5 اصلی مزایا کرتین وال چیست؟

نمای کرتین وال، یا همان نمای شیشه ای؛ یکی از نما های مدرن ساختمانی است که دارای استایی است. سنگ های اسلب در دسته بندی سنگ های ساختمانی قیمت بالاتری دارند و هرچی این ابعاد کوچک تر شود به صورت تایل، قیمت نیز کاهش پیدا میکند. از نمای بیرونی ساختمان که عبور کنیم میرسیم به سنگ نمای داخلی ساختمان، که رابطه ی مستقیمی با روح و روان انسانی دارد که در آن زندگی میکند. ما در انتخاب سنگ نمای داخلی هیچ گونه محدودیتی نداریم ولی استفاده از سنگ های مرمریت هم قیمت مناسب تری دارد هم ساب این نوع سنگ در داخل ساختمان فوق العاده است. به همین دلیل در شمال کشور هنوز هم برای دفع آب باران و عدم نفوذ سرما به خانه ها از شیروانی و دیوار های سیمانی استفاده می شود اما این در حالی است که در مناطق گرمسیری همچون یزد طراحی خانه ها به شکلی صورت می گیرد که از تابش شدید و مستقیم نور آفتاب و نفوذ گرما به داخل خانه جلوگیری شود. سنگ های مرمریت با ساب و براقیت فوق العاده در سطح خود می تواند در کنار سنگ پله یا کف فرش مشابه در داخل ساختمان یک ترکیب زیبا را خلق کند و یا با استفاده از سنگ گرانیت یکی از محکم ترین و ماندگارترین مصالح جهان هستی را برای زیبا سازی ساختمان خود از آن خود کنیم. Da᠎ta has been c​reat ed  by behsaznama C​onte᠎nt G en᠎erat᠎or᠎ D em oversion᠎!

راز گمشده نمای سنگ

به همین دلیل توصیه می شود با استفاده از پیچ و رولپلاک نسبت به مقاوم سازی سنگ های نما اقدام شود. شرکت پیچ و رولپلاک نما تهران مجری مقاوم سازی نما ساختمان به ویژه نمای سنگی با استفاده از چندین روش آزموده و مورد تایید سازمان نظام مهندسی تهران اقدام به مهار سنگ نما و مقاوم کردن سنگ های شل شده نمای ساختمان می کند. در این سیستم ابتدا سطح نما بصورت شبکه بندی کامل زیر سازی شده و پروفیل های آلومینیومی فریم نما روی این شبکه بندی قرار می گیرند. که این نام ها با توجه به روش اجرا، مصالح استفاده شده و همچنین طرح نما، روی آنها گذاشته شده است. شرکت کارن نما سیستم مرجع تخصصی طراحی، مشاوره، اجرا و فروش انواع نمای خشک در ایران است. سنگ نما ارزان یعنی لایم استون ها برای نمای داخلی و خارجی ساختمان مناسب هستند و در ایران تنوع خوبی دارند. ویژگی های این نوع سنگ هستند که در نمای بیرونی و داخلی مورد استفاده قرار میگیرند. بسته به اولویت و سبک زندگی ساکنان ملک که شما باشید، می توان سبک داخلی خانه و همچنین خارجی و نمای آن را تعیین کرد.

قیمت اجرای نمای خشک

دفتر آرکا به جهت دارا بودن سابقه طولانی در اخذ تاییدیه کمیته نما ، به دور از زبان خشک آیین نامه ای، موارد و مسائل مطرح در طراحی نما از منظر کمیته نما را به شکلی ساده و کاربردی بررسی و پس از آن سوالات مطرح در این زمینه را توضیح می دهد. نمای تراکوتا یک نمای ساختمان زیبا وسنتی در حوزه اجرا و طراحی نمای ساختمان شناخته شده است و در حقیقت نوعی از نمای سفال است. به طور مثال قیمت سنگ عباس آباد از سنگ طرق یا اصفهان همیشه بیشتر است چون هم سفید تر بوده و هم کیفیت بهتری دارد و قدمت معدن نیز تاثیر گذار است. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در مورد طراحی و قیمت اجرای نمای سرامیک خشک با کارشناسان ما تماس بگیرید. برای این موضوع هم فکری کرده ایم، شما میتوانید با تماس با کارشناسان ما و بعد از گرفتن راهنمایی های لازم در مورد سنگ نما و دریافت تصاویر و فیلم هایی از سنگ های موجود در کارخانه، از آن ها بخواهید به رایگان برای شما تکه ای از سنگ را ارسال کنند تا بتوانید سنگ را از نزدیک مشاهده کرده و تصمیم نهایی را بگیرد. اگر چنین حالتی را مشاهده کردید بدانید که در اثر فشار های عمودی سنگ و جدا شدن سنگ از بتن پشتی اتفاق افتاده و هر لحظه احتمال ریزش سنگ نما وجود دارد .

در بحث طراحی و اجرا این قسمت از ساختمان مصالح و متریال های مختلفی وجود دارد که هر کدام، از ویژگی ها و ظاهر متفاوتی برخوردار هستند. این برآمدگیها هر کدام به دلایل مختلفی ایجاد شدهاند. در ادامه به روش های مقاوم کردن انواع نما و به ویژه نمای سنگی می پردازیم . در اینجا به توضیح مختصری از آن می پردازیم که قیمت سنگ نما را چی عواملی معلوم می کند. توجه به این مهم بسیار ضروری است که نماهای معمولی بـعد از چنـد سال قـطعاً نیازمـند ترمیم، بازسازی و ایجاد گیرداری دوباره میباشند و این خود یعنی تحمیل هـزینه اضافی که کارفرما بعد از مدتی باید برای نما متحمل گردد و در آخر کار با توجه به عمـر مـفید کارهای دوغـابی که حدود ۱۰ الی ۱۵ سال میباشد باید تمامی لایه ملات و همچنین سنگ مربوطه را خراب نمود و ایـن بـدان معنی است که اگر هـزینهای برای اجـرای نماهای دوغابی صرف میشود بعد از اتمـام کار ساختمان، باید به صورت کـامل آن را خراب شده تلقی کرد. یکی از راهکارهای تشخیص بهترین مجری، بررسی روش اجرایی آن است که در ادامه به توضیح آن خواهیم پرداخت. که همه از عوامل ماندن آب در نما و عدم عایق بندی و آب بندی نمای ساختمان می باشد.

نحوه اجرای نمای سرامیک خشک آن! کلاس از اسکار

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد نحوه نصب نمای خشک لطفا از سایت ما دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید