6 چیز {شما دارید|می‌توانید داشته باشید|داشتید| شما ممکن است داشته باشید|شاید داشته باشید| خواهید داشت|دارید|دارید|در {معمول|متداول|گسترده} با نمای کامپوزیت

از جمله پروژه های اجرا شده توسط گروه مهندسی گارنت میتوان به پروژه های آرمان ، هتل الماس 2، بازار بزرگ اطلس، برج آبشار2، برج مشهد و… تنها عناصر فلزي اجرا شده در اين سيستم، پروفيل هاي فلزي كمربندي ها ميباشد كه با توجه به وزن طرح محاسبه و در محل پوتر يا تيرهاي فلزي ساختمان و براكت هاي آهني كه اتصال بين پروفيل هاي عمودي آلومينيومي و كمربندي هاي فلزي ميباشند و توسط لاستيك هاي دي اكتيريكال از يكديگر جدا ميگردند، اجرا ميگردد. در اين سيستم جهت اجراي زيرسازي فلزي بر اساس طرح اجرايي آماده شده با توجه به نياز و محاسبات انجام شده وزن طرح اجرايي تهيه شده ، ابعاد پروفيل هاي فلزي در كمربندي ها و همچنين در سازه استراكچري فلزي زير محاسبه ميشود. همچنین وزن کم کل سازه نما باعث کاهش ضریب زلزله در محاسبات می گردد. شرکت های ساختمانی و افراد مجرب اگهی دهنده خدمات جو اماده ارئه انواع طراحی نما می باشد. Post w as cre​ated by behsaznama Con​te​nt Gen er ator᠎ D᠎emoversion.

مزایا و معایب نمای کامپوزیت

مشاوران و کارشناسان مجرب راسا کامپوزیت، همواره آماده خدمترسانی به شما عزیزان هستند. و کاملاً عملیات را مطابق با سلیقه و میل شخصی شما پیاده سازی خواهد کرد. کاربران برای این نوع از ساختمان ها موظف نیستند تا از مصال درجه اول شناخته شده در بازار استفاده کنند، برخلاف ساختمان های چند طبقه که می بایست حتما از فولاد و بتن و سیستم های ساخت و سازی استفاده کنند. در مرحله بعد، ناودانیهای ريلی آلوميـنيومی با مقطع مشخص در آکس نبشیهای آهنی بوسيله براکتهای آلومينيومی با دو سوراخ لوبيايی به زير سازی متصل میشوند. در اين سيستم ورق هاي كامپوزيت آلومينيومي مونتاژ شده ، توسط نبشي هاي آلومينيومي كه از قبل در كارگاه مونتاژ و به ورق ها متصل گرديده اند، بر روي استراكچر فلزي نصب و اجرا ميگردند. اشاره نمود. از مزایای اجرای پروژه ها توسط گروه گارنت می توان به قیمت مناسب ، طراحی حرفه ای رایگان ، سرعت اجرا ، بیمه حوادث نصاب ، تجربه کافی ، تعهد کاری و …

مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن برای به دست آوردن میزان مصرف انواع مصالح به ازای هر متر مربع زیربنای کل، در هر کدام از الگوهای ساختمانی، از میان 100 نقشه جمع آوری شده، 30 طرح را به عنوان نمونه انتخاب کرد که طیف موردنظر از شیوه های معرفی شده ساختمانی را پوشش داده و نماینده مصرف مصالح ساختمانی باشند. ترکیب این نوع متریال با متریاهای دیگر ساختمانی ویژگیهای منحصربه فردی را برای ساختمان شما به ارمغان میآورد. با به کارگیری این متریال برای تولید ورق کامپوزیت، می توان در نمای ساختمان ها ظاهری چشم گیرو جذاب ایجاد کرد. متریال کامپوزیت اولین بار در کشور آلمان مورد استفاده قرار گرفت و با توجه به کیفیت و کارایی بالای آنها به تدریج در سایر کشورها نیز رواج یافت. تابلو های تجاری: تنوع طرح و رنگ ورق های آلمینیووم کامپوزیت امکان استفاده از آن برای تابلوهای تجاری را در طرح های خلاقانه فراهم کرده است.

آناتومی اجراي نماي كامپوزيت

پرمیوم باند با ترکیب کردن تکنولوژی های جدید با تکنولوژی های قدیمیتر، محصولات جدیدی را به بازار عرضه کرده است که دارای ویژگی های منحصر به فردی از جمله دفع فوق العاده گرد و غبار، دفع رطوبت، درخشندگی بالا، پاکیزگی بلند مدت و مقاومت بالا در برابر اسیدها و مواد قلیایی میباشند. کمپانی پرميوم باند برای اقتصادی کردن هزینه ها در زمینه ساختمان سازی، ورق های کامپوزیت مقرون به صرفه و یا Economy را به بازار عرضه کرده است. با متداولتر شدن استفاده از نمای کامپوزیت ورق کامپوزیت طرح چوب و ورق کامپوزیت طرح سنگ و آجر نیز وارد بازار شدند و به دلیل داشتن زیبایی و استحکام چوب در قالب ورقهای سبک بدون فرسایش، بدون پوسیدگی، مقاوم در برابر حشره و قابل اجرا در اشکال مختلف، محبوبیت خاصی در بین معماران و پیمانکاران ساختمان یافته اند . سيستم طراحي و اجرا ي فيكس آلومينيوم در اجراي نماي كامپوزيت آلومينيوم ،مشابه اجراي نماي كامپوزيت به روش فيكس آهن ميباشد، با اين تفاوت كه در اين سيستم اجرا ، به جاي استفاده از پروفيل هاي زيرسازي عمودي فلزي از پروفيل هاي آلومينيومي استفاده مي گرددوهمچنين مشابه سيستم اجرايي هنگ، در خطوط افقي ، از پروفيل استفاده نميگردد و تنها با استفا ده از طراحي خاص ورق هاي كامپوزيت،ژوئن هاي افقي مورد نياز طرح،تامين ميگردد.

نمای کامپوزیت طرح چوب

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از منبع ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید