7 مسائل {شما دارید|می‌توانید داشته باشید|داشتید| شما ممکن است داشته باشید|شاید داشته باشید| خواهید داشت|دارید|دارید|در {معمول|متداول|گسترده} با قیمت نمای کامپوزیت

قیمت نمای کامپوزیت به عوامل مختلفی مثل نوع ورق ، نوع طرح نما ، روش نصب ورق کامپوزیت ، مقدار قوطی مصرفی در نمای ساختمان ، مقدار و حجم پروژه ، ارتفاع پروژه و محل پروژه بستگی دارد . نصب نمای کامپوزیت در ایران به روش های مختلفی انجام میگیرد که متاسفانه همه روش ها استاندارد نیستند . کاربران برای این نوع از ساختمان ها موظف نیستند تا از مصال درجه اول شناخته شده در بازار استفاده کنند، برخلاف ساختمان های چند طبقه که می بایست حتما از فولاد و بتن و سیستم های ساخت و سازی استفاده کنند. تا ساختمان به طور کامل هویت قبلی خود را از دست ندهد. ضخامت ورق کامپوزیت ۴ تا ۵ میلیمتر میباشد. تا به حال تحقیقات زیادی در زمینه رنگ پذیری انواع نماهای ساختمانی انجام شده است و نتیجه حاصل شد ه این بوده است که رنگ پذیری و کیفیت بعد از رنگ در نوع نمای کامپوزیت از همه نوع های دیگر بیشتر بوده است و نگهداری رنگ در این نوع و ماندگاری آن بسیار بالا بوده است . تنها عناصر فلزي اجرا شده در اين سيستم، پروفيل هاي فلزي كمربندي ها ميباشد كه با توجه به وزن طرح محاسبه و در محل پوتر يا تيرهاي فلزي ساختمان و براكت هاي آهني كه اتصال بين پروفيل هاي عمودي آلومينيومي و كمربندي هاي فلزي ميباشند و توسط لاستيك هاي دي اكتيريكال از يكديگر جدا ميگردند، اجرا ميگردد.

نمای کامپوزیت ساختمان بهبود در نمای کامپوزیت}

در اين سيستم ورق هاي كامپوزيت آلومينيومي مونتاژ شده ، توسط نبشي هاي آلومينيومي كه از قبل در كارگاه مونتاژ و به ورق ها متصل گرديده اند، بر روي استراكچر فلزي نصب و اجرا ميگردند. ورق هاي كامپوزيت نيز با از استفاده نبشي هاي آلومينيومي كه از قبل در كارگاه مونتاژ داخل باكس ورق ها نصب گرديده اند. و بعد از گذشت مدتی نیاز اساسی به بازسازی نما پیدا خواهند کرد. با توجه به سبك بودن وزن اجرايي نماي كامپوزيت و همچنين قابليت شكل پذيري اين متريال و مقاومت بالا و قابليت تامين نظر طراح بدون محدوديت رنگ و سايز، امروزه اين نما در كنار كليه متريال هاي تركيبي در نماي ساختمان مورد استفاده قرار ميگيرد. اما در میان این نماها ، نمای کامپوزیت امروزه در حال تبدیل شدن به انتخاب نخستین بسیاری افراد می باشد . امروزه روز در شهرهای صنعتی و بزرگ همچنین مناطق آزاد تجاری جهت زیبا تر شدن نمای شهر و جذب بیشتر امشتریان به مراکز تجاری از پانل های آلومینیوم کامپوزیت های رنگی بیشتر استفاده میشود. به علت استفاده از مواد نانو در ساخت این پانل ها، جذب آلودگی آنها بسیار کم است و به نوعی خود راپاکسازی می کنند؛ بنابراین استفاده از آنها سبب حذف هزینه تمیزکاری نما می شود.

چرا که نیاز به جهت نوع آب و هوای این شهر ها تمیز کردن نمای ساختمان ها مسئله بزرگی است و ویژگی جذب نشدن آلودگی و گرد وغبار در این نوع پانل مزیت بزرگی محسوب میشود. این پانل فوق العاده نیز در شهر هایی با آب و هوای شرجی که رطوبت بالاییی دارند بسیار کاربردی میباشد. استفاده از این نوع نما هم در شهر هایی با آب و هوای گرم و خشک و هم سرد و خشک توصیه میشود. این نوع از نمای آلومینیوم کامپوزیت بیشتر در شهرهای کوه پایه ای و شهر هایی که گرد و غبار و آلاینده ها در آن زیاد است بیشتر مورد توجه قرار میگیرد. قیمت محصولات ورق کامپوزیت با توجه به نوساناتی که دارد، کارخانه سازنده با استفاده از شرایط ویژه فروش توسط نمایندگی به شهروندان خدمت رسانی می کند. گروه تولیدی تجاری آلوگلد در زمینه تولید و فروش مستقیم و بدون واسطه انواع ورق کامپوزیت نمای ساختمان با طرح ها و رنگ های متنوع از قبیل ورق کامپوزیت سفید ، ورق کامپوزیت مشکی، ورق کامپوزیت طلایی، ورق کامپوزیت طرح چوب، ورق کامپوزیت طرح سنگ ، ورق کامپوزیت نقره ای، ورق کامپوزیت آینه ای، ورق کامپوزیت خش دار، ورق کامپوزیت تابلو و نما کامپوزیت مغازه با ارزان ترین قیمت ها در نمایندگی فروش ورق کامپوزیت در تهران و نمایندگی فروش ورق کامپوزیت در کرج به تمام شهرستان های ایران پخش و توزیع می نماید.

به طور کلی پلی اتیلن استفاده شده در لایه میانی ورق کامپوزیت ها غیرقابل اشتعال است اما بر اساس حساسیت پروژه و وجود مواد اشتعال زا در نزدیکی این ورق ها از لایه میانی ۲Aو ۱B استفاده می شود. پوسته استینلس استیل به عنوان لایه خارجی ورق و یک پوسته آلومینیوم در لایه زیرین ورق و پلی اتیلن با چگالی بسیار پایین به عنوان هسته در این ورق ها استفاده شده است. در ورق های کامپوزیت دبل پلی استر از دو لایه آلومینیوم مقاوم در برابر خوردگی و اکسید شدن و یک هسته پلی اتیلن استفاده شده است. از جمله پروژه های اجرا شده توسط گروه مهندسی گارنت میتوان به پروژه های آرمان ، هتل الماس 2، بازار بزرگ اطلس، برج آبشار2، برج مشهد و… همچنین در این مرحله بایستی هزینه شرکت های مهندسی ساخت و ساز نیز باید در نظر گرفته شود. همچنین هزینه ساخت این روش به قیمت تیرآهن 16 ، 18 و سایر سایزها بستگی زیادی دارد. 1. استفاده از محصولات بی کیفیت و متحمل شدن خسارت : (با وجود اینکه در بازار کشور محصولاتی با کیفیت مناسب و استاندارد و همچنین گروه های متخصص برای اجرای این نما هم اتفاقاً وجود دارد. Th​is po᠎st was ᠎do ne ​by behsaznama Content᠎ Gener ator Demoversi​on!

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت نما.

دیدگاهتان را بنویسید