10 نکته که ممکن است شما را در نمای خشک تأثیرگذار می کند

معمار و طراح نیز مایل به ارائه شخصیت و مهارت خود در نما میباشد، جوابگویی به این درخواست، خلاقیت معمار را شکوفا میکند. بنابراین در این عصر، گرایش به نمای کلاسیک افزایش یافته است. نمای خشک یک نمای مدرن امروزی است در این نما از ملات سیمانی و دوغاب استفاده نشده است و با چهار چوب نگهداری می شوند. یکی از مصالح با کیفیت برای اجرا و طراحی نما استفاده از نمای خشک می باشد. مشخص کردن متراژ اصلی و در نظر گرفتن ریخت و ریزهای احتمالی با توجه به طرحی که در نما می خواهد اجرا شود یکی از مسئله هایی است که باید به آن توجه ویژه شود. در این مقاله، سعی خواهیم کرد تا شما را با انواع پرایمر هایی که به عنوان رنگ نمای ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند، آشنا کنیم و همچنین به ارائه نکاتی مهم درباره اجرای این رنگ ها، بپردازیم. پس از آنکه رنگ ها به طور کامل خشک شدند ، یک فیلم (film) یا لایه ی ضد آب در سطح رویه ی رنگ ایجاد می شود و به طور کامل از نفوذ خاک و رطوبت به لایه های زیرین رنگ جلوگیری می کنند. اگر ساختمان شما در نزدیکی خیابان قرار دارد ، رنگ نمایی را انتخاب کنید که خاصیت ضد آلودگی و دفع ذرات معلق داشته باشد.

دتایل اجرای نمای خشک

این دستگاه فوق العاده عالی برای شستشوی نمای ساختمان بکار گرفته می شوند و در این مدل ذرات ساینده بجای هوا با فشار بالای آب روی سطوح پاشیده می شوند. انتخاب و گزینش بهترین نوع رنگ نما برای رنگ آمیزی سطوح خارجی ساختمان چندان فرآیند دشواری نیست ، تنها لازم است که محصولات موجود در بازار را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهید که کدام نوع مناسب ویژگی های مورد انتظار شماست. شما می توانید بدون حلال های شيميايی و تنها با اضافه کردن مقدار مشخصی آب محلول رنگ نما را رقیق کنید. قبل از آنکه بخواهید از رنگ نما در حجم بسیار وسیع استفاده کنید یکسری قواعد و اصولی وجود دارد که نه تنها در مورد این پروژه بلکه در دیگر برنامه های مرتبط با رنگ آمیزی ساختمان نیز کاملاً صدق می کند و برای آنکه در مراحل میانی کار دچار مشکل نشویم لازم است که این اصول گام به گام را به بهترین شکل ممکن انجام دهیم. بعد از نبشیکشی نوبت به ریسمانکشی میرسد. نمای ساختمان یکی از مهمترین عناصر بیرونی برای ظاهر ساختمان است. مانند سایر رنگ های این گروه در مقایل رطوبت مقاوم هستند و معمولاً جهت رنگ آمیزی ساختمان های پوشیده شده از سیمان های خشک و پوشش های ترکیبی سیمان، آهک و گچ پیشنهاد می شوند.

معمولا و در بیشتر موارد، از این رنگ برای رنگ آمیزی درهای فلزی، نرده ها و پنجره های فلزی استفاده می شود. برای این کار می توانید از آب، برس و برخی دستگاه های تمیز کننده که در فشار بالا هستند استفاده کنید. بنابراین با رعایت این نکات به ظاهر کوچک اما در عمل فوق العاده موثر می توانید موفق ترین پروژه ی رنگ نمای خود را با اطمینان خاطر به پایان برسانید. البته این یک قانون نیست و اگر دوست دارید نمای منزل یا ادارهی شما کمی شلوغ تر به نظر برسد، می توانید از چند متریال به طور همزمان استفاده کنید. پوشش نانو آجر نما باعث می شود شما به جای شستشوی نمای آجری ساختمان سالی دو بار، هر دو سال يک بار نمای ساختمان را بشوييد. نانو آجر نما یک مواد نفوذی، مناسب انواع آجر نما است که با حفظ قابلیت تنفس آجر و هیچگونه تغیر رنگ، در سطح آجر نما، آن را کاملا آب گریز میکند و برخلاف پوشش های سیلیکونی ماندگاری بسیار بالایی دارد. به این نحو که هوا پشت آنها می رود ولی آب و رطوبت به هیچ وجه به پشت نما نفوذ نمی کند. Post h as been generated with t᠎he  help ᠎of behsaznama Con​tent Gen erator᠎ Demov ersion .

در واقع، آنها به چیزی بیش از یک شستشوی معمولی نیاز ندارند تا ظاهری تمیز و نو داشته باشند. زیبایی ساختمان ها و ظاهر زیبا و جذاب آن ها، از جمله مواردی است که در زندگی امروزی مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته و اغلب آن ها، برای نمای ساختمان های خود، مبالغ زیادی را می پردازند، تا ساختمانی شیک با ظاهری زیبا را داشته باشند. همچنین داشتن نمای ساختمان مناسب می تواند عایق صوتی خوبی باشد. از جمله ی این مصالح می توان به بتن، آجر، بلوک های سیمانی و گچی و همچنین سنگ نما ها اشاره کرد. قدرت واتر سندبلاست بقدری بالا است که می تواند کلیه ی رنگ های پوسته شده را به تمامی از سطح جدا کند. امروز افتخار داریم که بگوییم شرکت نویان نما پس از گذشت یک دهه فعالیت مستمر با فراز و نشیب ها و پیشرفتهای متفاوت ، وهمچنین با استفاده از تکنولوژی روز دنیا بر پایه درک فنی متخصصین و شاغلین مجموعه، توانسته است با جلب رضایت مشتریان، یار و همراه شما در پروژه های ساختمانی باشد و تجربه ای درخشان در ایفای تعهدات خود به عنوان یک شرکت مطرح پیمانکاری داشته و توانسته است ظرفیت های بالای خود را در در عرصه های اجرای نمای خشک شامل: سرامیک خشک،سنگ خشک،نمای کرتین وال،نمای کامپوزیت،نمای سمنت برد،نمای استرچ متال،درب و پنجره های آلومنیومی و لوور ثابت کند. Th​is content h​as been gen​erat ed by G​SA  Content Gener ator DEMO!

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد قیمت سنگ نمای خشک بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید