10 بسیار موثر نکات این به شما کمک می کند اجرای نمای خشک Better

استفاده از کامپوزیت آلومینیوم این حالت را ایجاد میکند که ظاهر سازه بسته به نحوه تابش نور و زمان روز تغییر کند و در هر زمان از شبانه روز، چهرهای خاص به ساختمان میبخشد. نمای خشک سنگی، نمای خشک آجری، نمای سرامیکی، شیشهای، فلزی، کامپوزیت و حتی چوب از جمله نماهای خشک متداول در انواع ساختمانها ادامه مطلب هستند. در این روش سرعت اجرا بسیار زیاد است اما از نظر هزینه نسبت به دیگر روش ها گرانتر است. از مزایای نمای خشک آجری میتوان به مواردی همچون عدم نیاز به کارگر حرفه ای جهت نصب، سرعت اجرای بالا، عدم ایجاد ضایعات ساختمانی و سر و صدا، کاهش اتلاف انرژی و آسانی اجرا برای ساختمانهای مرتفع اشاره کرد. مزیت این سیستم سرعت بالای نصب و قابلیت رگلاژ و همچنین استحکام و تنوع شکل رانر های آن می باشد البته که کلیپس ها نیز با رنگ ماندگار و همرنگ با سرامیک قابل انطباق می باشد. نما خشک ساختمان یک قابلیت فوقالعاده است که ظاهر مدرن و زیبایی را برای ساختمان به ارمغان میآورد و مزایای زیادی به همراه دارد. با توجه به آنکه در اجرای این نوع نما از ملات استفاده نشده و بهجای آن از چهارچوبهای آلومینیومی استفاده میکنند، امکان اجرای آن روی برجهای بسیار بلند هم وجود دارد.

اتصالات نمای خشک

᠎This was generat᠎ed by https://behsaznama.com Con tent᠎ Gen​erator DEMO᠎!

بنابراین این محصول به هیچ عنوان رنگ شده نمی باشد و تمام زیبایی و رنگ آن بخاطر ترکیب مواد طبیعی از خاک رس و پخت در حرارت بالا می باشد. این مواد در برابر حرارت ۱۷۵۰ درجه سیلیسیوس که در داخل کوره های ذوب اهن بکار میروند، مقاوم اند. طبیعتا یکی از رایجترین موادی که به وفور در اختیار داشتند، سنگ بود. یکی از موضوعاتی که افراد زیادی درباره آن سوال میکنند، نحوه اجرای نمای خشک است. در این روش با استفاده از دستگاه مخصوص شیارزن در پشت سرامیک شیار هایی با زاویه ی ۴۵ درجه ایجاد میگردد و سپس قطعات کلیپس از جنس آلومینیوم در محل شیار ها به صورت کشویی نصب و سرامیک ها به صورت هنگ (آویزان) بر روی پروفیل ساپورت های طولی آلومینیومی آن نصب میشوند. اگر در حین کار، آب به پشت مصالح نفوذ کند، در فرایند چسبیدن اختلال ایجاد میشود. اگر قصد دارید به شخصه وارد عمل شوید و مصالح را انتخاب کنید، باید بدانید که رنگ آجرنما و سنگ زیرساز باید در تضاد باشد. اگر دیوار به تازگی ساخته شده باشد باید از خشک شدن آن اطمینان حاصل نمود ، به طوری که میخ بتواند به خوبی در سوراخ حفاری شده محکم و ثابت شود.

این دیوار پوش های بتنی دارای طرح های مختلف هستند و همچنین به تازگی طرح های جدید به صورت برجسته که به اصطلاح دیوارپوش سه بعدی نام دارند نیز به بازار عرضه شده است. تنوع متریال مورد استفاده: افرادی که نمای خشک را برای ساختمان خود انتخاب میکنند، تنوع گستردهای از مواد مختلف را در اختیار خواهند داشت. ضمنا برای پیشگیری از شوره زدن آجر بهتر است پس از نصب آجر و بندکشی آجر بر روی آن، مواد نانو که ارزان قیمت می باشد اسپری شود. 1- ابتدا خاک رس به عنوان مواد اولیه ساخت آجر به همراه یک سری از املاح معدنی جهت رنگدهی بهتر از معدن استخراج می شود. بعد از گذشت پنجاه سال میتوان مصالح را مورد بازیافت قرار داد و مصالح جدید جایگزین آن نمود. موقع اجرای آجر با ملات شاهد ریخته شدن دوغاب سیمان روی آجر هستیم، که بعد از آن باید پس از گذشتن یک روز ، سطح آجر را پاک کنیم که برجستگی ملات بر روی آجر نماند . آجرهای نمای رسی امیران نما با توجه به تولید و پخت آن در درجه حرارت بالا و فشرده شدن با دستگاه های پیشرفته دارای طول عمر به نسبت بالاتر از آجر های معمولی می باشند.

فیلم اجرای نمای خشک

در کارخانه آجر نسوز به روش های مختلفی تولید میشود هرچه دمای کوره و دستگاه پرس فشار بیشتری را به مخلوط خاک رس مرغوب وارد کنند از این نظر کیفیت آجر نما به مراتب بالاتر خواهد رفت. تست کیفیت آجر رسی به این صورت است که رنگ داخل آجر با بیرون آجر نمای رسی باید یکی باشد. بدیهی است که کیفیت چسب و انتخاب صحیح آن در ماندگاری مصالح نما بر سطح دیوار حرف اول را میزند. از این آجر برای تمام مکان هایی که نیاز به آجر نما دارد می توان استفاد کرد. در زیر به چند مورد از مزایای نماهای ترکیبی آجر و سنگ و دلیل کاربرد آن در ساختمان ها اشاره می کنیم . ترکیب افقی و مجزا در نما از جمله سبک های استفاده از سنگ و آجر در کنار هم می باشد . اجرای نمای سنگ خشک با استفاده از پیچ و مهره فلزی انجام می شود. 7 از طرفداران بیشتری برخوردار است. در حقیقت ، این نوع سرامیک به طور کلی به عنوان سرامیک های چینی در نظر گرفته می شود که نسبت به کاشی های سرامیکی غیر چینی از مزایای بالایی برخوردار است.  Art icle has been c reat ed  with https://behsaznama.com Content G᠎en​er᠎ator ​DEMO​.

دیدگاهتان را بنویسید