4 قدم آسان برای فروش بیشتر دتایل اجرای نمای خشک

سرامیک خشک: سرامیک خشک نما یا (dry ceramic façade) از متریال پرکاربرد در طراحی نما می باشد. نمای شیشه ای کرتین وال یکی از زیباترین نماهای مدرن برای نمای خارجی ساختمان به شمار می رود. با توجه به اینکه چه متریالی را انتخاب میکنید و اینکه طرح دلخواه شما برای اجرای نما به چه شکلی است، قیمت نیز متفاوت خواهد بود. برای آغاز و شروع هر کاری نیاز به تامین مواد و مصالح اولیه می باشد و ما به عنوان یکی از تامین کنندگان متریال ساختمانی در خدمت شما خواهیم بود . اجرای نمای سراميک خشک، به صورت استفاده از زیرساز و پایههای آلومینیومی است و از چسب برای چسباندن قطعات نما استفاده نمیشود. به دلیل عدم استفاده از ملات و بکارگیری همزمان چندین نیرو متخصص این نما بسیار سریع نصب خواهد شد. سیستم نمای خشک بدون استفاده از ملات و دوغاب انجام می شود. لذا رزق ارتفاع پایین بیشترین زیبایی را دره نمای ساختمان سنگهای همرنگ و بدون نشانه و یک قواره به طرف هستي میآورند. همچنین در مواردی که علاوه بر ضد آب بودن از لحاظ زیبایی نیز مصالح خاصی جهت اجرای سقف کاذب مد نظر باشد پانل ها و یا تایل های طرح چوب فایبر سمنت که به دلیل وجود برجستگی کاملا حس چوب را به انسان القا میکند انتخاب خوبی خواهد بود.

قیمت اجرای نمای خشک در مشهد

از مزایای فایبر سمنت برد (پانل سیمانی) رنگ پذیر بودن آن است که ویژگی بسیار حائز اهمیتی در استفاده فایبر سمنت برد (پانل سیمانی) در دکوراسیون داخلی و نمای ساختمان می باشد. به دلیل اینکه در اجرای فایبر سمنت برد (پانل سیمانی) ملات استفاده نمی شود و بصورت درای وال اجرا میگردد بنابراین سرعت کار بالا بوده و اجرای آن از سهولت بیشتری نسبت به سایر مصالح سنتی برخوردار است. نورپردازی نمای ساختمان باعث برتری نمای ساختمان شما نسبت به سایر ساختمانها در شب میشود. وزن نما در اجرای پنجره نسبت به روش سنتی بسیار سبکتر است. در سیستم های پنجره مشهود یا نمایان قسمتی از بست هایی که برای نگه داشتن سرامیک استفاده می شوند، از بیرون ساختمان هم قابل مشاهده هستند. انواع پیچ سازه کناف و پیچ پانل کناف جهت اتصال پروفیل های گالوانیزه به هم و پانل های گچی به زیرسازی گالوانیزه مورد استفاده قرار میگیرد. در سقف های کاذب کناف نیز از پروفیل های گالوانیزه F47 , مطالب بشتر U36 و L25 استفاده میگردد که توسط کارخانه کناف ایران تولید و عرضه میشود. ساختار کلی سیستم های ساخت و ساز خشک شامل صفحات روکش دار گچی (و یا صفحات مسلح سیمانی) و پروفیلهای فولادی سبک می باشد ، که این صفحات به عنوان پوشش و پروفیل ها به عنوان زیرسازی عمل می نمایند.

گذشته از متریال و اقلام مورد نیاز در بخش های داخلی ساختمان، انتخاب متریال مناسب برای نمای ساختمان علاوه بر ایجاد جذابیت بصری در ظاهر ساختمان، یکی از راهکارهایی است که می تواند هزینه های ساخت و ساز را کاهش دهد. نکته ای باید هنگام نصب دقت کنید انتخاب صحیح نوع ورقه است، که باید مناسب محل مورد نظر باشد. بنابراین شما به عنوان کارفرما هنگام مشورت با طراحان و معماران می توانید خواسته های خود را از جمله نوع نما و بودجه ای که برای طراحی نما در نظر دارید و مصالحی که قصد دارید به کار ببرید، مطرح کنید. برای نگهداری این نما از اتصالات فلزی استفاده می شود. نمای خشک آجری در برابر انواع شرایط آب و هوایی نیز مقاومت بالایی از خود نشان میدهد. از دیگر مزایای این متریال دوام بالا، کیفیت ضدآب، مقاومت در برابر آتش سوزی و همچنین عایق صدا بودن آن می باشد. اگر کنترل کیفیت بتن در کارگاه انجام شود، ممکن است میزان خطای محسوسی داشته باشد. کارخانه کناف ایران فروش مستقیم به مصرف کننده ندارد و فروش محصولات کناف صرفاً از طریق عاملیت ها انجام میگردد. آرمن متشکل از تیمی متخصص و متعهد با بکارگیری دانش روز ، بهترین مشاوره، طراحی و اجرای نما را در پروژه های شما خواهد داشت.

کارخانه کناف ایران بهترین و با کیفیت ترین مصالح دیوار کاذب و سقف کاذب را در ایران تولید و عرضه می نماید. این شرکت با توجه به اجرای پروژه های شاخص در کوتاه ترین زمان و با بالاترین کیفیت موفق به کسب نمایندگی از شرکت های رتبه اول صنعت نما از جمله شرکت تولیدی ونوس شیشه و شرکت تولیدی نماکاران هزاره سوم گردید است. تا آنجا که امروزه متخصصین امر، توصیههای خود را در این زمینه، بهصورت پیشنهادهایی در جهت بالا بردن کیفیت نهایی کار، به مشتریان ارائه میدهند. فاضلی ادامه عربده: از اتحادیهها، سندیکای عزتمند و نزديكي صنعتگران انتظار میرود که همگی بهصورت واحد این تذکرات را به سوي كوخ بدهند قلاده بلکه این مشکلات لطف شود و شرکتها بتوانند با تاثير بیشتری به تولید و حتی غمگسار کالا و كارها خود بپردازند که این قرارداده شده محققاً بوسيله نزول کشور و اقتصاد و غريبه ها مردم آزار خواهد بود. تراکوتا: تراکوتا نوعی سفال است که در کوره پخته می شود در نمای ساختمان های مختلف کاربرد بسیاری دارد. نمای مدرن اسپایدر به نوعی از نماهای شیشهای خود ایستا (نمای پردهای curtain wall) گفته میشود. سیستم کرتین وال (Curtain Wall) معادل فارسی دیوار پرده ای، حائل بین دو فضای سخت و سنگین و دیگری نرم و ظریف است.  Article w as created by https://behsaznama.com Conte nt ᠎Genera tor  DEMO!

دیدگاهتان را بنویسید