4 روش بهبود نمای خشک نمایان

از سلیقه شخصی در سنگ کاری نما غافل نشین! پس از اتمام جوشکاری به منظور فراهم کردن سطحی مناسب برای سیمان کاری ، روی توری ها را از ملات ( ملات سیمان و پودرسنگ ) می پوشانند . پس با ما در ادامه این مقاله همراه باشید. میلیون ها سال زمان لازم است که آتشفشان ها ماگما را به سطح زمین برسانند تا پس از سرد شدن، به این سنگ متراکم، ماندگار و زیبا که ما امروز می بینیم تبدیل شود. حتی گرانیت های سیاهی که امروزه در ویرانه ساختمان های باستانی کشف می شوند همچنان بی نقص و زیبا به نظر می رسند. سنگهای طبیعی با ظاهر زیبا و جذابی که دارند، مناسبترین گزینهها برای به کار بردن در نمای ساختمان هستند. با وجود اینکه کیفیت و زیبایی بسیار بیشتری نسبت به سنگ های طبیعی معمولی دارد. یکی از مهم ترین ویژگی های سنگ های طبیعی این است که به ندرت مستهلک می شوند. سنگ ها به دلیل تنوعی که در جنس، رنگ و بافتشان دارند می توانند به شما این امکان را بدهند که دستتان برای طراحی های متعدد کاملا باز باشد. توزیع برگه تذکر حجاب ؛ برخی معلق شدند اما باز هم اعتنایی نکردند! هنوز هم گرانیت مشکی یکی از بهترین انتخاب ها برای ساخت سنگ قبر به شمار می آید.

روش اجرای نمای خشک

گرانیت ویژگی هایی دارد که این سنگ را به متریالی فوق العاده برای استفاده در نمای ساختمان تبدیل می کند. گرچه شاهد این هستیم که نمای بسیاری از ساختمان ها هیچ ارتباطی با آنچه درون آن می گذرد ندارد، اما بسیاری از طراحان نیز این موضوع را مورد توجه قرار می دهند و برای آن ارزش قائل هستند. هدف این طراحان در واقع این است که بیننده با مشاهده نمای ساختمان به آنچه درونش می گذرد ،پی ببرد. سنگ نمای ساختمان ویلایی در دسته سنگ های ساختمانی تزئینی است که در اندازه های مشخصی قابل فراوری می باشد. سنگ از متریال های بسیار محبوب در نمای ساختمان ها می باشد که طرفداران بسیاری نیز در سراسر جهان دارد. همان طور که پیش تر نیز توضیح داده شد استفاده از سنگ در طراحی نمای ساختمان ها البته اگر سنگ مورد استفاده مرغوب باشد و بصورت صحیح و استاندارد اجرا شده باشد، گزینه مناسبی است و می تواند عمر نما را تا حد زیادی تضمین کند. استفاده از نمای سرامیکی کاربردهای زیادی در معماری دارد و سرامیک و پرسلن زیر مجموعه کاشی و سرامیک است که مقاومت بیشتری در برابر کاشی های دیگر ندارد. گرانیت هایی که امروز می بینید در حدود ۳۰۰ میلیون سال پیش به وجود آمده اند و این عدد دو برابر عمر قدیمی ترین سنگ های رسوبی است. This art᠎icle has been g enerat​ed with t he help of G​SA C onte​nt Gener​at​or DEMO.

نحوه نصب نمای خشک

از طرفی کشور ما یک کشور غنی در زمینه معادن سنگ می باشد و در دسترس بودن سنگ بیشتر از متریال های دیگر، مزید بر علت شده تا اجرای این دست نماها در سطح کشور رو به گسترش باشد. در ادامه با ما همراه باشید. اگر بخواهیم این لایهها را پاک کنیم باید دقیقا بدانیم که کدام یک از اجزای پلان در آنها قرار گرفتهاند، چون با حذف لایهها، آنها نیز همراه لایه پاک میشوند. با اینکار آیکون لامپ نیز خاموش میشود. که با رایحهای القا میشود که مهماننوازی, سرامیک نمای خشک تجاری و کاشی سنگی مسکونی انتظار آن را دارند. در اسکوپ های سه پایه ، شیاری عمودی بر پشت سنگ ایجاد می شود و یکی از پایه ها داخل آن قرار می گیرد. در دسته بندی علمی، سنگ ها از لحاظ ساختار و روند شکل گیری به سه دسته آذرین، دگرگونی و رسوبی تقسیم می شوند. این سنگ ساختار دانه ای- بلوری دارد و حاوی مقادیر زیادی کوارتز است. گرانیت مشکی وزن زیادی داشته و قطعا کار کردن با آن دشوار بوده اما مردم مصر باستان به خوبی از خاصیت ماندگاری و تاب آوری آن در برابر آب و هوا آگاه بودند و استفاده های بسیاری از این سنگ کرده اند.  This a rticle has be en g en erat ed ​by behsaznama Con te nt Ge nerator DEMO​!

سنگ خصوصیات دیگری نیز دارد که از جمله آن می توان به جذب گرد و غبار و همچنین آلودگی هوا اشاره نمود که همین موضوع کمک می کند تا سنگ در طولانی مدت ظاهر تمیز تری نسبت به بقیه داشته باشد. آلودگی ها و کثیفی های که در هوا موجود است بر روی نما نمی ماند و اگر هم باشد کمتر از نماهای دیگر به چشم می آید. به منظور دریافت پاسخ این سوال لازم است که تفاوت های این دو نوع نمای رومی را بیشتر بدانیم. شما می توانید هر دو رنگ سیاه و سفید گرانیت را پیدا کنید. میزان بودجه مورد نظر بعد از تعیین دو مشخصه بالا گام بعدی در انتخاب سنگ نما می باشد. به عنوان مثال در صورت اجرای چندین قوس، بر حسب تعداد و پیچیدگی قوس های اجرا شده، هزینه اجرا تعیین خواهد شد. در واقع فاصله بین این خطوط ضخامت دال را تعیین می کند. صفحات تخته سنگ در امتداد خطوط برشی خود بارها و بارها تقسیم می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید