6 کوتاه داستان شما نمی دانستم آشنایی با جزئیات اجرای نمای سرامیک خشک

قبل از نمای خشک متریال نما با ملات یا چسب سیمانی به سازه اصلی ساختمان فیکس می شد، در این روش نصب امکان استفاده از عایق کاری برای سازنده وجود نداشته و همچنین در ارتفاعات زیاد بار باد وارد شده به سازه باعث کاهش استحکام متریال نما و نهایتاً باعث سقوط آن شده که خطرات جبران ناپذیری را به دنبال خواهد داشت. امروزه طراحی نمای آجری پیشرفت های بسیاری داشته و طراحان نماهای زیبایی از نمای آجر خلق کردند اما ساخت و اجرای نمای آجری نیازمند نیروی متخصص و ماهر است. حاصل کار هنرمندانه و در عین حال فنی و اصولی معماران و سازندگان ایرانی را می­توان در بناهای تاریخی مثل مساجد جامع بسیاری از شهرها از جمله شیراز، تبریز، اصفهان و بسیاری از عمارت­ها، بقعه ­ها و مقبره ­ها و بسیاری دیگر از بناهای قدیمی و تاریخی در جای جای کشور مشاهده کرد. متریال آجرهای ضد زلزله معمولا از ترکیب چند درصد خاک رس، خاک نسوز و مقداری افزودنی دیگر که از آسیاب سنگها و مواد معدنی به دست میآیند؛ تشکیل شده است. رنگ های عمقی بیشتر برای قطعات کوچک تر و معمولا با ابعاد کمتر از 1 متر کاربرد دارد و استفاده می شود. این جذب آب پایین باعث می شود که دوام و مقاومت این سنگ ها در مناطق سردسیر بسیار بالا تر برود. Article w​as generated by https://behsaznama.com Content Generat᠎or Demov ersion!

نمای خشک چیست

قطعات جی اف ار سی به گونه ای تولید می شوند که جذب آب بسیار پایینی دارند. 2-ازآنجاکه کف ساختمان به خصوص پارکینگ و محوطه حیات خانه وآپارتمان در معرض رطوبت و آب به هنگام شستشو می باشد. 2. شستشو نما با استفاده از دستگاه واترجت… 3.سرعت اجرای بالا :در نمای خشک به دلیل استفاده از چهارجوب های فلزی که خود قالب و الگوی اجرای نما محسوب می شوند و نیز به دلیل امکان آماده سازی نما در طبقه همکف و عدم استفاده از داربست ، سرعت اجرای نما به طور چشمگیری افزایش می یابد. سیمان قسم به دلیل توانايي بالایی که مرواريد درآمد روبرو عوامل جوی و محیطی دارد و همچنین قیمت پایین تازه نسبت به سمت صفت,شیشه , و آجرنما وضع توجه برخی سازندگان برای نمای بیرونی درخشان هایشان استقرار می گیرد. به همین دلیل این پوشش، گرانیت مایع نامیده می شود. نصب نمای خشک روشی است که زیاد مورد استفاده قرار گرفته است در این روش فضای خالی بین دیواروسنگ نما وجوددارد که این فضای خالی باعث می شود سنگ نما ترک یا شکست نخورد .نصب خشک سنگ نما نمایی کامل وبی نقص است که سرعت بالایی دارد وزیبایی به ساختمان می بخشد.با وجود این روش در زمان ساخت بنا صرفه جویی می گردد.

۲- سرعت کار در این روش زیاد بوده و به افراد ماهر برای اجرای نمای آجری نیاز نمی باشد. نحوی اجرای کنیتکس اکرولیک روغنی با کمک پمپ های هوا دستگاه های میکس و جای دهنده رنگ و پیستوله های ویژه و کنیتکس کار مجرب برای پاشش رنگ انجام می گیرد. نظر به آلودگی محیط زیست از طریق نحوه اجرای کنیتکس روغنی و پوشش های حلال تینر این نوع نمای کنیتکس اکرلیک روغنی جای خود را در بازارهای اروپا و آمریکا باز کرده اند و حتی در برخی از کشورها تولید کنیتکس حلال تینر تینر روغنی با محدودیت ها و ممنوعیت های زیادی همراه شده است. همچنین می توانید از طریق واتساپ یا تلگرام با همکاران ما در ارتباط باشید. باید توجه داشت که کنیتکس را به کمک مخزنهای پمپ باد و قیفهای مخصوص به دیوار یا سقف می پاشند. نحوه اجرای کنیتکس سوراخها و ترکهای موئی را پر کرده و نواقص ساختمان ها را پنهان و خاصیت آب گریزی کامل دارد این محصول با حلالهای مخصوص تولید گردیده و از آب و تینربه عنوان حلال رقیق کننده استفاده می گردد.نمای کنیتکس بعد از استفاده به روی سطوح مختلف آب یا تینرخود را از دست داده و به فیلمی یک دست و بسیار مقاوم تبدیل می گردد.

این نوع نحوه اجرای کنیتکس هم برای داخل و هم برای خارج ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد مهمترین مزیت این نوع کنیتکس آب گریز بودن خشک شدن سریع عدم وجود بوی نامطبوع و عدم اشتعال می باشد. مداخل طراحی نمای این عمارت یک دسته بندي بسیار زیبا تماشاچي استعمال از نمای کلاسیک ( نمای رومی ) هستیم . در فرآوری آجر نما نسوز کد AP392 آذرخش در دمای 1100 درجه سانتیگراد کلیه عناصر آلی موجود در مواد معدنی آجر از بین میرود. با مواد پوشاننده لکه را توصیه میکند تا هر لکه دوده را نیز بپوشاند. مواد افزودنی دکوراتیو که به تازگی به رنگها اضافه میشوند نیز میتوانند امکانات جالبی برای شما ایجاد کنند. نمایان شده و کابینتهای قدیمی جلوه تازه ای پیدا کنند. زیرا یخ زدگی باعث پوکیدن قطعات جی اف ار سی نمی شود چون حدودا آبی در این قطعات وجود ندارد که بخواهد یخ بزند و افزایش حجم پیدا کند. حرکت قلم مو یا غلتک باید یکسان باشد نه اینکه یک قلم از بالا به پایین و قلم بعدی از چپ به راست حرکت کند. نمای یک ساختمان عنصری مستقل و متفاوت با مجموعه کالبدی ساختمان نیست، و باید با توجه به درون و غالبا پیش از پلان طراحی شود.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد کلیک لطفا از سایت ما دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید