7 بدون قیمت کلاس درباره نمای سنگ Oth you’re going to هرگز فراموش نکنید

نما سنگی لاکچری یکی از خاصترین و زیباترین انواع نما سنگی ساختمان است. به علت منشا رس سرامیک ، چسبندگی مستحکم به مصالح سیمانی نداشته و تغییرات جوی باعث انقباض و انبساط و جدا شدگی آن از بدنه ساختمان می گردد. سنگها در ساختمان سازی به علت نشست و جا به جایی زمین ،گرما و سرمای شدید، زلزله، نبود چسبندگی مناسب به دیوارها از نمای ساختمان جدا شده و به پایین ارتفاعات نمای خشک در ایران پرتاب میشوند. در اغلب مواقع آشنایی با انواع نمای سنگی ساختمان موجب سردرگمی در انتخاب می شود. عایق سرما و گرما و حفظ انرژی داخل ساختمان ها یکی از مهم ترین عواملی است که باعث می شود در خرید سنگ یا آجر نما حساسیت بالایی وجود داشته باشد. اسکوپ نکردن سنگ نما و یا پاره شدن سیم اسکوپ سنگ. بررسی مزایا و معایب آجر در مشخص شدن تفاوت نمای سنگ با نمای آجر بسیار کمک کننده می باشد و باعث می شود تا با توجه به نیازها و امکانات خود از میان این دو مصالح بهترین آن را انتخاب نمایید. در گذشته بدون توجه به این معیار از سنگ های گرانیتی در نمای ساختمان استفاده می شد که پس از آن به خاطر سقوط این سنگ از نمای ساختمان دستور العمل سازمان های تبیین استاندارد مبنی بر استفاده از پیچ یا اسکوپ، برای چسباندن سنگ های گرانیت و …

را تهدید می کند.

افرادی که در این حوزه فعال هستند، از نکات مهم در دکوراسیون خارجی یک ساختمان به خوبی اطلاع دارند. امروزه با توجه به اینکه کیفیت آجرهای نما بیشتر شده است، در برابر تغییرات دمایی هوا، باران های اسیدی و… گاهی اوقات به جای اینکه سنگ ها جداگانه بر روی سازه پشتیبان قرار گیرند، می توان آن ها را به قاب خرپایی فولادی نصب کرد. قبل از اینکه نمای سنگی ساختمان را طراحی کنید حتماً به قوانین و مقررات استفاده از سنگ مناسب در نمای بیرونی ساختمان توجه داشته باشید. روش انفجار معمولاً باید با توجه به نوع سنگ انتخاب شود. نمای ساختمان می تواند درصد فروش ملک یا خانه را به شدت افزایش دهد چرا که نما اولین چیزیست که خریدار با آن مواجه می شود. اما از آنجایی که آجر نما وزن بسیار سبکی دارد به راحتی به ساختمان می چسبد و سقوط نمی کند. در برخی اقلیم ها حرارت بیش از حد و یا کاهش دمای شدید نیز سلامت متریال نما را تهدید می کند. اما برخی دیگر از نماهای سنگی شکل و ظاهر روزهای اول خود را در اثر تماس با عوامل آسیب زا، از دست می دهند. ​This a᠎rt icle has been c reat᠎ed by G​SA Content G en​er᠎ator Dem᠎over᠎sion !

نما های خشک

تفاوت نمای سنگ با نمای آجر در برخی از عوامل بسیار فاحش است که در ادامه چندین مورد از آنها، مورد بررسی قرار گرفته است. هوای سرد در مدت زمانی طولانی باعث کم رنگ شدن سنگ میشود. نما سنگی رومی یکی دیگر از انواع نما سنگی ساختمان است همه ما کم و بیش با معماری رومی آشنا هستیم. دوام متریال مورد نظر در ساختمان یکی از مهم ترین عواملی است که خریداران برای خرید آجر نسوز نما یا سنگ، باید آن را مورد بررسی قرار دهند؛ زیرا تعویض نما و یا بازسازی نمای ساختمان یکی از دشوار ترین و پر هزینه ترین کارهای ساختمانی می باشد. به عنوان مزیت دوم، زیباتر شدن ساختمان باعث میشود مشتریان نسبت به خرید این چنین بناهایی بیشتر گرایش پیدا کنند؛ بنابراین پروژههایی که با این سبک ساخته شدهاند در مدت کوتاهتری به فروش میرسند. طراحی نمای سنگی کمک می کند تا ارزش ساختمان دو چندان شده و به زیبایی های ظاهری آن نیز افزوده شود. سنگ نمای چینی سفید، خاکستری و سنگ نمای چینی کریستالی مدل های مختلفی از این سنگ نمای پرکاربرد هستند که در طراحی نمای سنگی به وفور مورد استفاده قرار می گیرند. این سنگ نمای برجسته ظاهری خاص به نماهای ساختمانی می دهد.

در این بخش، برای همراهان خط معمار مجموعه ی ۱۰۰ نمای سنگی ساختمان را آماده نموده ایم. اگر به یک معماری نگاه کنید به سرعت میتوانید سبک معماری رومی را از سایر سبکهای طراحی نمای ساختمان تشخیص دهید. این تکنیک را می توان محبوب ترین و پرکاربردترین تکنیک اجرا و طراحی نمای سنگی برشمرد. در مقالات قبلی درباره مزایا و معایب نمای شیشه ای و همچنین مزایا و معایب نمای آجری پرداختیم.در این مقاله قصد داریم نمای سنگی را شرح دهیم و به بررسی مزایا و معایب آن و همچنین روش های اجرا بپردازیم.به نمایی که پوشش نهایی آن از سنگ های طبیعی تشکیل شده باشد نمای سنگی می گویند، نمای سنگی به دلیل خواص فیزیکی و شیمیایی که دارد و همچنین در دسترس بودن آن جزو بادوام ترین و پرکاربرد ترین نماها در کاربری های مسکونی می باشد. زمانی که مهندسین نتوانستد فاکتورهای مورد نظر خود را در سنگ های طبیعی پیدا کنند، اقدام به ساخت سنگ های مصنوعی نمودند. This was gener ated ᠎with the help of behsaznama  Co​nt en t Gene​ra tor  DEMO!

دیدگاهتان را بنویسید