9 راه‌هایی که می‌توانید از اجرای نمای خشک سنگ برای غیرقابل مقاومت شدن برای مشتریان استفاده کنید.

در روش دوم اجرای نما باسنگ که روش خشک می باشد ، در دیوارها شاسی کشی اجرا می شود و سنگ نماها به وسیله گیره های پین دار موجود در پشتشان به صورت کشویی در شاسی ها قرار می گیرند . بخاطر مقاومت بالای اجر های نسوز در مقابر حرارن،این اجر ها برای تولید سرامیک و پوشش های درونی کوره ها مورد استفاده قرار می گیرند. کاغذ همچنین می تواند با اعمال و انباشت لایه های اضافی در بالای یکدیگر تقویت شود و آن را به یک انتخاب بسیار سازگار و به راحتی در دسترس تبدیل کند. کاغذ می تواند روشی بسیار سریع و نسبتاً آسان برای ساختن نمونه های کانسپت باشد . این پنل های پیش ساخته بتنی در هر نوع سازه به راحتی قابل نصب می باشنذ و هیچ گونه محدودیتی در استفاده و نصب آن وجود ندارد. اگر سطح مورد نظر از قبل فاقد رنگ بوده است، قبل از استفاده از رنگ اکریلیک حتما از پرایمر استفاده کنید. و همچنین اگر به دنبال پرایمری میباشید که چربی پوست شما را کنترل کند این پرایمر گزینه خوبی است.

اجرای نمای خشک آجری

بهرهمندی از مزایای سرامیک خشک، مستلزم این است که اجرای آن به درستی صورت بگیرد. ویژگی اصلی این رنگ این است که پایه آن آب است. زیرا با توجه به نحوه ساخت و نصب دارای ویژگی هایی است که به راحتی مراحل آب بندی و درز بندی را در ترکیب با این گونه متریال ها طی می کند و با آنها ترکیب می شود. در این روش در ضخامت سنگ سوراخ هایی ایجاد می گردد و با استفاده از اسکوپ های پیمی گالوانیزه و استیل، سنگ در محل خود نصب و رگلاژ می شود. هدف این افراد از طراحی و اجرای نمای خشک سنگ افزایش مقاومت نمای ساختمان در برابر بادهای شدید بود. موسسین شرکت کوثر پروفیل اراک با تجربه 20 ساله حضور قوی و مستمر در این صنعت در سال 1388 اقدام به تاسیس کارخانه کوثر پروفیل در شهرک صنعتی شماره 2 اراک با هدف تولید انواع مقاطع آلومینیومی, تیغه کرکره, مقطع خاص آلومینیوم, فروش هندریل, پروفیل توری پنجره, قیمت جام بالکن, پروفیل نمای خشک, مقاطع نمای شیشه ای, پروفیل پارتیشن, پرده زبرا, پروفیل پنجره لولایی, پروفیل پنجره کشویی مطابق با استاندارهای بین المللی نمودند.  Data has been generated by https://behsaznama.com Conte᠎nt Generator Demoversion​.

ده قدم آسان برای یک استراتژی اجرای نمای خشک برنده

علاوه بر این به عنوان یک ابزار و تکنیک ارائه ، مدل های شما همچنین یک زمان خاص را در روند طراحی شما ایجاد می کنند، که نشان دهنده پیشرفت پروژه ها و سفر انجام شده برای دستیابی به محصول نهایی است. اما پس از اتمام ، اشیاء ایجاد شده می توانند کاملاً خاص باشند و جاذبه های بسیار بیشتری را با خود به همراه داشته باشند . این شرکت درسال 1394 با توجه به رشد روز افزون و دگرگونی وسیع در صنعت آلومینیوم و پاسخگویی به درخواست های متنوع بازار، برای کامل نمودن مجموعه خود اقدام به راه اندازی واحد فنی و مهندسی نموده است. آجر در انواع نمای آجری ساختمان : نمای آجر نما انواع مختلفی دارد و با توجه به نوع و کیفیت آجر قیمت های مختلفی برای هر نوع آجر و روش اجرای نمای آجری آن وجود دارد. اجرای نمای خشک یک روش جدید است که مزیتهای زیادی به همراه دارد و بسیاری از مشکلات موجود در نماسازی سنتی را برطرف کرده است. نخستین بار در دهه 70میلادی، معمارانی در کشور آمریکا تصمیم به نصب سنگ بر روی آسمان خراش های عظیم به روش خشک را گرفتند. در نصب نمای خشک سنگ ، که به عنوان سیستم مکانیکی اجرای نما نیز عنوان می شود ، از پیچ و مهره فلزی جاسازی شده برای هدف اتصال سنگ به نما استفاده می شود.

نمای سنگ در ساختمان از نماهای بسیار پر کاربرد است که به دو صورت تر و خشک اجرا میشود و تفاوتشان در این است که اجرای نمای خشک بر خلاف تر به وسیله پیچ و مهره فلزی انجام میگیرد. پس لازم است که عناصر تشکیل دهنده نمای اجر نما با هماهنگی و با حفظ اصل سادگی ، طراحی و اجرا گردند . در داشتن نماهایی با امتیازات فوق را در اختیار مصرف کنندگان قرار بدهند. همچنین غلظتهای متفاوتی از رنگ اکریلیک در بازار وجود دارد که بر اساس نیاز خود میتوانید آنها را انتخاب کنید. اما نسبت به قیمت آن و زمان مورد نیاز برای تنظیم مدل سه بعدی دقت کنید. بدین صورت که نیاز به قالب و فرآیند عمل آوری دارد . بسته به نوع مصالح و نحوه انتخاب قالب خود ،می توانید به سطح مدل های خود اضافه کنید . بهطور کلی عواملی مانند نوع متریال، شیوه اجرا، نوع ساختمان، طرح نما، ارتفاع ساختمان و … به تازگی ابعاد بزرگتری مانند 60×10 هم تولید می شود. سر قطره چکانی این پرایمر مانند سرم پرایمر فتوفوکوس ربل رز وت اند وایلد Rebel Rose بهدلیل کاربرد آسانش مورد توجه بسیاری از بانوان قرار گرفته است. در ابتدا از این رنگ برای رنگآمیزی اتومبیل استفاده میشد اما امروزه به واسطه ویژگهای جالبی که دارد، در صنعت ساختمانسازی کابردهای فراوانی پیدا کرده است و بسیاری از نقاشان این رنگ را جایگزین رنگهای روغنی کردهاند.

اجرای نمای خشک

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد کلیک لطفا از صفحه ما بخواهید.

دیدگاهتان را بنویسید