3 روز تا افزایش روشی که شما نمای کامپوزیت

نمای کامپوزیت، به طور معمول از لحاظ اقتصادی نمایی مناسب برای ساخت ویلا نیست، زیرا در زمان اجرای آن برای نما، ایجاد یک زیرساخت خاص نیاز است. بسیاری از نصابهای نمای ویلا یا ساختمان، از این روش اجرای کامپوزیت نما، برای نصب نمای آلومینیوم کامپوزیت استفاده می کنند. در سطح نهایی این نوع ورقها مواد نانویی به کار رفته است. در زمان نصب نمای کامپوزیت آلومینیومی، علاوه بر اجرای شاسی در زیر کار، باید لایه میانی از جنس مواد پلی اتیلن و ورق آلومینیوم نصب شود. در پاسخ همانگونه که در عکس زیر نیز قابل مشاهده است این ورق ها از ترکیب دو متریال اصلی یعنی آلومینیوم و پلی اتیلن ساخته شده اند که درواقع به ترتیب ورق مشمع محافظ ، رنگ الکترومغناطیسی ضد uv شده ،رزین نگهدارنده رنگ بر روی ورق آلومینیوم، ورق آلومینیوم به ضخامت 5/0 میلیمتر ،رزین همگن کننده ، لایه پلی اتیلن بضخامت 2 میلیمتر ، رزین همگن کننده دولایه آلومینیوم و پلی اتیلن و مجددا ورق آلومینیوم بضخامت 5/0 میلیمتر تشکیل شده ، البته ورق های کامپوزیت دارای ضخامت های متفاوتی چه در نوع ورق و چه در نوع لایه میانی می باشند اما معمولا نوع استانداردی که در صنعت کانکس کاربرد دارد دارای مشخصات فوق می باشد اما بنا به نیاز ممکن است از لایه خارجی اپوکسی یا استیل نیز بجای آلومینیوم استفاده شود . Th is ​data was c᠎reat ed by behsaznama C᠎on᠎tent Generat or Dem over​sion!

خیلی خوب نمای کامپوزیت است…

این لایهها از دو لایه ورق از جنس آلومینیوم به ضخامت ۳ تا ۵/۰ میلی متر و یک لایه ورق از جنس مواد پلی اتیلنی به ضخامت ۳ الی ۵ میلی متر تشکیل شده اند. بر اساس کاربرد و حساسیت پروژه ساخت و بازسازی نما لایه میانی ورق کامپوزیت از مواد مختلفی تشکیل شده است. از مزایای نمای کامپوزیت در نقاطی که بارش باران و برف بسیار است قابلیت ایجاد آب بندی در آن می باشد به دلیل آنکه بر روی نمای کامپوزیت شیارهایی در نظر گرفته و ساخته می شوند که در هنگام بارش باران و برف، آب اضافی به پشت نمای ساختمان نفوذ نکرده و به بیرون منتقل می شود. نمای ساختمان مسکونی: ترکیب ورق کامپوزیت طرح چوب با طراحی مدرن مناسب برای نمای ساختمان مسکونی است که بیشتر در نمای ساختمان های ویلایی استفاده میشود. طراحی نمای ساختمان های اداری: در نمای مدرن ساختمان های اداری ، استفاده از ورق کامپوزیت بسیار پر طرفدار است . در واقع یکی از نماهای پر طرفدار و پر کاربرد در نمای ساختمانهای ویلایی امروزی و مدرن، کامپوزیت نما یا نمای آلومینیومی است.  Post has been c reat ed by behsaznama  Content  Ge ne᠎rator DE᠎MO.

نصب نماهای کامپوزیت چگونه منبع انجام می شود؟ طراحی قسمت بیرونی خلاقانه و منحصر به فرد میتواند عامل جذب مخاطب نمای ساختمان باشد.در بیشتر موارد ،برای طراحی نمای مدرن ساختمان های اداری و یا صنعتی از متریال کامپوزیت آلومینیوم استفاده میشود که به سادگی قابلیت اجرای طرح ها و نماهای مدرن با خطوط شکسته یا منحنی را دارد. مواد نانویی در پوشش رنگ ورقها افزوده می شود و باعث می شود که مواد معلق و گرد و غبار و ذرات موجود در هوا جذب ورقها نشود و همچنین سطح ورقها همیشه براق و تمیز باشد به همین دلیل این نوع ورقها پوشش خوبی برای اجرای نمای ویلا می باشند. ورق کامپوزیت آلومینیوم با توجه به نوع آلیاژ آلومینیومی لایهها، ضخامت، نوع رنگ استفاده شده در پوسته خارجی و نوع مواد لایه میانی، تنوع زیادی را به این ورقها میدهد. تمامی افرادی که در شرکت یا در حوزه پیمانکاری نما فعالیت میکنند به تمامی مسئولیتها و وظایف خود پایبند هستند. لذا پیشنهاد میگردد که از طرحهایی که نیاز به دقت بسیار در اجرا دارد پرهیز شود و به جبران آن به تقویت طرح در مرحله طراحی پرداخت. همان طور که می دانید نمای ساختمان مثل نقاشی می باشد که می توان سبک و المان های مختلفی در نما طراحی و اجرا کنیم به همین خاطر حتما قبل از انجام کار بودجه کارفرما در طراحی و اجرای نمای ساختمان در نظر بگیریم و پس شرکت های ساختمانی در انجام طراحی نما ساختمان باید با بودجه کارفرما در کرج هماهنگ باشد.

قیمت اجرای هر متر مربع نمای کامپوزیت

راه حل هایی برای بازسازی نمای آجری ساختمان وجود دارد که میتوانید با تیم ری بیلدینگ با من تماس گرفته و مشاوره رایگان بگیرید. طراحی نمای کامپوزیت مخصوصا برای طراحی ساختمان های تجاری و اداری طرفدارت خاص خود را دارد. پس وقتی که طراحی و اجرای نمای ساختمان را نامرتبط با تاریخ و فرهنگ باشد حتما به زیبایی و فرهنگ ان منطقه و شهر بخصوص کرج لطمه می زند. روشهایی که برای نصب آلومینیوم کامپوزیت استفاده می شود، روش L و روش H است. این نما از آلومینیوم با رنگ کورهای درست شده و همین امر باعث می شود جذب ذرات معلق موجود در هوا و گرد و غبار، توسط این نوع نما بالا باشد. همچنین در این روش برای نصب پنل آلومینیوم کامپوزیت، امکان تعویض پنلها وجود ندارد. ورقههای آلومینیوم کامپوزیت، به خاطر داشتن فواید زیاد، یکی از بهترین انتخابها در میان انواع نمای ویلا هستند. استفاده در حیاط: میتوان از ورق آلومینیوم کامپوزیت ها به عنوان گلدان های حیاط، سکوهای زیبای و یا حتی در روف گاردن ها استفاده کرد و به زیبایی حیاط افزود. Th᠎is content w᠎as g ener᠎at ed ᠎wi th behsaznama Content Generator D em oversi on.

دیدگاهتان را بنویسید