8 روش‌ها برای حفظ نماهای مدرن شما رشد بدون سوزاندن روغن نیمه شب

کامپوزیت یکی از متریال های به روز در طراحی نما می باشد که اغلب برای ساختمان های ویلایی و یا تجاری مورد استفاده قرار می گیرد . نماهای سیمانی با نام های مختلفی از جمله نمای رومی، نمای چکشی، نمای تیشه ای، نمای کلنگی، نمای سیمان شسته، نمای کمچه ای و نمای تگری شناخته می شوند. نمای سنگی از جمله نماهای لوکس است که همواره زیبایی و جذابیت خود را در طول زمان های مختلف به نمایش می گذارد و با استفاده از انواع سنگ ساختمانی اجرا می شود. کارفرمای گرامی کافیست با شماره تلفن های اعلام شده در ارتباط باشید. روش چسبی یکی از روشهاي نصب کاشی و سرامیک بر کف و بدنه میباشد که در سالهاي اخیر زیاد مورد استفاده قرار می گیرد با این نکته که حدود 80 درصد از بازسازي هاي منازل و حدود 10 درصد از ساختمان هاي نوساز در ایران از چسب براي نصب کاشی و سرامیک استفاده می کنند و در کشورهاي اروپایی و پیشرفته بیش از 90 درصد موارد براي نصب از چسب استفاده می شود .

نحوه اجرای نمای خشک ساختمان

 Th is  post was g en᠎er​ated ᠎wi​th the ᠎help of behsaznama C on tent Gener at​or  D emover᠎sion!

1. زیر کار تراز شده و عاري از هرگونه گردو غبار و چربی باشد .چسب قابلیت نصب کاشی به روي کاشی ،سنگ،سیمان گچ، و رنگ را دارد. 10. کاشی را نصب و تراز افقی و عمودي می نماییم. 4. خط تراز افقی را با کمک تراز و شمشه اجرا می نماییم و تراز بودن دیوار عمودي را تست مینماییم. به تازگی، در ساخت اینها از متریال و تکنولوژیهایی استفاده میشود که استحکام و مقاومتشان را چندین برابر کرده و حتی در برابر فشار بالا نیز مقاومت بینظیری دارند. امروزه درمیان محصولات رایج جهت پوشش سطوح وسیع، کاشی پرسلانی به عنوان یک کاشی بدون لعاب و یا لعابدار باپخت دمابالا وتخلخل پایین وجذب آب کمتراز 5/. درصدازاهمیت بالایی برخورداربوده وحجم تولید آن نیز روزبروز بیشتر میشود. بافت نمای ساختمان های این منطقه در گذشته آجر بوده و امروزه تقریبا این بافت با ساخت و ساز ها جدید در حال از بین رفتن می باشد. اجرای نمای سرامیک خشک و یا سرامیک خشک پرسلانی همانند سایر نماهای مدرن دارای روش ها و دیتیل های مختلفی است که در این مطلب به اختصار به آن می پردازیم. نماهای بتنی مقاومت بالایی در برابر آتش دارند و همچنین به دلیل تراکم بالای مصالح، مقاومت حرارتی خوبی دارند.  This ​post was creat ed wi th the help of behsaznama Con᠎te​nt᠎ Generator DEMO​!

در کنار انتخاب بهترین سیستم های نمای ساختمان بایستی به هزینه، زمان اجرا و کیفیت نمای مدنظر توجه و دقت داشته باشید تا بتوانید با هزینه های مناسب از باکیفیت ترین و مدرن ترین نماهای امروزی بهره مند شوید. از طرفی این رنگ ها بر پایه ی ترکیبات سیلیکون مرغوب ساخته می شوند که مجموعه ای از رنگدانه های کاملاً پایدار نیز در ترکیب نهایی آن ها مخلوط شده است. مخلوط باید به مدت 15 دقیقه کاملاً مخلوط شود و سپس آن را بوسیله ماله شانهدار مصرف نمود در صورت افزایش مقاومت میتوان مقداري از چسب بتن استفاده نمود. براي ملاتهاي ضخیم میتوان مقداري سیمان و خاك سنگ درمخلوط چسب سرامیک اضافه شود. براي ایجاد هماهنگی بین رنگ ماده مخصوص بندکشی با رنگ اصلی قطعات مورد بندکشی، توصیه میشود که خمیرآماده شده را با رنگ اصلی کاملا مخلوط کرد براي اطمینان بیشتر توصیه میشود مقداري از ماده بندکشی را که با رنگ اصلی مخلوط شده در لایه نازك به عنوان نمونه کار اجرا نموده تا پس از خشک شدن رنگ واقعی آن رامشخص نمود. در این صورت قطعات پرسلان حتی پس از نصب به راحتی قابلیت رگلاژ محور عرضی را دارند و در محور عمودي به سختی قابل تغییر هستند .

نحوه اجرای نمای سرامیک خشک

در انتها قطعات اصلی روي این کلیپ ها سوار شده و وزن هر قطعه با قرار گرفتن روي کلیپ پایینی منتقل شده وگشتاور آن با کلیپ بالایی کنترل می شود. یکی از اهداف در طراحی نمای این پروژه کنترل نور بود. با توجه به اینکه محل بولت ورق های کامپوزیت نیز از قبل در کارخانه CNC توسط دستگاه های CNC برش خورده و مشخص شده اند، نصب در پروژه با سهولت کامل و با سرعت اجرایی بسیار بالا انجام میپذیرد. موارد بسیار زیادی را در طراحی و انتخاب یک نمای اصولی باید در نظر داشت، ازجمله زیبایی نما، مصالح مورد نیاز برای اجرای نما، هزینه های پروژه، دوام و پایداری نما، نحوه و زمان اجرا. نمای کامپوزیت برای اقلیمهای بسیار سرد و بسیار گرم توصیه نمیشود. 30 برابر 3,5 کیلوگرم براي هر متر مربع می باشد و در حالت معمولا برابر 4,5 کیلو گرم و در حالت ماکزیمم برابر 6,5 کیلوگرم در هر متر مربع است. 13. براي بند کشی درزها از مواد سیلیکاتی و ضد باکتریال به جاي سیمان سفید و پودر سنگ استفاده نماییم : چرا که ماندگاري و مقاومت بیشتري داشته و بعلاوه در برابر تمیز کاري هاي متوالی سفیدك و شوره نمی زنند.

هزینه اجرای نمای خشک

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با نما وب سایت خود باشید.

دیدگاهتان را بنویسید