهای حجمی و ابزارزنی قابلاستفاده میباشد. ۸- در این مدل از نمای ساختمان سنگی از جزئیات ریز استفاده نشده و به فرم های حجمی بسنده شده است . البته اجرای این سبک از نماها به دلیل جزئیات بالای اجرایی پرهزینه است و کمتر کارفرمایی چنین سرمایه گذاری برای نمای ساختمانش انجام می دهد . ۱۰- یک نمای کلاسیک ساده ویژه نمای ساختمان یک طبقه را مشاهده می کنید . اقدامات قبل از شروع سنگ کاری نمای ساختمان چیست؟ ۱۱- در تصویر بالا نمای ساختمان سنگی را مشاهده می کنید که از جزئیات ریز نمای کلاسیک جهت کاهش هزینه اجرا استفاده نکرده است . پس از آن نیز جزئیات را بکشید و هاشور مصالح و سایه را اضافه کنید. البته که هنگام طراحی باید به گیاه مناسب و نوع قرارگیری آن در نما نیز فکر شود. این نمای نقشه معماری منزل در زمینی به طول 24 و عرض 10.5 طراحی شده; پکیج این محصول به صورت کامل است; یعنی علاوه بر نما و نقشه های معماری دکوراسیون هم به همراه آن ارائه شده .پیشنهاد می کنم از این محصول دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید