10 دقیقه وقت بگذارید تا با نمای کامپوزیت ساختمان آغاز را شروع کنید

علاوه بر اهمیت پاکیزگی نما، با شستشوی مداوم نما توسط دستگاه واترجت با فشار آب ۲۰۰ بار از آسیب های به وجود آمده توسط عوامل مخرب نظیر افت ها ،گردو غبار، چربی ها ،فضولات پرندگان که دارای خاصیت اسیدی میباشد ، به مرور زمان نما را از بین می برد ،آگهی های تبلیغاتی ،رویش گیاهان جلوگیری به عمل می آید. همچنین استفاده از مواد مخصوص و دستگاه واترجت جهت شستشوی هر چه بهتر کامپوزیت و برداشت جرم سطحی آن الزامی است. برای نمایی که جرم گرفته باشد و شره آب داشته باشد تمامی این مراحل باید انجام شود و با یک تفاوت که باید از جرمگیرها در یک مرحله جداگانه استفاده شود. شستشوی نمای کامپوزیت اگر به موقع انجام شود، حالت خود را حفظ نموده و در غیر این صورت اگر جرم و رسوب در سطح کامپوزیت پدیدار گردد ازبین بردن آن به ندرت قابل انجام میباشد . شستشوی نمای کامپوزیت مستلزم استفاده از شوینده های نانو برای ماندگاری بیشتر و حفاظت از شفافیت اولیه خود کامپوزیت می باشد . ورق کامپوزیت با استفاده از ساختار آلومینیوم و پلی اتیلن ساخته می شود و مزیت هایی برای سازه های ساختمانی به وجود می آورد که سبب می شود اغلب معماران و فعالین صنعت ساختمان در پروژه های خود از آن بکارگیری نمایند.

آنها را کاملا با نادیده گرفتن نمای کامپوزیت تماشا کنید و درس را یاد بگیرید

در ساختمان هایی با جنس کامپوزیت نوع مواد به کار رفته در شستشو نیز دخیل می باشد. شستشو با واترجت برای برخی از کامپوزیتها که مدت زمان آنها تاخیر نیفتاده و سر موقع شسته شده اند و جنس آن ها خوب بوده کارایی دارد . شستشوی نمای کامپوزیت به دو صورت واترجت و ابر و تی اجرا می شود . اگر نمای کامپوزیت ساختمانی سالیان متوالی شسته نشده باشد، اول باید با فشار آب، واترجت شسته شود تا کلیه گرد و غبار و چربی و رسوب از روی نما برداشته شود و بعد در مرحله دوم با شستشو با ابرو تی انجام شود تا ظاهر نما تغییر کند . به دلیل حساسیت و ظرافتی که کامپوزیت دارد ، شستشوی نما باید با دقت و حساسیت بیشتری صورت گیرد ، بی احتیاطی و استفاده مواد غیر استاندارد در شستشوی این جنس از نما می تواند موجب از بین رفتن رنگ کامپوزیت شود.

مقاومت بالای این چسب ها موجب دوام پانل های آلومینیومی خواهد شد. استفاده از این روش موجب میشود تا سرعت اجرای کار افزایش پیدا کند. توضیح مختصری در رابطه با این موضوع این است که این روش هیچ ثبت و سرشاخه جهانی ندارد و روش من درآوردی در کشور خودمان است که دارای نصب استانداردی هم نیست و اصلاً هم اجرای آن را به شما پیشنهاد نمیکنم. به همین سبب هر روز که میگذرد بیش از پیش شاهد رونق فروش انواع نمای کامپوزیت در بازارهای جهانی هستیم. باید یک مدیر کارآمد و باتجربه باشد تا بتواند پروژه را دقیق و سریع پیش ببرد. همیشه یک برنامه B را نیز در سر داشته باشید. فراموش نکنید که در هنگام شستشوی نمای کامپوزیت حتما باید از مواد شوینده نانو و ابرو تی نانو استفاده کرد و تاکید ما بر این است که با دقت بالایی در حفظ نمای کامپوزیت بدون خط و خش انداختن اقدام گردد تا ساختمانی زیبا داشته باشید. جالب است بدانید که آلومینیوم ماده ای انعطاف پذیر می باشد ، نمای آلومینیومی کامپوزیت قابلیت برش کاری نیز دارد و قابل برش ، خم و سوراخ کردن است . در سیستم ثابت برای نصب کردن ورق های کامپوزیت باید از نبشی های آلومینیومی استفاده نمود. This was g en᠎er ated by behsaznama Conte nt Generat᠎or Demoversi on.

هزینه نمای کامپوزیت شامل نوع ورق کامپوزیت، قیمت پروفیل (به عنوان شاسی) و هزینه نصب ورق کامپوزیت میباشد. این کامپوزیت با استفاده از تکنولوژی S-PRG (Surface Pre-Reacted Glass-Ionomer) ساخته شده است. بدون شک، نمای کامپوزیت سبکی زیبا، مدرن و متفاوت است و به نمای ساختمان ظاهری منحصربه فرد میبخشد. که هر دو روش شستشوی نمای کامپوزیت به صورت شستشوی نمای ساختمان با طناب است . به این ترتیب سهم پرداختی هر واحد از هزینه شستشوی نمای ساختمان مقدار بسیار کمتری خواهد شد. تیم مجرب ارتفاع نوردان ایران در در زمینه ی رزین کاری نمای ساختمان ، پیچ و رولپلاک سنگ نما ، سنگسابی ساختمان ، نانو نمای ساختمان ، سندبلاست و… اجراي نما بدون داربست احتیاج به نیروی متخصص داشته و هزینه بالاتری نیز خواهد داشت. اما با توجه به روش اجرایی هزینه نصب بالاتری نصب به روش فیکس دارد. ورق های کامپوزیت نما با توجه به تنوع بسیار زیادی که در رنگ و طرح دارند، همواره جلوه ای تازه به ساختمان ها می بخشند و محیطی جذاب را برای ساکنین به وجود می آورند. اصول کلی طراحی و اجرای نمای ساختمان مانند اجرای نمای رومی در مشهد : ۱-نورپردازی: با نورپردازی مناسب نمای ساختمان می توان شب زیبا و تاثیر گذار کرد در نما بیرونی ساختمان نورپردازی خیلی اهمیت دارد ۲- پویایی در نما ساختمان : با ایجاد تغییر و ترکیب در ابعاد مختلف ساختمان در مشهد و استفاده کردن از طراحی و المان های مختلف میتوان پویایی در نمای بیرونی ساختمان مشهد ایجاد کرد.۳- سادگی و خوانایی نمای ساختمان: سادگی و عدم تنوع زیاد نمای ساختمان در مشهد که حتما از ایجاد تنوع زیاد و پیچیدگی در طراحی و اجرای نمای ساختمان جلوگیری کنیم.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد کلیک لطفا به بازدید از وب سایت ما.

دیدگاهتان را بنویسید