8 راه برای رسیدن به نمای کامپوزیت شما

سطح بین ورق بوسیله رنگ براق خاصی پوشانده شده که باعث ایجاد حس لطافت و رنگارنگی می گردد. از دیگر ویژگی های این ورق ها تمیز ماندن آن است. اجرای پوشش نانو روی شیشه و کامپوزیت باعث جلوگیری از نفوذ جرم و آلودگی میشود و همچنین باعث نو ماندن متریال می شود. در صورت بروز هرگونه مشکل در یکی از پانل ها به دلایل مختلف، این قابلیت وجود دارد که بتوان بدون خرابی کل نما تنها پانل آسیب دیده را عوض کرده و یک پانل نو جایگزین آن کرد. مقاومت در برابر آتش سوزی : از لحاظ مقاومت در برابر آتش سوزی این مصالح در بسیاری از کشورها به عنوان مصالح ضد احتراق شناخته شده و مورد استفاده قرار می گیرند و پس از آتش سوزی نیز برای محیط زیست آلودگی ایجاد نمی کنند زیرا تمامی مواد بکار رفته در ساخت آن بدون CFC هستند. لبخند زیبا می تواند تاثیر بسیار زیادی بر اعتماد به نفس شما داشته باشد که با بلیچینگ دندان می توانید دندان هایی بسیار درخشان و صیقلی داشته باشید و بدون هیچ گونه مشکلی لبخند بزنید. از ویژگی های نمای کامپوزیت، امکان آب بندی آن می باشد به گونه ای که امکان نفوذ آب به زیر نما وجود نداشته باشد و آب ناشی از باران و برف پس از هدایت به شیارهای تعبیه شده از محل معینی خارج می شوند.

نمای کامپوزیت ویلا

 This po st has be​en done by behsaznama C᠎onte᠎nt G᠎enerator Dem᠎oversi on.

همچنین این ورق ها در مقابل خوردگی ناشی از آب و هوا و باران های اسیدی کاملاً مقاوم می باشند و عوامل جوی هیچ گونه تأثیری بر زیبائی و کیفیت نما نخواهد گذاشت. دلیل این امر نوع رنگ مصرفی است که در اثر جریان هوا الکتریسیته ساکن در ورق ایجاد نمی شود که گرد و غبار معلق در هوا جذب نشده لذا سطح آن تمیز مانده و هرگونه گرد و غبار احتمالی نیز با اولین باران از روی سطح کاملاً شسته می شود. طیف وسیعی از ماشین کاری و اقدامات نصب وجود دارد که می توانید روی آن اعمال کنید. ورق های کامپوزیت دارای وزن کمی حدود ۸-۵ کیلوگرم در هر مترمربع می باشند که در مقایسه با دیگر مصالح از قبیل سنگ، شیشه و سیمان دارای پایین ترین وزن ممکن می باشد. اما مانند دیگر نما ها دارای معایبی نیز می باشد از معایب این نما می توان به مقاومت نسبتا پایین در برابر ضربه و امکان رشد و تکثیر حشرات اشاره کرد . از این ورق می توان در اجرای دکوراسیون داخلی و خارجی در مکانهای عمومی، فروشگاه های زنجیره ای، مراکز خرید، تبلیغات نمایشگاهی و بسیاری موارد دیگر استفاده نمود. به دلیل قابلیت انعطاف پذیری و خمش ورق کامپوزیت، این نما قابلیت اجرای انواع اشکال پیچیده و سه بعدی را را دارا می باشد همچنین با استفاده از تکنولوژی CNC می توان طرح ها و ایده های بسیاری را اجرایی نمود از قابلیت های منحصر به فرد این نما به شمار می رود که باعث خاص شدن نما و جلوه ساختمان نسبت به دیگر ساختمانهای معمولی خواهد گردید. Th᠎is post w as ​do ne ​by behsaznama  Conte nt  Gener᠎ator  D᠎em ov ersion!

این محصولات را می توان به سه دسته کامپوزیت آلومینیوم کند سوز، ورق کامپوزیت با مواد پلی اتیلن و کامپوزیت مقاوم در برابر حریق تقسیم کرد. و امیدوار است با ارائه محصولات با کیفیت موجبات رضایت خاطر آن مجموعه را فراهم آورد. شما می توانید برای خرید این محصولات و یا اطلاع از قیمت به سایت مراجعه نموده و یا با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. آلومینیوم کامپوزیت پانل ضدباکتری: آلومینیوم کامپوزیت پانل ضدباکتری یکی از محصولات انحصاری IBOND می باشد. ورق هاي تركيبي آلومينيوم (مانند تمامي محصولات مرتبط به آلومينيوم) اين قابليت را دارا است تا پس از سالها مصرف ذوب شده و بعد از زدودن آلاينده ها دوباره به چرخه توليد و مصرف باز گردد. با توجه به وجود تنوع رنگ ورق ها طراحان می توانند از رنگ های بسیار متنوع و مختلف از جمله رنگ های متالیک در طرحهای خود استفاده کنند. هشدارهای دود را در آپارتمان خود ماهانه امتحان کنید و مرتباً آنها را تمیز کنید تا مطمئن شوید که گرد و غبار ردیاب ها را مسدود نمی کند.هشدارهای دود می توانند با هشدار کافی برای عملی کردن برنامه فرار، زندگی شما را نجات دهند. Th is was generat ed by behsaznama Con​tent Gen᠎er​at or​ D​emover​sion​.

ده نکات بسیار مفید برای بهبود نمای کامپوزیت

از سوی دیگر هزینه پایینتر آنها نیز باعث می شود تا گزینه های به صرفه ای برای شما باشند. فریم های آلومینیومی (AGK)بر اساس مدول بندی طراحی و اجرا شده و به صورت فیکس یا بازشو اکسترود، و سپس با استفاده از دستگاه CNC برش و ساخته میگردند. در قدم بعدی ریلهای آلومینیومی با مقطع مشخص با کمک براکتهای آلومینیومی به زیرسازی متصل میشود. در این روش برای جلوگیری از خوردگی بین آهن و آلومینیوم از زیرسازی آلومینیومی استفاده میشود. روش ثابت Fixing : در این روش، ورقها پس از برش و خم با استفاده از پیچ یا پرچ و توسط نبشیهای آلومینیومی بطور ثابت به زیر سازی فلزی متصل می گردند. صرفه اقتصادی: نمای کامپوزیت از نظر صرفه اقتصادی به صرفه نبوده زیرا علاوه بر اجرای شاسی زیر کار آن نصب ورق آلومینیومو لایه میانی آن که از مواد پلی اتیلین می باشد را شامل می شود به همین علت قیمت تمام شده آن به توجه به توضیحات بالا مقرون به صرفه نمی باشد. به صورت خلاصه می توانید مزایای این نما را در موارد زیر بگنجانیم. بحث ما امروز بر سر این سبک و مزایا و معایب آن نیست، بلکه می خواهیم با متریالی که به شدت با معماری این روز های ما عجین شده است، آشنا شویم؛ آلومینیوم کامپوزیت، یک متریال محبوب و فراگیر در عرصه معماریست. This ​da​ta w as done  with the he​lp of behsaznama C onte nt Generat or DE MO.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با مجموعه ها وب سایت خود باشید.

دیدگاهتان را بنویسید