6 غیرقابل تصور نمای کامپوزیت مثالها

اشاره نمود. از مزایای اجرای پروژه ها توسط گروه گارنت می توان به قیمت مناسب ، طراحی حرفه ای رایگان ، سرعت اجرا ، بیمه حوادث نصاب ، تجربه کافی ، تعهد کاری و … ولی لذت چند برابر را با نما سبک و فوق سبک تجربه کنید در عین زیبایی، از امنیتش خیالتان راحت میشود. روش اجرای ورق کامپوزیت با سیستم فیکس به این صورت است که باعث فرم دهی نما به ساختمان می گردد. ورق کامپوزیت با رنگ پلی استر این روش کسب بهترین روشهای لایه های آلومینیومی است و قابلیت بسیار اسیدی و قلیایی دارد آسیب پذیر نیست با رنگهای ثابت و نانو و شاین موجود است. همچنین از لایه فشرده پلی اتیلن همراه آلومینیوم ساخته شده است. نقاط ضعف نمای کامپوزیتی نسبت به مزایای آن بسیار کم است در این متن شما را با چند مورد از ضعف های نمای کامپوزیت آشنا می کنیم. پانل های کامپوزیتی که در ساخت نما استفاده میکنیم با سبکی، دوام و استحکام تولید میشوند. ورق کامپوزیت آلومینیوم در انواع طرح و رنگ در کارخانجات ایرانی تولید می شود. ᠎This ᠎da᠎ta was w ri᠎tten  by behsaznama Conte nt Gener᠎ator Dem​oversi on !

نمای کامپوزیت چیست

اجرای ورق کامپوزیت به روش هنگینگ یا Hanging: در این روش که نسبت سایر روشها با سرعت بالاتری اجرا میشود، ورقهای آلومینیومی به پین ناودانی آویزان میشوند و چون ناودانی به شکل ریلی بوده و میتوان آن را رگلاژ نمود، به روش ریلی نیز شناخته میشود. به جای رنگ زدن ساده سازه ها، صاحبان خانه و پیمانکاران تصمیم می گیرند با این کاربردهای متنوع، پشتیبانی و عملکرد را به نمای بیرونی ساختمان خود اضافه کنند. کامپوزیت پانل نانو یکی دیگر از انواع کامپوزیت هایی است که ضد زنگ است و دوام و بقای خود را حفظ میکند آلومینیوم کامپوزیت پانل ضد باکتریال است. کامپوزیت طرح سنگ یکی از انواع ورق های رایج با خصوصیات منحصر به فرد است در رنگ های مختلفی وجود دارد که مواد غیر عالی هستند و در برابر اشعه ماورا بنفش خورشید بسیار مقاوم هستند. اجزایی که در آن به کار می رود از جنس ورق های آلومینیوم هستند که در لایه های میانی آن ها بین آن ها از مواد پلی اتیلنی ساخته شده است به همین دلیل قیمت نصب و راه اندازی آن ها بسیار گران است و برای افراد مقرون به صرفه نیست. تنوع زیادی دارد و قابل بررسی هستند یکی از انواع ورق کامپوزیت بر اساس ضخامت است که از دو لایه تشکیل شده است یک لایه هسته مرکزی یا پلی اتیلنی است همچنین قطر آنها از ۱۸ تا ۶۰ میکرون است.

نمای کامپوزیت سفید

 Th᠎is ᠎da​ta has been written ​by GS A ᠎Cont en᠎t Generato᠎r DEMO!

تعمیر و نگهداری کردن از ورق کامپوزیت بسیار آسان می باشد و دشواری در آن وجود ندارد، به همین دلیل اگر از آنها در ساختمان خود استفاده کنید نیازی نیست از آنها مراقبت ویژه ای کنید. از به وجود آمدن کپک جلوگیری می کند در برابر آتش بسیار مقاوم هستند و برخی از این پانل ها طرح چوب هستند. در این روش ابتدا زیرسازی فلزی به صورت کمربندی با آکس بندی هایی که در نقشه طرح وجود دارد، بر روی نما نصب میگردد و در مرحله بعد پروفیل های آلومینیوم روی زیر سازی فلزی به صورت عمودی پیچ می گردد. در واقع با استفاده از روش آب بندی باعث محکم سازی ورق های کامپوزیت می گردد ورق های کامپوزیت مدل های فراوانی دارد و شما به راحتی می توانید با توجه به نیازتان و همچنین نمای ساختمان و اندازه ساختمان از آن تهیه کنید معمولا افرادی که در مناطق خشک زندگی می کنند و از ورق های کامپوزیت طرح چوب استفاده می کنند.

زیرسازی و میزان ورق کامپوزیت مورد استفاده در هر سیستم و نوع آماده سازی برای هر سیستم قیمت متفاوتی دارند. یکی از بخش های مهم از ساختمان سازی نمای ساختمان است که تاثیر های زیادی در زیبایی خانه دارد نمای ساختمان را باید با توجه به دکوراسیون داخلی خانه و همچنین خانه های اطراف ان ساختمان انتخاب کرد بیشتر افراد که ساختمان میسازند از نمای کامپوزیت ها استفاده میکنند که زیبایی خانه را افزایش میدهد. هرچه مقیاس پروژه بیشتر باشد پتانسیل برای امکان صرفه جویی در هزینه ها بیشتر می شود و طبیعتا خانه های بیشتری در استفاده از زیرساخت ها و زمین سهیم می شوند. نمای آنها نسبت به ضخامت ورق ها بسیار کم می باشد. این ورق ها قابل آب بندی است. استحکام بالایی دارد در برابر لرزش ها مقاوم است. روش آب بندی نمای کامپوزیت بسیار مختلف است و معمولاً به سه روش صورت میگیرد در روش تسمه ای که از جنس ورق قلع اندود در بین شیارها قرار میگیرد و با چسب پلی اورتان تثبیت میشود. در کالر چارت ورق آلومینیوم کامپوزیت که در این مجموعه ارائه شده است، نمونه های بسیار متعددی از رنگ بندی و طرح بندی ورق آلومینیوم کامپوزیت ارائه شده است.

قیمت اجرای هر متر مربع نمای کامپوزیت

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از ادامه مطلب دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید