8 روش‌ها مرسوم، مد روز} بهبود در نمای سنگ

یک نما وضعیت ساکنان ساختمان را نشان می دهد. در یک دسته بندی دیگر می توان سنگ نمای چینی را بر اساس بافت و طرح کلی آن در دو دسته ابری و کریستالی معرفی نمود. زیرا برخی سنگ ها شکنندگی بیشتری داشته و لازم است در حین کار دقت بیشتری نیز بر روی این نوع سنگ ها انجام شود. نمای فایبر سمنت سایدینگ پروژه استخر نیروی دریایی منجیل با استفاده از پانل فایبر سمنت طرح چوب انجام شده است. استفاده از پیچ گالوانیزه و یا استیل جهت جلوگیری از زنگ زدن ان و همچنین اجرای بتونه هم رنگ سنگ نما جهت حفظ ظاهر نما و بالابردن عمر پیچ از جهت نرسیدن رطوبت به ان است.همچنین رولپلاک مورد استفاده از نوع پلاستیک مرغوب میباشد.در برخی موارد که پشت سنگ رابیتس و یا فاصله است از رولپلاکهای ویژه استفاده میشود تا به طور کامل به مصالح پشت سنگ گیر کند. گرچه این سازهها از شکوه گذشتهشان فاصله گرفتهاند، اما همه تندیسها زیبایی و ظرافت وصف ناپذیر دارند.ستونها و سر ستونهای تخت جمشید به نمادهایی از این منطقه باستانی تبدیل شدهاند؛ تا جایی که در بسیاری از تصاویر منتشر شده در جهان از تخت جمشید میتوان این ستونها و سر ستونها را دید.

قطعات نمای خشک

جهت ایجاد نمایی زیباتر و ضد آب شدن نما، فاصله درزهای بین ورقها را با تسمهای از جنس ورق یا چسبهای پلی اورتان یا چسب و لاستیک سیلیی پر میکنند. فاصله سوراخهای ایجاد شده از هم باید محاسبه شده باشد زیرا تعداد زیاد ان مناسب نیست و تعداد کم هم کافی نیست.لذا تعداد سوراخهای ایجاد شده بستگی به ابعاد سنگ و نوع سنگ میباشد.سوراخ کاری باید با دریل مناسب انجام شود تا موجب صدمه زدن به سنگ نشود تا کیفیت کار بالا رود.در بیشتر سنگهای نما که از نوع تراورتن و یا مرمریت هستند امکان خزینه کردن وجود دارد تا با اجرای بتونه روی پیچ به صورت برجسته دیده نشود و هم سطح سنگ شود اما در برخی از موارد امکان خزینه صلاح نیست که این مورد توسط کارشناس شرکت تشخیص داده میشودبتونه ای که روی پیچ ها اجرا میشود همرنگ سنگ درست میشود و باید مقاوم و اب گریز باشد تا طی بارندگی از بین نرود.

نحوه اجرای نمای سنگ خشک

تا چند سال پیش مشاوره نما در هند تقریباً وجود نداشت و شناسایی مشاوران نمای تمام وقت معتبر دشوار بود ، چه رسد به مشاورانی که تمام جنبه های این زمینه کاری را پوشش می دادند. زمان ساخت و نام پادشاهان را در سنگ بنای تالار تخت حک کردهاند. زیرا این روش نیاز به مهارت و در نتیجه نیروی کار ماهر تری داره که قطعا هزینه ی بیشتری رو هم به دنبال داره. این روش اجرای نمای سنگی بیشتر برای سنگهای فاقد خلل و فرج در سطحشان استفاده میشود. هر کدام از این سنگ ها بسته به ضخامت و قطر آن روش خاصی برای پیچ و رولپلاک نمودن آن مورد استفاده قرار می گیرد. نوع فرآوری سنگ روی قیمت سنگ تاثیر می گذارد سنگ یک متریال طبیعی است که به هیچ عنوان به ان افزودنی خاصی اضافه نمی شود و در کارخانه های سنگبری سنگ ها به صورت طبیعی برش داده می شود و با توجه به نوع سفارش (سابیده، چرمی، هوند، سندبلاست، تیشه) فرآوری می شود. زیرا به طور کلی سنگ در نما علی الخصوص نمای رومی شکوه و زیبایی خاصی به ساختمان می بخشد و از دوام و ماندگاری بالایی نیز برخوردار است.  Th is data w as gener​ated with behsaznama Content Gen er ator  DE MO.

سنگ مرمر نسبت به گرانیت از مقاومت کمتری در برابر رطوبت برخوردار است. مرمر در برابر هوازدگی، گازها و باران اسیدی مقام است اما در طولانیمدت در اثر شرایط اقلیمی مختلف ممکن است رنگ و جلای خود را از دست دهد و به همین دلیل هم بهتر است در مناطق سردسیر و در فضای باز استفاده نشود. به گزارش حلقه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ؛ محمدرضا صفیخانی رئیس نظم و ترتيب صنعت، معدن و تجارت لرستان در گردهمايي خبری با اصحاب رسانه لرستان با اشارت براي محمول نپخته ی وزنه تو استان اعلام داشت: این سوژه سالها است که مداخل اذهان عمومی و محافل مختلف مطرح شده، اما باید گفت که سفت لرستان مرواريد درآمد برابر جهاز اخیر با مشکلات زیادی روبه چهره شده بود. مواد طبیعی به کار رفته در بتن اکسپوز باعث می شود که بتوان آن را به صورت های مختلف در مکان های گوناگون مورد استفاده قرار داد. به قصد گزارش طايفه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، تصاویر صورت سپس رومههای امروز، پنجشنبه ۲۷ دیماه استانها را با عناوین و تیترهای همگون مشاهده میکنید. به مقصد گزارش «کالاخبر»، میزان واردات فوریه پایین ترین نگهبان رقيت ده يار گذشته بود و آخرین وزن درب آوریل ۲۰۱۸ حدود ۸۲.۹۲ میلیون ضرب ثبت شد که پایین فاسق بود.

اجرای نمای خشک در ایران

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از نما ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید