6 مرحله راهنماها برای نمای سنگ

اما برای اجرای نما به روش خشک باید از نیرو متخصص استفاده شود، چنانچه دراجرای این نما تجربه کافی نداشته باشد منجر به شکستگی و یا ترک در سنگ شده و زیان مالی به کارفرما وارد می شود. از این روش برای اولین بار جهت نصب سنگ در برجهای بلند در آمریکا استفاده گردید. توجه داشته باشید که اندازه ماله مورد استفاده بستگی به اندازه سنگی که نصب می کنید دارد . تا این قسمت از نوشته به خوبی متوجه شده ایم که برای داشتن بهترین انتخاب برای سنگ نمای ساختمان ویلایی خود بهتر هست به خانواده تراورتن ها که قبلاً در باره قیمت هر متر مربع آن ها به صورت مفصل صحبت کرده بودیم، توجه داشته باشیم. شرکت ایران فرود، شرکت تخصصی در نصب انواع سنگ نمای ساختمان و سنگ کاری نمای ساختمان باقیمتهای بسیار رقابتی است. این روش از دهه هفتاد در ایران اجرا شد و طی این سالها گسترش یافت. شما نیز میتوانید از سنگ کاری حرفه ای سایت ایران فرود استفاده نمایید و با استفاده از انواع سنگ کاری ستون همانند سنگ کاری ستون گرد و یا ستون سنگی مربعی زیبایی را به خانه های خود هدیه دهید.

چه کسی اجرای نما را می خواهد؟

سایر مزایای استفاده از طراحی نمای سنگی در موارد زیر خلاصه می شوند. انتخاب سنگ مناسب، مشخص نمودن روش استخراج و ساخت، طراحی شیوه اتصال و نصب صحیح تمام اجزا سبب افزایش مزایای استفاده از سنگ میشود. همچنین به دلیل اینکه اتصال سنگ با نما بوسیله اتصالات مکانیکی صورت میگیرد، زمان اجرای نما نسب به روش دیگر، به اندازه قابل توجهی کم می شود. در این روش تکه سنگی را بهصورت هرم ناقص، برش میدهند سطح قاعده را با چسب مخصوص به پشت سنگ پلاک میچسبانند پس از خشک شدن و اتصال کامل دو سنگ به همدیگر، سنگ پلاک را بر روی دیوار نصب میکنند. تمامی این سنگ ها در دسته پر کاربرد ترین نوع سنگها برای نمای ساختمان ویلایی هستند. در زیر برای شما بهترین سنگ های تراورتنی که برای نمای یک ساختمان ویلایی مناسب میباشد را آوردهایم. زیرا در کنار تنوع زیادی که در طرح ها و رنگهایشان دارند، از سایر سنگ ها قیمت پایین تر و مناسب تری نیز دارند. اگر برای نمای ساختمان خود قصد خرید سنگ داریم باید دقت داشته باشیم که سنگ ساختمانی مورد نظر ما قرار است بیرون ساختمان باشد و به صورت مستقیم در معرض عوامل آب و هوایی قرار بگیرد. قبلتر در مقاله کوتاهی تحت عنوان “نمای سنگ ساختمان ویلایی” اطلاعات دقیقی را به شما ارائه دادیم.

همچنین اگر در مورد قیمت انواع سنگ نمای ساختمان ویلایی نیاز به اطلاعاتی داشتید همکاران ما در صنایع سنگ میرزایی لینک های مربوطه را برای شما ارسال خواهند کرد. از این رو بسیاری از افراد برای ساختمان های ویلایی خود به دنبال جذابیت های بیشتر هستند. از این رو ما به شما سنگ های تراورتن سفید، تراورتن کرم، تراورتن عسلی و تراورتن شکلاتی را پیشنهاد میکنیم. همچنین این سنگها در برابر شرایط جوی و اشعه uv مقاوم هستند و دارای طرح و رنگهای متنوعی از جمله سفید، قهوه ای و کرم میباشند. این ویژگیها در خانواده سنگهای تراورتن بخوبی دیده میشود و ما میتوانیم با توجه به معماری ساختمان، شرایط و موقعیت آن و همچنین میزان بودجه، با توجه به سلیقه خود یکی از انواع سنگ های تراوراتن را انتخاب کنیم. همچنین نماهای سرامیکی به دلیل حالت لعاب چاپی و طرح یکنواخت آن در کنار بازتاب شدید نور جلوه زیبایی به ساختمان نمی دهند و برای بیننده در بلندمدت خسته کننده می شود. برای انتخاب بهترین طرح و نما برای ساختمان باید ویژگی های هر کدام از نماهای مختلف را بدانیم تا بتوانیم بهترین نما را برای ساختمان ویلایی خود انتخاب کنیم. چرا باید در انتخاب سنگ نمای ساختمان ویلایی خود دقت زیادی داشته باشیم ؟ Th​is conte nt w​as c​reated ​with t he ​help  of G SA Content  Generator᠎ Dem᠎ov᠎ersi​on .

قطعات نمای خشک

البته این کار برای ساختمان هایی با ارتفاع بلند بسیار دشوار و خطرناک است! اما رفته رفته با پیشرفت تکنولوژی ، این کار به صورت ماشینی انجام گرفت . که با زیبایی بی انتهای خود باعث تبدیل فضای خانه به فضای مورد علاقه شما میشود.در این مقاله ما قصد داریم ۵ روش نصب سنگ های تراورتن را قبل ازاینکه مراحل نصب را شروع کنید به شما آموزش بدهیم پس با ما همراه باشید. سنگ اسلب به دلیل ابعاد بزرگتری که از سنگ تایل دارد هم زیباتر است و هم بندکشی در سنگ پیدا نیست. اجرای سیلر بر روی سطح سنگ تراورتن بسیار آسان است و باید در هنگام نصب و بعد از آن به صورت دوره ای ( معمولا هر ۳ تا ۵ سال) اجرا شود. سنگ های آهکی به رنگ های نخودی خاکستری قرمز و سفید یافت میشود و سنگ سطح نهایی آن را به صورت صیقلی تیشه و کلنگی قابل تهیه هستند استفاده از سنگ های آهکی در کنار بر روی ماسه سنگ ها مجاز نخواهد بود و باعث تخریب فوری و ماسه سنگ گردد. یکی از روشهای مهم که در حفظ و نگهداری سنگ نما نقش پر رنگی داشته شیارزنی یا اسکوپ سنگ است.

نحوه اجرای نمای سنگ خشک

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد قطعات نمای خشک لطفا از سایت ما دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید