8 عادات بسیار موثر نمای خشک

در نهایت پس از نصب سرامیک هیچگونه کلیپسی روی نما دیده نخواهد شد. انواع سرامیک مناسب برای نماسازی سرامیک خشک! سیستم های به روز نماسازی که با نصب سنگ به روش خشک در دهه ی 70 میلادی برای اولین بار در کشور آمریکا جهت برج های بلند طراحی و مورد استفاده قرار گرفت . مورد استفاده قرار می گیرد. بهتر است از سنگ های تیره رنگ در نمای ساختمان استفاده نشود،زیرا ممکن است بر اثر تابش آفتاب،رنگ آنها محو شود. اکثر رنگ های وینیل به صورت مات هستند و به راحتی پس از خشک شدن از سطح جدا نمی شوند. گرم شدن هوا در فضای حائل نسبت به دمای محیط منجر به اثر دودکشی شده و تهویه مداوم در محفظه ایجاد می کند. دود و گرد و غبار و همچنین کاهش کیفیت نمای سنگ ساختمان ها و کدر شدن در گذر زمان. هر چند نصب خشک سنگ نما مانع ترکخوردگی و شکستگی بعد از نصب سنگ میشود امّا در حین نصب چنانکه دقت و مهارت لازم وجود نداشته باشد به سنگ آسیب وارد خواهد شد. همهی ما دوست داریم بعد از داشتن یک روز سخت کاری، به خانه ای وارد شویم که از همه لحاظ زیبا باشد. اگر دیوار تازه ساخته شده باشد، باید مطمئن شد که دیوار خشک شده و سطح آن سخت میباشد تا پین محکم در حفرۀ ایجاد شده بر روی دیوار بایستد و احتمال درآمدن پین وجود نداشته باشد.

قیمت سنگ نمای خشک

᠎Th᠎is post has be en writt​en ᠎with the ​he​lp of G SA Con᠎tent مصالح نمای خشک Gener᠎at᠎or D em​ov᠎er sion !

در انتهای این صفحه متوجه خواهید شد که نمادیزاین بهترین گزینه برای اجرای نمای سرامیک خشک شماست.راستی اگر میخواهید در رابطه با مباحث طراحی اطلاعات کسب کنید صفحه طراحی نمای سرامیک خشک را مطالعه کنید. انتخاب و گزینش بهترین نوع رنگ نما برای رنگ آمیزی سطوح خارجی ساختمان چندان فرآیند دشواری نیست ، تنها لازم است که محصولات موجود در بازار را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهید که کدام نوع مناسب ویژگی های مورد انتظار شماست. ترک ها و خراش های ریز که روی گچ های قدیمی وجود دارند توسط رنگ نما با خاصیت نانوذرات که یک لایه ی الاستیک خارجی را در سطح ایجاد می کنند کاملاً ناپدید می شوند. یراق سرامیک بر روی زیرسازی نصب میشود و ویژگی هایی نظیر مقاومت در برابر خوردگی ، عدم جذب آب و تغییر رنگ ، پایداری در تغییرات دمایی بالا منجر به انتخاب و کاربرد هرچه بیشتر آن توسط معماران و سازندگان در ساختمان ها و پروژه های روز دنیا به عنوان متریال اصلی نما شده است. در این روش سرامیک ها پس از زیرسازی و نصب رانرهای آلومینیومی عمودی ، سرامیک ها مسلح سازی شده و در داخل کلیپس هایی از جنس استیل قرار میگیرند. عموما طراحان این نوع مصالح را برای سطوحی از نما که به صورت سلب و یکپارچه اند در نطر میگیرند.

6 نمای خشک نمونه‌های باورنکردنی

این قطعات به صورت پیش ساخته و در اندازه، طرح و رنگ­های مختلف قابل سفارش و اجرا هستند. مرحلۀ دوم آمادهسازی سطح دیواری که نما بر روی آن اجرا میشود. مرحلۀ اول تهیه مواد مناسب است. مرحلۀ نهایی و اصلی نصب سنگ است. هوای موجود در سوراخ­ها مانع از نفوذ و جذب آلودگی­های صوتی، سرما و گرما توسط دیوار اصلی بنا می­شود. میتوان از گوشه سمت چپ یا راست دیوار آغاز به سوراخ کردن دیوار نمود. دفتر مهندسی کانسپت فعالیت تخصصی خود را از سال ۱۳۸۹ آغاز نموده و در حال حاضر دارای یکی از بزرگترین شبکه های تهیه و فروش انواع متریال نما و در جایگاه بهترین مجریان نماهای ساختمانی در سطح کشور می باشد.این دفتر توانسته با بهره گیری از امکانات پیشرفته وکادری مجرب بزرگترین پروژه ها را در کارنامه اجرایی خود ثبت و تا به امروز افتخار خدمت به هموطنان عزیز را داشته باشد. به عنوان نمونه ورق کامپوزیت یکی از متریال هایی است که به عنوان نمای خشک در ساختمان ها موردد استفاده قرار می گیرد. ​Po st h᠎as been g enerat ed ​by behsaznama C ontent G en erat or DEMO!

یکی دیگر از روشهای نصب سنگ نمای خشک، استفاده از پروفیلهای ریلی است. در حال حاضر از این تایل­ها برای نماسازی ساختمان­های مختلف استفاده میشود و اجرای آن­ها به دو روش امکان­پذیر است. تایل­های سرامیکی قطعات جدیدی در صنعت ساختمان و نماسازی به شمار می­روند. شاید برایتان جالب باشد اما بهتر است بدانید که این نوع از سرامیک به دلیل داشتن سوراخهایی در سطح خودش، عایق مناسبی به شمار میرود. مجریان نمادیزاین باکیفیتترین نمای سرامیک خشک را با استفاده از سرامیک مجوف پرسلانی برایتان اجرا میکنند. متریال اگر از برندهای وارداتی انتخاب شود، قطعا هزینه اجرا به مراتب بالاتر خواهد رفت. اگر دوست دارید آخر هفته ها را صرف هرس، آبیاری و کمپوست کردن کنید، می توانید باغچه تان را با گیاهانی پر کنید که به مراقبت بیشتری نیاز دارند. همچنین به دلیل وجود این روزنهها، تایل­ها وزن کمتری به نسب سایر سرامیکها دارند. به همین دلیل دولت نیز طی مصوبات خود، توجه به این مورد را در اولویت قرار میدهد. استفاده از شیشه در نمای ساختمان و دکوراسیون داخلی در دهه های اخیر بسیار مورد توجه طراحان و معماران قرارگرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید