9 بهترین چیزها درباره اجرای نمای خشک

معماران murali نمای بیرونی محل سکونت “vinod” را در نمای پویا که آجرهای مستقیم و طرح دار را ترکیب می کند، ساخته است. تنوع طرح و رنگ آجر نما کد AR81 آذرخش باعث شده است که این نوع آجر برای طراحان معماری و طراحی نما ساختمان بسیار جذاب بوده و استفاده از آن در صنعت ساختمان ایران رواج زیادی داشته باشد. ظرفیت حفره هایی که پین سنگ درون آن ها قرار میگیرد بین 40 تا 115 میلی متر است. وقتی دو آجر نما را روی هم قرار می دهیم باید فضای بین آنها باز نباشد یعنی صدای روی آنها باید کاملاً صاف و یکدست باشد . پروژه هایی که به لحاظ بودجه مالی بتوانند هزینه زیرسازی های آلومینیومی که شامل پروفیل های عمودی T vertical profil T و پروفیل عمودی کنج corner vertical profil می شود و هر کدام بین 1 تا 2 کیلوگرم بسته به محاسبات سازه ای پروژه وزن آلومینیوم دارند باید از ابتدای پروژه پیش بینی های مالی مربوط به تامین بودجه تهیه و اجرای نمای خشک را انجام بدهند تا در موعد مقرر جهت تهیه تجهیزات و اتصالات نماخشک با مشکل مالی مواجه نشوند. آجرهای استفاده شده در اضافات جدید به صورت پیوند پشته ای ساخته می شوند تا خانه متأخر از خانه قدیمی را تشخیص دهد.

انواع نمای خشک

همانطور که میبیند در قسمت نمای بیرونی، کاملا از آجر استفاده شده است که تلفیقی از آجرهای سنتی و آجرهای نسوز میباشد. 4- ‘Baan pomphet‘ توسط استودیوی خلاق ML chittawadi chitrabongs طراحی شده است، رستوران و هتلی جدید است که با آجر نسوز در کنار قلعه ای تاریخی در آیوتایای پایتخت قدیمی تایلند ساخته شده است. این رستوران آجری بدون استفاده از یک میله فولادی یا میخ، بر روی خاک قرمز که کاملاً از آجرهای قرمز محلی تشکیل شده، ساخته شدهاست. نمای خشک ساختمان بر اساس نوع اتصالات به دو دسته تقسیم میشود،مشهود و نامشهود بستهایی که برای نگهداری در سیستم نمای خشک مشهود استفاده میشود، از بیرون قابل مشاهده است. از پنل های بتن اکسپوز می توان به عنوان دیوارپوش بجای پوشش های سنتی گچ و رنگ استفاده کرد. شرکت معماری ترجیح داد از بافت و سایه های مختلف آجر برای نما استفاده کند نه اینکه با آجرهای ساختمان های قدیمی و جدید سازگار باشد. This content was w᠎ri tten by https://behsaznama.com C on te᠎nt Generat or ​DE MO .

قیمت اجرای نمای خشک

قابل ترکیب بوده و توانایی ارائه نمایی شکیل و حرفهای را برای انواع ساختمانهای بزرگ و کوچک دارد. آجرها مخصوصاً کوچک هستند که در شش طرح مختلف دیواری و کف قرار گرفته اند و دارای رنگ نارنجی خاصی هستند. جدای از دهانه های عمیق فرو رفته، دیوارهای ضخیم آجری و نورگیرهای سفارشی همراه با یک طرح کاملا باز، کنترل طبیعی آب و هوا را ارائه می دهند. پسوند جدید همراه با شخصیت آن است که به هویت قدیمی احترام می گذارد. یک طرف آن محل ملات خور است و خش دارد . لذا رزق ارتفاع پایین بیشترین زیبایی را دره نمای ساختمان سنگهای همرنگ و بدون نشانه و یک قواره به طرف هستي میآورند. خلق نماهای شفاف به معنی به کارگیری پنجره ها در نماهای آجر نما می باشد. آجر لفتون یا آجرنما لفتون یا آجر زبره یا آجرنما زبره یا آجر نما سوراخدار یا آجر سوراخدار یا آجر نما سوله سازی به صورت انواع مختلف 5 ، 5-5 و 4 سانتی متری ساخته می شود .

نحوه اجرای نمای خشک ساختمان

به طور کلی اصل سیستمهای خشک آجری بر اساس ساختمانها سبز و پایدار طراحی شده و به همین دلیل نظرات مثبت طرفداران محیط زیست را نیز به خود جلب کرده است. ترمیم راحت و سریع و باسازی نمای ساختمان یکی دیگر از مزایای اجرای نما خشک می باشد که نظر مهندسین را به خود جلب کرده است. امروزه دیگر نگرانی برای خراب شدن آجرها قابل توجیه نیست؛ اما تولید آجرهای نما با مشخصات فنی و روشهای جدید، مد نظر کارشناسان قرار دارد. قابل استفاده بوده که علاوه بر مشخصات فیزیکی، مشخصات ظاهری بسیار مناسبی برای نماسازی دارند. هرچند ، به علاوه همه این عملکرد های بیان شده ، ما این نیاز را احساس کردیم که بایستی سایر جنبه های عملکردی نما، مثل اجرای صحیح نما ، بحث زیست محیطی ، پایداری نما ، یکپارچگی عملکرد مناسبش در سرتاسر زمان و… در سال 2013، یک ضمیمه آجری علاوه بر حیاط احاطه شده توسط دیوارهای شیشه ای ایجاد شد. This a᠎rtic le h​as been g en᠎erat ed wi th the  he lp  of https://behsaznama.com C​on te nt G en᠎er ator DE MO.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از مجموعه ها ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید