کتاب داستان و رمان همخونه - فروشگاه اینترنتی کتاب طلا

کتاب داستان و رمان همخونه؛فروشگاه اینترنتی کتاب طلا

کتاب رمان همخونه

این داستان روایت دختری به نام یلدا است که هم صورت و هم سیرت زیبایی دارد، دختری ساده دل و خوش قلب که با از دست دادن پدر و مادرش، همراه یکی از دوستان صمیمی پدر خود، به نام حاج رضا زندگی می کند. اکثر فرزندان حاج رضا مهاجرت کرده و در خارج از کشور به زندگی مشغول هستند و تنها فرزند او شهاب در ایران مانده است و جدا از پدرش به زندگی خود ادامه می دهد.

یلدای رمان همخونه به قلم مریم ریاحی، تمام ویژگی های مثبت یک انسان را در خود دارد، اما از عشق تهی است! او هرگز عاشق نشده و به جای آن، سرش را با درس و کتاب و دوستان خود پر کرده است. اما داستان به همین جا ختم نمی شود و با به صرافت افتادن شهاب برای مهاجرت، زندگی برای حاج رضا تلخ و پر از آشوب می شود. پس از آن، حاج رضا تصمیم می گیرید با شرط و شروط خاصی از یلدا در خواست کند تا با پسر مغرور، خود خواه و از خود راضی اش به مدت شش ماه ازدواج کند. یلدا، دختر این داستان، بعد از شنیدن ماجرا از حاج رضا حسابی دلخور و ناراحت شد و پیش خود فکر کرد چون حاج رضا او را بزرگ کرده باید این شرط را قبول کند. بعد از صحبت های بسیار حاج رضا با یلدا، یلدا راضی می شود تا شهاب را ملاقات کرده و با او  صحبت کند، اما داستان به همین جا ختم نمی شود و پس از آن اتفاق های زیادی میان شهاب و یلدا می افتد. برای خواندن ادامه داستان می توانید وارد سایت کتاب طلا شوید و این کتاب را با تخفیف ویژه خریداری کنید.

رمان همخونه اثر مریم ریاحی یکی از پرفروش ‌ترین رمان‌ های عاشقانه‌ ایرانی است که مورد استقبال بسیاری از مردم قرار گرفته است. تهیه این کتاب می تواند برای کسانی که به رمان های فارسی و ژانر عاشقانه علاقه مند هستند، جذاب باشد.

https://ketabtala.com

دیدگاهتان را بنویسید