10 چیز مشترکی که با اجرای نما دارید

استفاده از نوع نما را برای زیبایی بیشتر ساختمان پیشنهاد می دهد، همچنین مقاومت و دوام این نوع از نما به این دلیل که چند لایه است بسیار بالا می باشد. در بیشتر ساختمان های معمولی مجری نمای خشک از سرامیک این نما استفاده می کند، استفاده از این نوع نما بیشتر برای نمای خارجی ساختمان است. سنگ مرمروباغ ابریشم وانواع سنگ های چینی که دارای سطح صیقلی هستند وخاصیت مکندگی ندارند وبه نما نمیچسبند وباعث افتادن سنگ از نما میشود و برای جلوگیری از ان پشت آن ها را میله های مخصوصی به نام اسکوپ به دیوارمحکم میکنند. این نوع از نما در اندازه و ابعاد گوناگونی تولید می شود و زیبایی ساختمان را بسیار افزایش می دهد. به طور کلی یکی از مناسب ترین و متداول ترین مصالح ساختمانی این نوع می باشد. در اجرای نمای خشک یکی از مهمترین پارامترهایی که تعیین کننده قیمت می باشد نوع متریال استفاده شده در طراحی نما می باشد و عامل بعدی در قیت تمام شده نمای خشک ارتفاع ساختمان می باشد و نحوه اجرا می باشد . علاوه بر حفظ ثبوت رنگ در برابر مواد شیمیایی مخرب، این نوع نمای سرامیکی در برابر اشعه های مضر خورشید مانند اشعه ی یو وی نیز ثوبت رنگ خود را حفظ می کند. ​Th​is post w as done by behsaznama C on te​nt G ener᠎ator DEMO᠎!

ابعاد و اندازه ی آن نیزبه محل مورداستفاده بستگی دارد.

مصالح مصرفی در نمای ساختمان باید قابلیت اجرا درساختمان های مرتفع را داشته و وزن سبک داشته باشد. تنوع رنگی، مقاوم در برابر آتش سوزی، قابلیت جدا حرکت کردن درهنگام زلزله، سرعت بالادراجرا ازویژگی های این نمااست. برای پهن کردن ملات ازشمشه ی ملات استفاده میشود.آجرباید درتمام رج ها باریسمان وشاقول چیده شود.درموقع دوغاب دادن باید دقت شود دوغاب روی نما ریخته نشود چون منظره ی ناخوشایندی دارد. سنگ ها باید بافت سالم، بدون شیاروترک ورگه های سست شرکت های نمای خشک وخلل وفرج باشد. زیرسازی نمای سرامیک خشک از پروفیل های رانر مخصوص از جنس آلومینیومی سبک سازی شده بوده و با توجه به وزن و ابعاد سرامیک با مقاومتهای مختلف در مقابل فشار باد قابل تعریف می باشد. ابعاد و اندازه ی آن نیزبه محل مورداستفاده بستگی دارد. این مسئله باعث ارزشمند شدن ساختمان شده و در فروش یا ارزش گذاری تاثیر به سزایی بر قیمت دارد. فایبر سمنت برد یا همان پانل سیمانی الیافدار، سیستم نوین ساخت و ساز خشک در صنعت ساختمان می باشد، که با بهینه سازی و ایجاد بافت و الیاف در این محصول، منجر به ارتقای کیفیت و بازدهی بسیار بالا و کاربری بیشتر در این متریال شده است. نور مناسب باعث جلوگیری از خستگی افراد شده و همچنین منجر می شود افراد احساس بهتری داشته باشند.

نمای خشک نظرات و نکات

در این هتل شما میتواند به استراحت در یک اتاق خسته کننده اوقات خود را در یک الگوی هندسی که به شما احساس راحتی و آسایش مناسبی میدهد سپری کنید. این ماده، علاوه بر زیبایی و چشمگیر بودن، می تواند نمای خوبی را از داخل ساختمان برای کاربران ایجاد کند. گروه معماری طرح نو طراح ، ناظر و مجری پروژه های ساختمانی از جمله نماسازی می باشد و بدون شک با بهره گیری از طراحان و متخصصین و معماران می تواند بهترین و باکیفیت ترین طرح ها را برای شما هموطنان گرامی به ثمره ی ظهور رساند. شرکت آرمن طرح و نما ، به عنوان مجری نمای خشک به صورت کاملا ویژه از نمای خشک از نوع سرامیک خشک در نما استفاده می کند. برای مشاهده انواع نماها اجرا شده توسط تیم طرح نو اینجا کلیک کنید. در بسیاری از ساختمان های نوساز نیز مشاهده میشود بعد از پایان پروژه عمرانی ،نما چهره ی زشت و ناپسندی به خود میگیرد . برای مشاهده نمای شیشه ای در پروژهای انجام شده اینجا کلیک کنید.

درنمای ساختمان های مرتفع وبرج ها ازشیشه های رفلکس استفاده میکنند.نمای شیشه ای علاوه برزیبایی روشنایی هم فراهم میکند. درنمای خارجی ساختمان های مسکونی باید ارتباط موثری بین فضای داخلی بانمای خارجی ساختمان باشد وهمچنین بالعکس. عناصر تاسیساتی نباید در نما قرارگیرند و همچنین عناصر الحاقی باید به صورت زیبایی شناختی و مفید در نما قرار داده شود. یکی از مهمترین عناصر شهری نمای ساختمان است. در سبک روستایی از عناصر روستایی استفاده میشود و از مصالحی مانند چوب، آچر و سقفهای سفالی و شیب دار استفاده میشود تا نماد خانههای روستایی باشد. مقالهٔ پدیدارشناسی نمای ساختمانهای مسکونی و سیر تکوینی توقعات از آن-دکتر جهانشاه پاکزاد خانهها درونگرا طراحی شدند و آبادیها، تمرکز گرا و حول یک فضای اجتماعی میدان گونه به نام محل تجمع با گوشه نگاهی به تاریخ تمدنهای نخستین، از چین و هند(موهنجودارو)گرفته، تا ایران، میان رودان(بینالنهرین)، مصر، یونان و روم به درونگرایی خانههای مسکونی پی میبریم.

دیدگاهتان را بنویسید