5 راه‌هایی که می‌توانید از دیتیل اجرای نمای خشک برای غیرقابل مقاومت شدن برای مشتریان استفاده کنید.

نماهای پرده ای ثابت: در این نوع از نما قطعات نما بصورت ثابت و بدون تغییر شکل، ابعاد و فاصله اجرا می شوند. توجه کنید که این محصول در ساختمان سازی، علاوه بر اینکه باید استاندارد باشد باید مقاوم در برابر گرما، رطوبت و نفوذ آب نیز باشد و در مقابل هر ضربه ای به راحتی آسیب پذیر نباشد. این آجرها علاوه بر نمای ساختمان خاصیت نسوز بودن را نیز دارا هستند. از این محصول هم در طراحی داخلی ساختمان و هم به صورت آجر نما استفاده میشود. از لحاظ زیبایی وجود آن در نمای ساختمانها باعث جذابیت ساختمان میشود. تضاد رنگ بین آجر نما نسوز کد AR81 آذرخش و بند چه در طراحی داخلی و چه در طراحی نما اثر زیبایی آن را دو چندان میکند. این محصول با کیفیت میتواند سالیان سال از لحاظ دوام و ثبات رنگ باقی بماند و مقاوت بسیار بالایی در مقابل دارد. طبق بررسیهای انجام شده، میتواند تا دمای بالاتر از ۱۲۰۰ را تحمل کند و هیچ تغییری در شکل و ظاهرش ایجاد شود. رنگبندی هماهنگ مصالح به کار برده شده، یکی از خصوصیاتهای مهم و زیبای یک نما محسوب میشود و در صورتی که گزینش رنگ مصالح با عنایت و به شکل صحیح انجام شود، میتواند مطلوبیت و مرغوبیت مصالح استفاده شده در نمای ساختمانها را نشان دهد.

اجرای نمای خشک سنگ

تنوع طرح و رنگ آجر نما کد AP392 آذرخش باعث شده است که این نوع آجر برای طراحان معماری و طراحی نما ساختمان بسیار جذاب بوده و استفاده از آن در صنعت ساختمان ایران رواج زیادی داشته باشد. قیمت آجر نما نسوز کد AP69 آذرخش با توجه به کیفیت بالا در مواد اولیه و روش پخت و همچنین استاندارد بودن آجر کاملاً اقتصادی و مقرون به صرفه است و خرید آجر نما نسوز کد AP69 آذرخش به کارفرمایان محترم جهت اجرای نمای ساختمان توصیه میشود. با توجه به اینکه آجر نسوز نما در کوره کاملاً پخته میشود از این نظر این نوع آجر تا دمای 1300 درجه سانتیگراد تحمل حرارت دارد. ویژگی ممتازی که این محصول دارد این است که دارای نقشها و ناهمواریهایی بوده که موجب جلب توجه و زیبایی فوق العادهای در نما میشود. قیمت آجر نما نسوز کد AP32 آذرخش با توجه به کیفیت بالا در مواد اولیه و روش پخت و همچنین استاندارد بودن آجر کاملاً اقتصادی و مقرون به صرفه است و خرید آجر نما نسوز کد AP32 آذرخش به کارفرمایان محترم جهت اجرای نمای ساختمان توصیه مطالب بشتر میشود. درسیستم نمای آجر خشک ابتدا یک عایق حرارتی به طور مستقل با اتصال مکانیکی یا چسب به بدنه ساختمان محکم می گردد، سپس چهارچوب یا اسکلت نگه دارنده که از جنس چوب، فولاد یا آلومینیوم می باشد به ساختمان متصل شده تا نمای خشک با رعایت فاصله از عایق حرارتی بر روی چهارچوب نگه دارنده قرار بگیرد.

معمولاً برای ساخت یک ساختمان وجود دیوارها بسیار ضروری می باشد دیوارها اصولاً از بلوک سفالی تشکیل شود و روی بلوک سفالی سیمان کاری و بعد از آن پلاستیک و متریال های دیگر قرار میگیرد . با اندکی تأمل درمی یابیم که اجرای نما به روش خشک می تواند تا ۵۰ درصد از زمان اجرا را کاهش دهد و حتی تأثیرات منفی دمای محیطی را به حدود صفر برساند و بخاطر عدم وجود ملات و روشهای سنتی با امکان فعال نمودن چندین جبهه کاری بطور همزمان در بخشهای بالادست و پایین کار بیش از پیش بر سرعت اجرا افزود و البته موارد دیگری مانند استفاده از اکیپ های آموزش دیده بجای نیروهای سنتی و غیر فنی و فاقد آموزش لازم در روشهای قدیمی و سنتی و همچنین استفاده از ابزار و ماشین آلات صنعتی در انجام کارها در روشهای مدرن ضمن تأثیر مستقیمی که بر زمان اجرا و جلوگیری از دوباره کاری های احتمالی خواهند داشت قطعاً در افزایش کیفیت اجرا نیز تاثیر قابل توجهی خواهد داشت. این خصوصیت مخصوصاً در شهرهای با رطوبت بالا مانند شهرهای شمالی ایران بسیار مطلوب است و از این رو استفاده از آجر نما نسوز کد AP392 آذرخش در شهرهای شمالی ایران بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

این خصوصیت مخصوصاً در شهرهای با رطوبت بالا مانند شهرهای شمالی ایران بسیار مطلوب است و از این رو استفاده از آجر نما نسوز کد AP69 آذرخش در شهرهای شمالی ایران بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. آن چیزی که میخواهیم برای شما ذکر کنیم این است که شما قادر نیستید اول یک نما را به طور کامل از مرحله طراحی رد کنید و بعد از آن به دنبال انتخاب رنگهای مناسب برای اجرا بروید. شناخت کامل طرح اولیه و ویژگیهای آن، ساخت کورههای بهتر با بازدهی بیشتر، کنترل دقیقتر پخت و استفاده از ماشین آلات پیشرفته کمک قابل توجهی به توسعه و پیشرفته صنعت تولید آجر کرده است. 1. هیچ قسمتی از سطح زیرین آجر بدون چسب نماند و به طور کامل چسبیده شود. نوع تقویتی باعث تیره شدن سطع سنگ میشود که سطح سنگ به نظر “مرطوب” میاید. این محصول به روش لعابی تولید میشود و در نتیجه مقاومت بیشتری را در برابر نور خورشید و تغییرات آب و هوایی دارد. ​Art ic le h​as be᠎en created with https://behsaznama.com Conte nt Generator D emov er si​on!

دیدگاهتان را بنویسید