کرتین وال چیست؟

طراحی نمای ایده آل دارای ریتم مشخص میباشد ریتم در نما ب معنای این است که عناصر تشکیل دهنده شکل نما باید یک نوع نظم وترتییب مشخص داشته باشد این نظم وترتیب باید در خطوط حجم صفحات به کار رفته در نما دیده شود حتی فضاهای بکار رفته در نما نیز باید شامل این موضوعات شود. یکی از مواردی که باید در موضوع قیمت شستشوی نما به ان اشاره کنیم بحث ترمیم سنگ نما می باشد. از مزایای نصب سرامیک به روش نمایان یا طراحی نمای پشت ساختمان Visible ، میتوان به عمر بالای تایل ها اشاره نمود. در این روش ابتدا بر قسمت پشت سرامیک ها توسط دستگاه شیارزن شیارهایی ایجاد می شود. کلیه ی اعضای ارشد این مجموعه با بهره گیری از والاترین سطح دانش فنی در کنار هم جمع شده اند تا با همفکری یکدیگر محصولاتی را با حداکثر استاندارد بین المللی در اختیار مشتریان گرانقدر خود قرار دهد. در انتخاب انواع نمای شیشه ای چون نمای شیشه ای کرتین وال، نمای اسپایدر، انواع نرده های شیشه ای برای اجرا بهتر است اطلاعات گسترده ای از کیفیت و مزیت هر یک از مصالح را به دست آورده و مناسب ترین گزینه را در اولویت قرار دهید که به این منظور می توانید از مشاوره های ارائه شده در آرمن طرح نما بهره مند شوید.

نمای خشک سنگ

نمای ساختمان یک طبقه را در مطلب قبلی خانه طرح ببینید. 1. پس از طراحی المانهای نمای سرامیکی بر اساس طرح به دست آمده براکتها به وسیله بستها مکانیکی به دیوار پشتیبان متصل میشوند. 6. در این مرحله فاصله دهنده بر روی گیرهها متصل شده و به وسیله بستهاي گیره در محل خود قفل میشوند. سرامیک نباید بر روی ملات که خاصیت چسبدگی خود را از دست داده است اعمال شود. این موضوع تا حدی مهم است که حتی هویت یک منطقه را نیز درگیر می کند. همچنین، اگر قطعه ای آسیب ببیند و یا نیاز به جایگزین شدن پیدا کند این کار به راحتی صورت می گیرد. از آنجایی که هیچ گونه متریال چسبنده ای در زیرسازی استفاده نمی شود و نما کاملا خشک اجرا می شود، می توان تضمین کرد که به هیچ عنوان پنل های سرامیکی از نما جدا نمی شوند. همچنین میتوان از سایر مصالح جدا کننده مانند رنگ قیری برای پوشش سطوح آلومینیومی که ممکن است در تماس با سایر مصالح قرار گیرند، استفاده کرد.  This da᠎ta w as done wi th behsaznama C on te nt  G​enerator Demov​ersi​on!

براي جلوگیری از واکنشهای گالوانیک بین ریلهای آلومینیومی و سایر مصالح غیر مشابه (مانند فولاد یا مصالح سیمانی) و همچنین برای تراز کردن و شاغولی کردن ریلها توصیه میشود که از واشرهای پلاستیکی مقاوم در برابر ضربه استفاده شود. 5. پروفیل پلاستیکی در محل شیار پروفیل قائم جاگذاري میشود. از واشرهای پلاستیکی مقاوم در برابر ضربه بین بست و مصالح غیر مشابه (مانند فولاد یا مصالح سیمانی یا ریلهای آلومینیومی) برای جلوگیری از واکنشهای گالوانیک و تراز کردن و همسطح کردن بست، استفاده میشود. در اکثر مواقع از آلومینیوم برای زیر سازی استفاده می شود زیرا هم طول عمر بیشتری دارد و هم باعث سبک تر شدن نما می شود. استفاده از مصالح ساختمانی مرغوب و با کیفیت، ارتباط مستقیمی با استحکام و پایداری طولانی مدت ساختمانها و نمایان شدن نما دارد. نمای سرامیک خشک از جدیدترین نماهای ساختمانی است که د سراسر دنیا در حال اجرا می باشد. نما مربوط به ساختمانی دو طبقه است که در زمینی به ابعاد 30×11 که توسط تیم خانه معمار طراحی گردیده.جنس آن از سنگ ساب صفر عباس آباد می باشد. 4. برآمدگی ها، پنجره ها و لبه هایی که نیاز به درز بندی دارند با دقت زیاد درز بندی شوند. نکتهی دوم استفادهی درست از مواد و مصالح، اندازه ها و نورپردازی های مناسب است.

مشخصات و الزامات سرامیکهای پورسلان یا سرامیک های تهویه شونده Terra Cotta در روش در استاندارد ملی ۲۵ ISIRI آورده شده است. پیویسی احتمالا آینده نماسازی در صنعت ساختمان باشد. نمای سرامیک خشک برای ساختمان های با کاربردی های مختلف نظیر تجاری، اداری، مسکونی و همچنین بخش های داخلی ساختمان، پایانه ها و ایستگاه های مترو و… برای شستن سنگ،بهتر است تنها از آب استفاده شود.برای تمیز کردن گرانیت ها می توان برس مویی غیر فلزی و محلول های شوینده ی رقیق و مناسب به کار برد.مرمرها را نیز می توان با آب و محلول های شوینده رقیق تمیز کرد.سنگ های گرانیت،مرمر و شیت استفاده شده در نمای ساختمان به تناوب نیاز به شست شو با مواد تمیز کننده رقیق دارند. تنوع و تفاوت در اندازه، شکل و محل قرار گرفتن پنجرهها در ساختمانهای مختلف تاثیر پذیر از عوامل متعددی چون عرض بنا، مسائل اقلیمی و آب و هوایی و اندازهی ساختمان میباشد. گاهی به دلیل عدم استفاده از مواد سیمانکاری مناسب در دیوارهای نما که با سیمان ساخته شده اند، ترک هایی دیده می شود که راه را برای ورود آب به ساختمان باز می کنند. 2. بستهای آلومینیومی با واشرهای عایق که بستها به ریلها به نحو مناسبی متصل میشوند و واشرها مانع ایجاد صدای لرزش حاصل از باد میشوند.

رمز و راز غیرقابل توضیح به نصاب نمای خشک کشف شده است

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از شرکت های نمای خشک دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید