هشت روش برای داشتن (الف) بیشتر جذاب کننده نمای خشک

لمبه نما (دامپا) بدلیل وزن پایین، عایق صوتی و رطوبتی مناسب، نصب سریع و راحت، مقاومت بالا در برابر شرایط جوی و انعطاف پذیری زیاد، به عنوان مصالحی بسیار پرکاربرد به حساب می آید. در سیستم نمای خشک مصالح مورد استفاده برای نما با زیر سازی های آلومینیومی و بدون استفاده از نیروی چسبندگی روی سازه اصلی ساختمان کار می شود و در نهایت عمر نما افزایش پیدا می کند حتی در صورتی که نصب آن صحیح و مهندسی باشد می توانید مطمئن باشید که در شرایط سخت جوی هم به هیچ وجه سقوط نخواهد کرد و آسیبی نخواهد دید. این نوع نما یکی از مناسب ترین نماها از نظر کیفیت اجرای مهندسی و قیمت تمام شده را در بین نماهای خشک دیگر دارا می باشد.از ویژگی های آن می توان به جذب کم آب و قابلیت نمایان بودن و یا پنهان بودن اجرا اشاره کرد. مجرى نماى كرتين وال جهت نصب و اجرای کرتین وال نما سه سبک را به شرح زیر می تواند ارائه دهد. مجرى نماى كرتين وال با توجه به سابقه و تجربه کاری و به کارگیری پرسنل اجرائی مجربی که دارد میتواند یک نمایی یک دست و زیبا را به کارفرما تحویل دهد. تنوع رنگی نمای آجری نیز زیاد است و میتواند انواع سلایق را پوشش دهد. Art icle was g enerated with the help of behsaznama C᠎onte​nt G᠎ener at᠎or​ Demov᠎ersion᠎!

نحوه اجرای نمای سرامیک خشک

همانگونه که پیشتر نیز اشاره شد، کنترل جریان بخار آب یکی از اساسیترین موارد در رابطه با نمای ساختمان است. جدای از تمام مواردی که گفته شد، سرامیک خشک در برابر رطوبت آسیب ناپذیر است، در واقع میزان جذب رطوبت توسط این سرامیکها کمتر از یک درصد است. ویترین قصابی برای فروشگاه های پروتئینی و قصابی ها مناسب می باشد که به جهت نگهداری گوشت به صورت تازه بدون فریز شدن و یخ زدگی از آن استفاده میشود.ویترین قصابی به صورت سه درب، تمام شیشه سکوریت و دارای آویز لاشه می باشد. با توجه به ظریف بودن خطوط بیرونی فریم های آلومینیومی (AGK)در این نماها امکان ایجاد سطح به صورت یکنواخت وجود داشته،لذا این موضوع اصلی ترین دلیل انتخاب نام فریم لس در این نماهای شیشه ای بوده است. این رنگ ها در کنار رنگ هایی همچون سبز، قرمز و نارنجی توانسته اند ترکیب زیبایی را ایجاد کرده و فضایی شاد و سرشار از انرژی را به وجود بیاورند.

در حال حاضر از این تایل­ها برای نماسازی ساختمان­های مختلف استفاده میشود و اجرای آن­ها به دو روش امکان­پذیر است. این روش اجرای نمای سنگی بیشتر برای سنگهای فاقد خلل و فرج در سطحشان استفاده میشود. قیمت اجرای نمای سرامیک خشک با استفاده از این سرامیک کمتر از سرامیک مجوف پرسلانی است و همین موضوع باعث شده است که بیشتر کارفرمایان این سرامیک را برای نمای ساختمانشان انتخاب کنند. اما سه ویژگی مهمی که باعث میشود افراد از آن برای خانه خود استفاده کنند را در ادامه بیان کردهایم. در واقع سوراخ های بدنه این نوع نمای سرامیک نقش عایق را بازی می کنند. اگر شما مالک ساختمان و یا سازنده باشید و یا طراح نمای ساختمانی باشید که بخواهید برای ساختمانتان نمای سرامیک خشک پرسلانی را در مرحله طراحی و یا براورد هزینه های کلی ساختمان در دست داشته باشید در ادامه قیمت های اجرای نمای سرامیک خشک پرسلانی را معرفی می نماییم. آبشارهای ایران در این سرزمین گرم و خشک گنجینه ای هستند که می توان به لطف آنها گرمای تابستان را برای چند ساعتی هم که شده، فراموش کرد.

فروش تجهیزات نمای خشک

این سرامیک خشک پرسلانی به جهت داشتن سوراخ هایی در ضخامت خود خاصیت عایق بندی بیشتری دارند. هزینه اجرای نما با استفاده از این سرامیک نیز یکی از مزیتهای قابل توجه آن است. توجه داشته باشید که فارغ از روش اجرای نمای سرامیک خشک، محصول نهایی کار شما زیبا و یک دست خواهد بود. از این محصول می توانید در سوپرمارکت ها، فروشگاه، و پروتئینی ها استفاده کنید.همچنین این یخچال در متراژ ۵/۱ متری و ۲ متری طراحی و تولید میشود. سپس با اسپری محصول را دوبار به شکل خیس رو خیس، بر روی سطح اعمال میکنیم. شاید برایتان جالب باشد اما بهتر است بدانید که این نوع از سرامیک به دلیل داشتن سوراخهایی در سطح خودش، عایق مناسبی به شمار میرود. نماي سراميك خشك پرسلاني به عنوان جديدترين نماي ساختماني شناخته شده است. به آن دسته از مصالحی که میزان جذب رطوبت آنها کمتر از یک درصد میباشد مصالح فول بادی گفته میشود. به اين دليل به آن نماي خشك اطلاق ميشود كه ميزان جذب رطوبت اين نما كمتر از يك درصد ميباشد.

شرکت طراح و مجری نما درباره دتایل نمای خشک بپرسید}

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد نصاب نمای سرامیک خشک لطفا به بازدید از وب سایت ما.

دیدگاهتان را بنویسید