6 نمای خشک نمونه‌های باورنکردنی

نسبت به خود مصالح بیرونی نما و بخش سفت کاری موجود ، می بینیم که با گذشت زمان نه چندان طولانی، سنگها جدا شده و حتی اسکوپ های سیمی نیز از افتادن آنها جلوگیری نمی کند. برخی از تولیدکنندگان ابعاد غیراستاندارد را نیز تولید می کنند اما باید درنظر داشت این سایزها به صورت جفت طراحی و تولید می شوند که می تواند هزینه زیادی به دنبال داشته باشد. پس از خشک شدن باید پلاستیک به راحتی از روی آن جدا شود و حتی به راحتی بتوانید روی سطح را بروید. آلومینیوم کامپوزیت : یکی دیگر از مصالح سیستم خشک برای نصب روی نمای ساختمان به آن اشاره خواهیم کرد آلومینیوم کامپوزیت است، متریالی ترکیبی متشکل از یک هسته پلی اتیلن(مواد نسوز و غیر قابل اشتعال) ، دو لایه محافظ و دو لایه آلومینیوم که خواصی چون سطحی صاف و یکدست، انعطاف پذیری بدون از بین رفتن ماهیت و دوام بالا را به آن بخشیده است. البته قسمت کوچکی از مواد ( حدود 3 درصد ) را رزین ها و روغن های مخصوص تشکیل می دهند که در فرایند فرم دهی و تولید مورد نیاز هستند . استفاده از سرامیک خشک: جهت عایق شدن دیوارهای خارجی می توان از فضای مجوف موجود میان سرامیک ها و دیوارهای خارجی جهت نصب مواد عایق صوتی و حرارتی استفاده کرد. ᠎Po st w as created with t​he help  of behsaznama Con​tent Gener at or Dem ov ersion᠎!

طراح و مجری نمای خشک

مقاومت در برابر خش خوردگی از دیگر مزیت های نمای سرامیک خشک است، به همین جهت این نوع نما زیبایی و ظاهر خود را در طی سالیان متمادی حفظ کرده و به راحتی درخشندگی و یکنواختی سطح خود را از دست نمی دهند. طرح این دسته از فرش های ماشینی به گونه ای است که با هر سلیقه و نظری می توان طرح زیبایی را انتخاب کرده و در داشتن دکوراسیونی ایده آل بسیار مناسب هستند. علاوه براین از فرش های مدرن وینتیج می توان در دکوراسیون های سنتی و مدرن استفاده کرده و زیبایی چشمگیری را در خانه ایجاد کرد. 1. عدم وجود تزئینات در نمای یک خانه مدرن ؛ تزئینات حذف می شوند و بسیار ساده خواهند بود. این مدل از فرش های ماشینی از لحاظ قیمتی بسیار مقرون به صرفه بوده و این امر موجب شده تا طی چند سال اخیر بیشترین فروش را به خود اختصاص دهند. برخی از کارخانه ها نیز اقدام به عرضه محصولات به صورت درب کارخانه کرده اند که از لحاظ قیمتی پائین تر از فروشگاه های فرش می باشد. برخی نیز محصولات خود را به صورت اینترنتی عرضه کرده اند که قیمت آن ها همچون درب کارخانه بوده و می توانید بدون گشتن در سطح شهر و سر زدن به فروشگاه های فرش طرح مدرن و فانتزی موردنظر خود را سفارش دهید.

6 میان‌بر برای نمای خشک که می‌گیرد پایان در پرونده منجر شود

هرچه شانه و تراکم فرش پائین تر باشد به همان اندازه نیز قیمت آن کمتر است و این امر یکی از اصلی ترین دلایل انتخاب فرش مدرن به شمار می رود. اجرای واش بتن درجا امکان نماسازی را نیز خواهد داد. ۳- اکثر دیتیل های اجرایی مربوط به سرامیک خشک پرسلانی مجوف چه به لحاظ ویزیبل و چه اینویزیبل برای این نوع سرامیک خشک پرسلانی نیز امکان پذیر است. نصب نمای خشک، این امکان را به ما می دهد که بتوانیم شکستگی ها و تورفتگی و بیرون آمدگی هایی در نما ایجاد کنیم که این کار در نمای ملاتی به راحتی امکان پذیر نیست. از آنجایی که دکوراسیون داخلی در حال حاضر بیشتر از سبک های مدرن تبعیت می کند وجود فرش کلاسیک می تواند فضایی ناهماهنگ را ایجاد کند. از آنجایی که قیمت آن ها نسبت به فرش های کلاسیک پائین تر است می توانید به راحتی پس از چند سال نمونه جدیدی را جایگزین آن ها کنید. این قیمت ممکن است بدون در نظر گفتن مصالح و حمل و نقل و صرفا دستمزد نیروی کار باشد یا ممکن است قیمت را با در نظر گرفتن تمامی مصالح و تجهیزات اعلام شود. فروشگاه عالی قاپو یکی از آن ها می باشد که طرح های متنوعی را با نازلترین قیمت عرضه کرده است.

نحوه اجرای نمای سنگ خشک

هنوز هم افراد بسیاری به فرش های دستبافت علاقه دارند اما بالا بودن قیمت آن ها مانع می شود. علت آن علاقه افراد به فرهنگ و سنت ایرانی بوده و این فرش های زیبا در عین مدرن بودن سنتی نیز به نظر می رسند. ورود مدرنیته به زندگی روزمره افراد موجب شده بسیاری نسبت به ایجاد دکوراسیون مدرن در خانه تمایل بیشتری داشته باشند. مدل های متنوعی که توسط این فروشگاه اینترنتی عرضه شده می تواند نظر شما را جلب کرده و طرحی متناسب با دکوراسیون داخلی خانه خود را خریداری نمائید. طرح های دستبافت نما، چهل تکه، شگی، فریز و .. از مهمترین فرش های مدرنی هستند که می توان از آن ها در دکوراسیون داخلی استفاده کرد. طرح این فرش ها موجب شده تا علاقه مندان به فرش های قدیمی و چهل تیکه با پرداخت مبلغ پائینی طرحی مشابه با نمونه های دستباف را خریداری نمایند. درخصوص اتاق خواب نیز می توانید از فرش فانتزی با طرح سه بعدی استفاده کنید. پیش تر نیز گفتیم که در طرح فرش مدرن هم نقوش سنتی به چشم می خورد و هم از اشکال هندسی و نقوش ساده استفاده شده است.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با قطعات نمای خشک وب سایت خود باشید.

دیدگاهتان را بنویسید