59% از بازار هیجان زده نمای کامپوزیت

اگر مقدار قابل توجهی از ساختار دندان از بین رفته باشد یا بخش زیادی از آن پر شده باشد، دندان ها به اندازه کافی قوی نخواهند بود تا با روکش کار کنند. عایق صوت بودن : وقتی از یک ورق کامپوزیت در یک ساختمان با دیوارهای ساخته شده از بتن سبک استفاده می شود خاصیت عایق بودن صوت آن افزایش می این مطلب یابد. اگر می خواهید نمای ساختمان شما در عین زیبایی و منحصر به فرد بودن در سریع ترین زمان ممکن اجرا شود توصیه ما به شما استفاده از پنل های کامپوزیت است چرا که این پنل ها از پیش ساخته شده می باشند و به علت سبک بودن می توان آنها را در مدت زمان کوتاهی نصب نمود. چرا که به دلیل وجود لایه پلی اتیلن و همچنین آب بند بودن این محصول در کنار وجود هوای محبوس بین ورق وساختمان یک عایق حرارتی – صوتی پیرامونی ساختمان بوجود می آید که تأثیر آن بسیار مطلوب و قابل توجه است. با توجه به سبک بودن وزن اجرایی نمای کامپوزیت و همچنین قابلیت شکل پذیری این متریال و مقاومت بالا و قابلیت تامین نظر طراح بدون محدودیت رنگ و سایز، امروزه این نما در کنار کلیه متریال های ترکیبی در نمای ساختمان مورد استفاده قرار میگیرد.

قیمت نمای کامپوزیت

Th is post was g᠎enerated ​with behsaznama᠎ Conte​nt  Generator ᠎DEMO!

نمای کامپوزیت خانه

در کلینیک های مختلف، متنوع است. همزمان با مرحله تولید ورق ها در کارخانه cnc ، عملیات اجرایی زیر سازی فلزی بر اساس سیستم های نصب ورق کامپوزیت که از قبل طراحی شده نیز در محل پروژه آغاز میگردد. همان طور که گفتیم، این روش فقط برای سفید کردن دندان ها به کار می رود و حتی ممکن است لکه های قهوه ای پر رنگ هم با این تکنیک درمان نشوند. ما در اینجا به شما میگوییم که مزایا و معایب استفاده از چنین نمایی در طراحی نمای ساختمان و حتی طراحی داخلی ساختمان چیست. تجربه افرادی که از بلیچینگ برای سفید کردن دندان های خود استفاده کرده اند نشان میدهد که بعد از چند ماه و پس از مصرف مواد غذایی رنگی، رنگ دندان های آنها دوباره تغییر کرده است، در حالیکه کامپوزیت دندان و لمینت دندان با رعایت مراقبت های بعد از عمل، به ترتیب 10 تا 15 سال دوام می آورند.

اجرای نمای کامپوزیت

همان طور که پیش تر اشاره کردیم، قیمت لمینت از کامپوزیت بالاتر است، اما روکش به خاطر اینکه برای درمان مشکلات عمیق پوستی نظیر پوسیدگی ها و طول عمر بالاتر، معمولا هزینه بیشتری دارد. بلیچینگ عمر بسیار کوتاه تری نسبت به دو روش ذکر شده دارد. اما باز هم این دسته از افراد طول عمر مفید کمتری از کامپوزیت دندان را تجربه خواهند کرد. وزن زياد و حجم بالاي سنگ و مصالح مشابه ، استفاده از زير سازيهاي سنگينتري را نيز ميطلبد. نمای آلومینیومی دیوارهای داخلی را از خارج جدا می سازد، ولی فقط از وزن خود و بارهای اعمال شده، از جمله بارهای باد و بارهای لرزه ای حمایت می نماید و این بارها را به ساختار اصلی ساختمان انتقال می دهد. در این سیستم جهت اجرای زیرسازی فلزی بر اساس طرح اجرایی آماده شده با توجه به نیاز و محاسبات انجام شده وزن طرح اجرایی تهیه شده ، ابعاد پروفیل های فلزی در کمربندی ها و همچنین در سازه استراکچری فلزی زیر محاسبه میشود. بلیچینگ نسبت به دو روش لمینیت و کامپوزیت دندان بسیار راحت تر است و در مطب دندانپزشکی یا در خانه نیز می توان آن را انجام داد. در مجموع ميتوان گفت: در روش نصب fixing ، سطح گسترده نما حدود ۱۰ تا ۱۵ درصد بيشتر از سطح نمايان نما ميباشد . ​This a​rtic​le has  been do ne  by behsaznama C ontent G​en᠎erat​or D​emoversion .

یکی از روش های ترمیم ساختار و ظاهر دندانها، نصب روکش است. یکی دیگر از تفاوت های این سه روش، قیمت آنهاست. از آنجایی که جراحی کاشت ایمپلنت دندان، پیچیده است، بهبودی فک بیمار چند ماه طول میکشد و قیمت آن نیز بسیار بالاتر از دو روش ذکر شده است. قیمت بلیچینگ در مقایسه با لمینت و کامپوزیت بسیار پایین تر است زیرا موارد استفاده از آن محدود می باشد. در مقابل برای نصب روکش، دندانپزشک بخش زیادی از دندان پوسیده را می تراشد و از این طریق میتوان دندان جدیدی را جایگزین کرد. میتوان کامپوزیت طرح چوب را با کامپوزیت سفید ترکیب نمود و یک نمای مدرن و زیبا خلق کرد. کامپوزیت دندان و لمینت دندان همیشه برای ترمیم دندان ها گزینه ایده آلی نیستند، زیرا این روش های اصلاح طرح لبخند تنها افراد خاصی را درمان میکنند. وقتی بیمار یک یا چند دندان خود را در اثر حادثه یا علل دیگر از دست بدهد، متخصص ایمپلنت، با کمک این روش، ریشه های مصنوعی داخل فک او کاشته و بعد از چند ماه روکش دندان را نصب می کند، در حالیکه لمینت دندان و کامپوزیت دندان فقط برای اصلاح ناهنجاری ها و مشکلات ظاهری دندان به کار می روند.

دیدگاهتان را بنویسید