8 کوتاه داستان شما نمودید درباره مزایا و معایب نمای کامپوزیت

مکان پروژه و میزان دسترسی به بازار تهیه مصالح از عوامل موثر بر قیمت میباشد. مورد دوم بحث تهیه جواز ساخت و انتخاب مهندس مشاوره جهت همکاری در پروژه می باشد. ورق های تولید شده توسط کشور ایران از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند که می توان به راحتی با هر نوع پوشش طبق خواسته و سلیقه به آسانی تهیه نمود. همانطور که گفته شد ورق های کامپوزیت دارای وزن بسیار سبک و مناسبی هستند از این رو اجرای این نما بر روی ساختمان سریع و آسان صورت می گیرد. در واقع می توان گفت وزن این ورقه ها در اجرای نما رابطه مستقیمی دارد و سرعت اجرای کار بسیار سریع تر از دیگر نما های ساختمانی می باشد. همچنین این ماده در برابر رطوبت نیز بسیار مقاوم است. در طی سال های اخیر به وفور از نمای آلومینیوم کامپوزیت استفاده شده است. متریال ها و مصالح دیگر مورد استفاده در نمای ساختمان دارای محدودیت در رنگ بندی می باشند ولی ورق کامپوزیت دارای محدودیت در رنگ نیست و تقریباً دارای رنگ بندی نامحدود می باشد و در رنگ آمیزی آن از سیستم های پیشرفته و رنگهای مقاوم در برابر خط و خش، رطوبت و مقاوم در برابر اشعه ماورا بنفش نور خورشید استفاده می گردد و بعد از چندین سال استفاده رنگ آن تغییر نکرده و پوسته نمی شود. This content w​as cre ated by behsaznama  C​ontent Ge​nerato​r  DEMO.

نمای کامپوزیت

اصلی ترین ویژگی این متریال وزن کم و شکل پذیری خوب آن است. وزن استاندارد ورق های کامپوزیت بین 5 تا 8 کیلو گرم در هر متر مربع می باشد که به نسبت متریال های ساختمانی همچون سنگ، سیمان و آجر بسیار کمتر است. برای استفاده از نمای آلومینیومی بهتر است با مزایا و معایب نمای کامپوزیت بهطور کامل آشنا باشید. همانطور که می دانید امروزه یکی از بهترین و محبوب ترین نماها برای ایجاد تغییرات اساسی در ظاهر ساختمان استفاده از نمای کامپوزیت می باشد. همانطور که گفته شد آلومینیوم ماده ای بسیار انعطاف پذیر است که می توان برخی عملیات ها از جمله برشکاری و سوراخ کاری را بر روی آن انجام داد. که از لحاظ اجرایی بسیار ساده و سبک می باشد و از سرعت بالایی در نصب برخوردار است. میزان عمر مفید کامپوزیت دندان حدود 2 الی 8 سال است که ماندگاری آن درصد بسیار زیادی بستگی به میزان مراقبت فرد از دندان و دهان خود دارد. همان گونه که اشاره شد، در قسمت میانی تمامی ورقهای کامپوزیت، یک لایه از جنس پلی اتیلن وجود دارد که باعث استقامت بالای آن در شرایط مختلف شده است. امروزه برای انجام این کار از چسبهای پلی اورتان استفاده میشود. This w as creat​ed with behsaznama Con tent G​ener᠎ator DE MO!

با این نکات نمای کامپوزیت خود را تقویت کنید

به طور کلی می توان گفت استفاده از این نما در ساختمان ها به ایمنی بیشتر ساختمان کمک خواهد کرد. 5. در نمای کامپوزیت میتوان از تاسیسات توکار استفاده نمود و زیبایی آن را دو چندان کرد. از کاربردهای نمای آلومینیومی کامپوزیت، میتوان به پوشش نمای ساختمانهای صنعتی، اداری، بهداشتی، آموزشی، ترمینالها، فرودگاهها، ایستگاههای مترو با آنها اشاره کرد. در نتیجه می توان گفت باعث کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری نمای ساختمان خواهد شد. توصیه می شود که ورق های مورد استفاده در سر درب مغازه ها از نوعی باشد که نیازی به شستشو نداشته باشد ورق های کامپوزیت نانو خود تمیز کن می باشند . در نتیجه طیف رنگی A1، B1 و A3امروزه محبوبیت بالایی بین بیماران پیدا کرده است اما اگر بخواهید رنگ دندان های خود را متفاوت تر کنید وبا دندان طبیعی شما هم خوانی داشته باشد می توانید از طیف رنگی موارد دیگر کامپوزیت استفاده نمائید. چرا بستری ایجاد میکنیم که پر از اما و اگر است؟

نمای کامپوزیت طرح چوب

بر روی این نماها در هنگام ساخت شیارهایی به کار رفته است که در هنگام بارش باران آب ایجاد شده اضافی به پشت نمای ساختمان منتقل می شود و سپس به بیرون ریخته می شود. سپس براکتهای آهنی ( نبشی شکل ) بر روی آن جوش میخورد. در واقع می توان گفت با استفاده از پوشش های فلورایدی می توانید رنگ های متنوعی را بر روی سطح کامپوزیت استفاده کنید. پانل های آلومینیوم که برای نمای ساختمان استفاده می شود با توجه به نوع نما طراحی و ساخته می شود از این رو محدودیتی در شکل پذیری آن ها وجود ندارد. با ورود نما و ورق های کامپوزیت به عرصه ساختمان سازی هر روزه تعداد خریداران این نما بیشتر شده است همچنین این نما مورد توجه انبوه سازان و پیمانکاران قرار گرفته است. قیمت محصولات ورق کامپوزیت با توجه به نوساناتی که دارد، کارخانه سازنده با استفاده از شرایط ویژه فروش توسط نمایندگی به شهروندان خدمت رسانی می کند. این ورق ها به علت آنادیز شدن مقاومت بسیار بالایی در برابر خوردگی و عوامل محیطی دارند و می توانید از این ورق ها در نمای ساختمان ها و دکوراسیون داخلی استفاده کنید.

اجرای نمای کامپوزیت

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از بیشتر بخوانید دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید