7 روش برای استاد کرتین وال بدون Breaking A Sweat

به دلیل اتصال مکانیکی اجزای نما به سطح خارجی ساختمان احتمال ریزش مصالح تا حد زیادی کاهش می یابد. نوع اتصال زیرسازی به نما باید کاملا کنترل گردد و از محکم بودن آن اطمینان حاصل کرد. ماسه سنگ کاملا سیمانی شده را ممکن است کاملا خرد نموده و در زیرسازی راهآهن و جادهها به کار برند. سنگهای با کاربرد خشن و باربر را بهوسیله تیشه و چکش آماده مینمایند و سنگهای تزئینی را ابتدا برش داده و در حین برش شستشو میدهند تا سنگ را شسته و خاک آن را بگیرند آنگاه بسته به اهمیت و مرغوبیت، آن را ساب و جلا میدهند . سنگ قله را بوسیله دیلم، دست انفجار و یا برش از معدن جدا میکنند و بسته به نوع جنس و کاربرد آن در کارگاه به وسیله عملیات مکانیکی نمای خشک نمایان آماده کار میسازند. 1 ـ سنگ لاشه: سنگی است که شکل خاصی نداشته و به همان صورتی که از معدن آورده میشود به کارمیرود و کاربرد آن در زیرسازیها، پر کردن فاصله بین سنگها و کفسازی خشن محدود میشود. سنگ آهک: از انواع سنگهای رسوبی است و در سطح وسیعی از نظر اندازه، قواره، شکل و رنگ وجود دارد. سمنت برد در عین مقاومت بالا و خاصیت ضد رطوبت خود از وزن کمتری نسبت به مصالح بتن اکسپوز برخوردار بود و این امکان را برای کاربران به وجود می آورد تا متناسب با سبک یا طرح نمای ساختمان خود رنگ مصالح خود را تغییر دهند، با این حال مقاومت و دوام مصالح بتن اکسپوز نسبت به سمنت برد بیشتر بوده و این به خودی خود می تواند مزیت چشمگیر باشد. ​This a rticle was w​ritt​en wi​th behsaznama Con​te nt Gener​ator Dem ov ersi᠎on᠎.

آیا کرتین وال گاهی اوقات احساس می‌کنید احمقانه؟

ماده اوليه اصلي براي توليد اين عايق، سنگ بازالت، از گروه سنگهاي آذرين است كه بازمانده فعاليتهاي آتشفشاني است و در كشور ما به وفور وجود دارد. بنابراین ساختمان­سازان، معماران و طراحان ساختمان این تغییر مهم در انتخاب و سلیقه افراد را درنظر گرفته ­اند و انواع مدل و دکوراسیون خارجی ساختمان را طراحی کرده­اند. نمای و جلوه ظاهری برای افراد بسیار مهم­تر از باطن شده است. به نظر اکثر افراد ، نمای بیرونی فقط از جنبه ی زیبایی بخشیدن به ساختمان دارای اهمیت است در حالی که نمای خارجی نقش زیادی در استحکام و پایداری بنا دارد. کوارتزیت: این نوع سنگ که اغلب با سنگ گرانیت نیز اشتباه میشود، دارای ویژگیهای متفاوت است و از گرانیت سختتر است. نمای لامل به گونه ای است که در آن طول مولیون ها ( لامل های عمودی ) نسبت به ترنسم ها ( لامل های افقی ) بزرگتر است.در نمای کرتین وال لامل های عمودی یکسره و لامل های افقی برش خورده ما بین لامل عمودی ها قرار می گیرد.به همین جهت مولیونها ستون های سازه های کرتین وال محسوب می شوند. در بررسی خواص عمومی سنگها مواردی مانند مقاومت در برابر کشش، تحمل فشار، نفوذپذیری، انتشار امواج، پایداری و در نظر گرفتن امتداد لایهبندی و سطوح ضعیف در عملیات مد نظر است.  A rtic le w as created wi​th t​he he᠎lp of G​SA​ Content  Generat​or Demover si᠎on!

فروش تجهیزات نمای خشک

بهتر است برش های مربعی روی سطح ایجاد کنید و امتداد خطوط برش زیاد طولانی نباشد. امروزه در سطح اینترنت کسب وکار ها رنگ دیگری به خود گرفته اند . با این کار سطح ماسه ای به حالت خمیری کنار میرود و سطح صاف و یکدستی از سنگ ریزی پدیدار می شود. سنگ پلاک را برای تزئینات داخل و خارج ساختمان و در کف، دیوارپله، کف پنجره، کنار و زیر دیوار گچی و وسایل تزئیناتی نظیر گلدان، شمعدان، جدول و جوی و غیره استفاده میکنند. به طور کلی سنگ طبیعی را که دارای مقاومت کافی در شرایط جوی و رنگ جالبی باشد میتوان در عملیات ساختمانی و به صورت سنگ لاشه، سنگ قواره، سنگ باربر، سنگ پلاک، سنگ درپوش، سنگ ستون و حتی به صورت ظروف و وسایل سنگی استفاده نمود. سنگها نوعا دارای سطوحی هستند که در آنها نیروی چسبندگی و اتصال دانهها نسبت به لایههای دیگر کمتر و یا حداقل است و این موارد میتواند از اهمیت زیادی در بررسی سنگها برخوردار باشد. در مورد نماهای سیمانی، رابیتس نیز مورد استفاده قرار میگیرد.

مدرن ترین نمای رومی با سیمان: در اجرای نمای ساختمان ها، می توان از سیمان سفید نیز استفاده نمود. همین عبور آب و رطوبت از تخلخل های شبکه شده درون سنگ باعث نفوذ رطوبت به پشت سنگ و داخل ساختمان طی زمان، و آسیب دیدگی گچ دیوار ، در درون ساختمان می گردد. دلیل این که به این نوع سرامیک، سرامیک خشک می گویند، این است که قابلیت جذب رطوبت در آن به طرز چشمگیری کاهش پیدا کرده. در مجموع سنگ ساختمانی باید بدون شیار، رگه، ترک، خلل و فرج، پوسیدگی و لایه سست باشد و حتیالمقدور رنگی یکنواخت داشته باشد. سنگ قله نباید در زیر تیغه برش خرد شود و حتیالمقدور بزرگ و قابل حمل باشد. دلیل این امر استفاده از سرامیک خشک است که در دو پوسته ساختمان به کار رفته و ایمنی زیاد و کم هزینه بودن طولانی مدت برای سازندگان و اپراتورها به سمت نمای سیستم های سنگی و گوشته و همچنین سرعت بالای اجرای آن در حدود یک سوم از می توان زمان اجرای سایر سیستم ها را ذکر کرد. ساختمانها ، شهر و اهالی آن همانند یك سیستم ارگانیك جداناپذیر ، در زیر چارچوب متحرك و متحول كه كاملاً دقیق و به اندازه طراحی شده قرار میگیرد.به جای تیرها ، ستونها وپانلها و سایر المانهای سازهای ، یك پوسته ممتد و به هم پیوسته جایگزین خواهد دش.

دیدگاهتان را بنویسید