کاری که می توانید در مورد نمای مدرن انجام دهید که در 5 دقیقه آینده شروع می شود

شما می توانید در خصوص برآورد رایگان قیمت ها قبل از اجرا و خرید مصالح نما با تیم ما مشورت کنید. از اجرای تخصصی نما گرفته تا فروش انواع مدل های نمای کرتین وال شیشه ای را می توانید با نازلترین قیمت و با تضمین کیفیت در آرمن طرح و نما تجربه کنید. برای تعیین مشاوره بدون هیچ تعهدی در مورد تمام نیازهای سیستم کرتین وال مدرن، می توانید امروز با تیم آرمن شرکت مجری کرتین وال در تماس باشید. ما در آرمن طرح و نما به شما این اطمینان را می دهیم تا در کوتاه ترین زمان ممکن پروژه اجرای نمای کرتین وال مدرن، را تحویل دهیم. برای اجرای ارزان قیمت کرتین وال مدرن، آرمن شرکت مناسب ترین گزینه است آرمن شرکت مجری کرتین وال در کشور بوده و در این زمینه خدمات بسیار ارزشمند و قابل قبولی را به مشتریان خود ارائه می هد. ولی در نمای خارجی ساختمان همه سنگی را نمیتوان انتخاب کرد و باید با توجه به طرح مورد نظر شما و بررسی شرایط اجرا سنگ مناسب را از بین تنوع بالای سنگ های نما برگزید.

روش اجرای نمای خشک

نمای های مدرن اسپایدر انتخابی مناسب جهت مکان های اداری و مسکونی هستند برای برآورده کردن سلیقه معماران و مالکان که نیاز به نمای مدرن ساختمان خود دراند . پس از آن پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان را سره هم کرده و در حفره ی ایجاد شده قرار دهید. دلیل تخریب سنگ در یخبندان این است که در زمستان آب زیادی به سنگ نفوذ کرده و با منجمد شدن آن حجم آن افزایش پیدا می کند که این باعث تخریب و سرمازدگی سنگ می گردد. سنگ ها ریزش پیدا میکنند و بر روی خودرو های پارک شده و یا بر روی عابرین پیاده می ریزند. کرتین وال (Curtain wall) یک واژه لاتین میباشد که در لغت به معنای دیوار پردهای و در صنعت ساختمان به پوشش خارجی یا نمای ساختمان گفته میشود. نور درون تالار از دریچههای دیوارهای شرقی و غربی تامین میشد و در دیوار جنوبی نیز پنج طاقچه بزرگ قرار داشت.در چهار گوشه تالار به دستور داریوش هخامنشی صندوقهایی دفن کرده بودند که در هرکدام دو لوح زرین و سیمین قرار داشت. سنگ نمای داخلی خانه مثل نمای بیرونی به خاطر دور بودن از آفتاب و باران و مسائل جوی انتخاب را برای ما بیشتر کرده و میتوانیم با استفاده از سنگ نماهای مرمریت و گرانیت وسعت انتخاب خود را افزایش داده و بهترین را انتخاب کنیم.

هزاران سال است که از گرانیت برای نمای داخلی و خارجی ساختمان استفاده میکنند. امروزه سنگ چینی با فرآوری های جدید مانند بوک مچ و فورمچ در نمای ساختمان های لوکس جای خود را باز کرده است. در بدنه این ویلا از پنجرههای بلند و بزرگ در کنار سنگ و در لبههای سقف از چوب استفاده شده است و ترکیب جذاب و شیکی ایجاد کرده است. در اولین روش باید برحسب وزن و ابعاد سنگ به کار رفته در نمای سنگ، مرکز آن را در نظر گرفته و با دریل های چکشی عملیات حفاری را در نقاط مشخص کرده آغاز کنید. اما تبدیل پنجره به عنوان رابط بصری میان فضای بیرون و درون مشکل دیگری را به همراه داشت و آن اینکه پنجره مهمترین عنصر انتقال مزاحمتها از فضای بیرونی (سر و صدا و مشرفیت به ویژه برای طبقهٔ همکف) بود. ماندگاری و طول عمر نمای سنگی رومی بالا است و نیاز به ترمیم و تعویض نخواهد داشت. و تقریبا تمام سازندگان ساختمان از نماهای سنگی استفاده می کنند. طراحی نما رومی کلاسیک امروزه بسیار رایج است و بیشتر برای کاربری های مسکونی و تجاری از نمای سنگی رومی استفاده می شود.

بیشترین کاربرد نما رومی کلاسیک ، طراحی نما سنگ رومی ویلایی است؛ زیرا زیباسازی نمای ویلا از مهم ترین فاکتور های طراحی و ساخت ویلا می باشد. اما در بسیاری از موارد از کامپوزیت ، چوب ، شیشه و آجر استفاده می شود.اا همچنان سنگ نما از پر استفاده ترین متربال طراحی نما می باشد. در این مطلب از این دستور استفاده خواهیم کرد چون قصد داریم گیاه و درخت وارد برنامه کنیم و آنها را در نما قرار دهیم. سنگین بودن نما، برروی سازه نیز تاثیر دارد، به صورتی که چنانچه در ساختمان نمای سنگین استفاده شود باید سازه محکم تری داشته باشیم تا وزن نما را به درستی تحمل کند. ما با پیشنهاد پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان و یا مهار سنگ نما با پیچ های گالوانیزه و ضد زنگ و رولپلاک ها سازندگان را از خطرات احتمالی دور می کنیم. در پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان دو روش مورد استفاده قرار می گیرد. Th is artic᠎le was generat​ed ᠎with t he ​help of G​SA Con᠎tent Gener​at᠎or D em᠎oversion!

شرکت طراح و مجری نمای خشک

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با نمای خشک در ایران وب سایت خود باشید.

دیدگاهتان را بنویسید