A – Z اطلاعات نمای خشک

از طرفی احداث داربست فلزی بسیار زمان بر خواهد بود به گونه ای که اجرای پیچ و رولپلاک نما با داربست فلزی می تواند حتی هفته ها به طول بیانجامد. باید توجه داشت که حتمن پیچ ها و واشرهای مصرفی در مقاوم کردن سنگ نما کاملا گالوانیزه و ضد زنگ بوده و از مقاومت کافی برای نگه داشتن وزن سنگ را داشته باشد . استفاده از شیشه بعنوان سیستم پوشش دهنده نمای ساختمان موجب می شود تا نور کافی به ساختمان وارد شود. برای اتصال المان های مخصوصی که در این سیستم به کار میروند، از تجهیزات فلزی مانند ریل استفاده میشود صنعت نمای خشک امروزه زیبایی و نوع طراحی نماهای ساختمان نشان دهنده رتبه کاری، نوع فعالیت و حتی طرز فکر، ایده ها و نقطه نظرات مدیران آن مؤسسه و سازمان می باشد. این نمونه از سرامیک امروزه در طراحی سیستم نمای خشک بسیار مورد توجه قرار می گیرد و به دلیل عدم نفوذ پذیری و فرآیند ویژه تولید، استحکام بسیار بالایی را دارا می باشد. ساختمانهای تجاری به دلیل قرار داشتن در نقطه توجه کاربران همیشه سعی میکنند که بهترین نما را از خود به نمایش بگذارند. ساختمان سی خانه در شمالی ترین منطقه تهران در محله دربند قرار گرفته است.

شرکت طراح و مجری نمای خشک

در طراحی یک ساختمان، نما مهم ترین بخش در خارج ساختمان به شمار میرود و از آن جایی که نمای ساختمان در برابر عوامل جوی قرار میگیرد، در انتخاب مصالح آن باید بسیار دقت شود تا نمای ساخته شده در درجه اول در مقابل عوامل جوی مقاوم باشد و در درجه دوم زیبایی لازم را داشته باشد و هم چنین با نمای ساختمانهای اطراف هماهنگی داشته باشد. در برخی موارد نمای لوور به عنوان سایه بان در ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد در این حالت از میزان نور خورشید به داخل جلوگیری می شود و منظره چشمگیری برای بیننده ایجاد می شود. نوع کاربری ساختمان در طراحی نما به شیوه مدرن بسیار تاثیر گذار است.به طور مثال اگر کاربری ساختمان اداری باشد برای دیده شدن بیشتر، نمای کامپوزیت پیشنهاد میشود.متریال کامپوزیت این امکان را به شما میدهد که برجستگی ها و فرورفتگی های مناسبی در نما خلق کنید که به زیبایی نما کمک شایانی می کند. This c᠎on᠎te nt has be en gen er᠎ated  by G SA​ C᠎on tent Generat᠎or Demover si on!

حقایق کثیف درباره کرتین وال فاش شد

معمولا از شیشه در سطوح وسیع استفاده می شود؛ زیرا علاوه بر این که به تامین نور فضاهای داخلی کمک شایانی می نماید، ترکیب شفافیت آن با نورپردازی در شب جلوه ای چشمگیر به بنا می بخشد. نمای کلاسیک مربوط به خانه ویلایی دوبلکس است و متریال به کار رفته در این نمای ساختمان از سنگ سفید عباس آباد می باشد .طراحی نما به بهترین شکل انجام شده و جلوه خاصی به ساختمان داده است. ساختمان در غروب و همچنین نمای شب بسیار جلوه قیمت نمای خشک گری خواهد کرد. همچنین در نمای رومی (نمای کلاسیک) با استفاده از سیمان می توان جزییات و تزیینات بیشتر و زیباتری نسبت به سنگ ایجاد نمود (سیمان بری) که تهیه همین ابزارها در سنگ بسیار گران قیمت خواهد بود. شما میتوانید با مراجعه به سایتهای آنلاین، از قیمت سنگ نماها خبردار شده و باتوجه به بودجه خود اقدام به خرید کنید. این نمای مدرن یکی از انواع نمای ساختمان ویلایی و جزء زیباترین نماها است.ریتم های افقی و عمودی به همراه متریال های مختلف از جنس سنگ و آجر که در آن بکار رفته ویو فوق العاده ای به آن داده; و چشم هر بیننده ای را تسخیر خود می کند.پلان و نمای ساختمان را کلیک کنید تا جرئیات بیشتر درباره محصول را ببینید.

نمای مدرن آن! درس از اسکار

نمای ساختمان در اجرا بایستی دارای انعطاف پذیری باشد، یعنی دارای مصالحی باشد که بتوان آنها را در نماهای با اشکال هندسی متنوع بکار برد. استفاده از نمای مدرن ساختمان نیز یکی از روشهای طراحی نما است که بر خلاق مدل سنتی بسیار ساده و بیشتر انتزاعی است. این متریال در نمای مدرن بسیار محبوب بوده و هست و اکثر ویلاهای مدرن عموما بر اساس این متریال طراحی می شوند. علاوه بر این نمای ساختمان نشان دهندهی تفکرات معمار و کارفرما و در واقع شخصیت خانه میباشد. ساختمانها با کاربریهای مختلف شیوههای مختلفی از طراحی خارجی یا همان نما را از خود نشان میدهند. این کار در نمای خانه ویلایی ساده ایرانی زیبایی آنها را دو چندان کرده و ظاهر ساختمان را لوکستر نشان میدهند. اهمیت نمای ساختمان بر هیچکس پوشیده نیست اما این اهمیت در ساختمان های تجاری دو چندان هم خواهد شد چرا که نمای یک ساختمان، هویت آن ساختمان است و ساختمان های تجاری تحت هر شرایطی به ظاهری معقول نیاز دارند تا بهترین معاملات در آن ها شکل گیرد! اما عواملی مثل شرایط آب و هوایی و وضعیت زمین شناسی نیز در انتخاب این سبک تاثیر گذار است .در مناطق زلزله خیز استفاده از نماهای کلاسیک و سنگی که بار زیادی به ساختمان وارد می کند مناسب نیست .

دیدگاهتان را بنویسید