10 مکان برای دریافت معاملات در اجرای نمای خشک

در بسیاری از طرح هایی که برای نمای شهری استفاده می شود آجر نسوز و سنگ به صورت کاملا آزاد و نا متقارن به کار برده می شوند . دوست دارد خانه اش محیط اطرافش محله اش محل کارش و شهرش و حتی گردشی که می رود جاهای زیبایی باشد و از نمای آنجا لذت ببرد شرکتهای نمای خشک با نورپردازی در این نما زیبایی دوچندان می کنند. همچنین سطوح نما می توانند ساختمان را در برابر باران، رطوبت و بادهای شدید محافظت کنند. هنگام انتخاب سیستم نما ، جنبه های اکولوژیکی و اقتصادی نباید فراموش شود. اگر بهترین و زیباترین نمای خارجی را انتخاب کنید، اما تناسبی با سبک فضای داخلی نداشته باشد، نتیجهی نهایی زیبا نخواهد بود. از گذشته تا کنون، انتخاب بهترین و مناسب ترین نمای ساختمان همیشه از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده است. در طراحی نمای ساختمان از سادگی و با متریالهای مختلف می توان جذابیت خاص بصری و زیبایی خاصی برای ساختمان ایجاد کرد که در طراحی معمولا از دو سبک استفاده می شود 1-طراحی و اجرای نمای خشک 2- طراحی و اجرای نمای کلاسیک . برای اتصال آجرهای مخصوصی که در این سیستم به کار می روند از تجهیزات فلزی مانند ریل استفاده می گردد.

اتصالات نمای خشک

ولی از آنجا که به دنبال مد روز پیش می رویم دیگر این نماها کارایی لازم را ندارند باید از نماهای سنگی کاشی سرامیکی آجری شیشه استفاده کرد تا جلوه زیبایی داشته باشند و همچنین با استاندارهای روز دنیا مطابقت داشته باشد. نماهای خشک بیشتر در ساختمان های بلند سرویس های بهداشتی بیمارستانها آزمایشگاه ها بوستان ها اماکن ورزشی استفاده می شود که کارایی بسیار بالایی نما دارد. دلیل این امر استفاده از سرامیک خشک است که در دو پوسته ساختمان به کار رفته و ایمنی زیاد و کم هزینه بودن طولانی مدت برای سازندگان و اپراتورها به سمت نمای سیستم های سنگی و گوشته و همچنین سرعت بالای اجرای آن در حدود یک سوم از می توان زمان اجرای سایر سیستم ها را ذکر کرد. برای تهیه و تولید آجر پلاک از خاک رس طبیعی به همراه سایر افزودنی ها (ماننند رنگ دانه ها) و … ۲۰ که به صورت سنتی تولید می شد در ایران رواج یافت و پس از آن این آجر در ایران به آجر قزاقی مشهور شد . پس تا پایان این مطلب ما را همراهی کنید.

پس از اتمام چیدمان آجر نمای ساختمان ، بندکشی نما و دقت در انجام آن از اهمیت بالایی برخوردار است. این نوع سرامیک مقاوم در برابر اشعه ماورا بنفش UV است و رنگ روی آن مقاوت لازم را در برابر این اشعه داراست. متداول ترین دسته سرامیک خشک بر اساس نحوه تولید آنها ، ضخامت ، سیستم های زیر ساختی و اجرای آنها است. بر اساس سبکهای استفاده شده در نمای خشک، متریال متفاوتی می توان در آن به کار برد. قرارگیری ایران در اقلیم گرم و خشک از یک سو و زلزلهخیز بودن این سرزمین از سوی دیگر، معماری خاصی را در آن شکل دادهاست؛ شیوهای از معماری که بتواند مأوایی برای انسان ساکن در این اقلیم و پناهگاهی به جهت درامانماندن از شرایط نامناسب اقلیمی باشد و درعینحال بیشترین مقاومت را در برابر زلزله داشتهباشد. این در حالی است که تنها عنصری که بهوفور در این سرزمین وجود داشته، خاک بوده است. قاعده ای که در سبک معماری یک کشور و در مقیاس کوچکتر در یک شهر استفاده می شود، شامل باورها و اعتقادات آن سرزمین می باشد. C᠎ontent w as c᠎reated wi᠎th https://behsaznama.com Con te​nt G​en erator Dem ov​ersion.

در این حالت ، اگرچه ما هنوز با گچ و گچ کار می کنیم ، زمینه ای که با آن سر و کار داریم مواد پیشرفته ای است. در حقیقت ، سرامیک خشک دسته دوم سرامیک های پیشرفته است و در اکثر موارد اکسترود شده تولید می شود. یک مزیت جایگزین استفاده از نمای خشک این است که منجر به کمترین هزینه در تعمیر و نگهداری ساختمان می گردد. هزینه اجرای نمای آجری ساختمان در مرحله اول بسته به نوع آجری است که در چیدمان آجر نمای ساختمان به کار رفته است. شکل ظاهری ستونهای تزئینی با یکدیگر متفاوت است. یکی از شاهکارهای معماری ایرانی طراحی پوششهای سقف با سازههای پیشرفته در زمان و مکان خاص بوده است. یکی از ویژگیهای متمایز معماری نئوکلاسیک، تأثیر دیوار است که به هر قسمت از آن شخصیت منحصر به فردی می بخشد. ۳- این نوع سرامیک با تعبیه حالت کام و زبانه در دو وجه بالا و پایین آن های مسائل مربوط به آب بندی درز افقی نمای سرامیک خشک پرسلانی را به طور ۱۰۰ درصد حل می کنند به طوری که هوا پشت آن ها می رود و لی آب و رطوبت به هیچ وجه به پشت ان ها نفوذ نمی کند.

دیدگاهتان را بنویسید