Avoid بالا 10 اشتباه ساخته شده توسط شروع نمای کامپوزیت ساختمان

آلوبوند U.S.A ورق کامپوزیتی است که از دو لایه آلومینیومی که به دور یک هسته میانی از جنس ترمو پلاستیک که تحت یک پروسه ادامه دار اکستروژن قرار گرفته اند، تشکیل شده است. این به این دلیل است که چوب پلاست نیاز به تعمیر و نگهداری کمتری دارد و برخلاف چوب های سنتی مانند ترمو وود دچار ترک خوردگی ، پوسیدگی یا پیچ خوردگی نمی شود و نیاز به رنگ آمیزی دوره ایی ندارند. آلوبوند U.S.A نام برندی است که جهت تکنولوژی جدید ورق های کامپوزیت آلومینیومی ساختمان، محصولی از کمپانی American Building Technologies ایالت ایلینویز آمریکا به بازار عرضه شده است. که با توجه به کاربری ساختمان، بارگذاری و هزینه از آنها استفاده میشود. هدف ما ارائه پروژههای با کیفیت و به موقع است. به دلیل تولید بالا در دسترس است. مصالح کامپوزیت برای ساختمان نمایی کاملا مهندسی شده است چرا که از مرحله تولید مصالح ورق کامپوزیت در کارخانههای تولید کننده این مصالح تا نصب و اجرای آن، تماما براساس اصول و تکنولوژی مهندسی پیش میرود.

قیمت اجرای هر متر مربع نمای کامپوزیت

این ماده بعلت دارا بودن خصوصیاتی چون سبکی، عایق بودن، انعطاف پذیری، مقاوم در برابر شرایط جوی و جلال خاص خود، تمام نیازهای سازندگان را برآورده کرده است و به همین دلیل به شکل یکی از مصالح خاص و شیک مطرح می شود. سطح آلومینیوم خارجی در ورق های نمای بیرونی توسط روکش فلورکربن PVDF Kynar 500 پوشش داده شده است و سطح لایه زیرین ورق توسط روکش رنگ محافظ جهت جلوگیری از ایجاد خورندگی پوشانیده شده است. در اجرای نمای کامپوزیت ساختمان به روش ثابت ، کمربندی های اصلی زیرسازی با استفاده از پروفیل های آهنی با مقطع تعیین شده و مناسب با ابعاد ساختمان و طرح انجام می پذیرد همچنین در این روش برای ساخت شبکه ای از آکس بندی های افقی و عمودی متصل به کمربندی که تعیین کننده محل نصب ورق های کامپوزیت و یا نمای شیشه ای است از پروفیل های آهنی استفاده می گردد . آببندی در این روش با تسمهای از جنس ورق در تای بیمهای عمودی و دو لب برگشت در تایبیمهای افقی انجام میشود. ورق های کامپوزیت متشکل از دو لایه آلومینیوم به ضخامت ۵/۰ و یا ۳/۰ میلیمتر و یک هسته از جنس پلاستیک یا پلی اتیلن پرکننده به ضخامت ۳ میلیمتر که در بین این دو لایه قرار می گیرد می باشد. Data has been g enerated by behsaznama Co ntent Generator  DEMO.

نمای کامپوزیت ویلا

آلومینیوم کامپوزیت، نوعی ورق متشکل از دو لایه ورق آلومینیوم، یک هسته نسوز (معمولا جنس پلی اتیلن) ،چسب و مواد آلی می باشد. نمای کامپوزیت پنل متشکل از سه لایه شامل دو لایه ورق از جنس آلومینیوم به ضخامت 3 تا 5/0 میلیمتر و یک لایه از مواد پلی اتیلنی به ضخامت 3 الی 5 میلیمتر می باشد لایه خارجی دارای یک پوشش آستر اپوکسی رزین و یک لایه PVDF جهت تثبیت رنگ میباشد. پوشش نمای ساختمان با پانلهای بزرگ یا کوچک آلومینیومی در ابعاد دلخواه به ضخامت 4 میلی متر متشکل از دو لایه ورق آلومینیوم و هسته داخلی آنها از پلی اتیلن و یا مواد معدنی ضد حریق و پوشش رویه از جنس رزین PVDF، اصطلاحاً (Aluminum Composite Panels) خوانده می مجموعه ها شود. بر اساس پروژه تحقیقاتی دانشگاه فنی مهندسی متالوژی در خصوص مشخصات فنی و فیزیکی ورق های کامپوزیت ، ورق آلوبوند در دو آزمایش صورت گرفته حائز رتبه اول در آزمایشات کشش Tensile strength و رتبه دوم در میزان مقاومت در آزمایشات جدا سازی پوسته آلومینیومی Peeling از لایه پلی اتیلن کسب کرده است. بهتر است از این متریالها که پیشتر به آن اشاره کردیم استفاده کنید. و صرفاً با یک سری تعمیر جزئی می توانیم ظاهر ساختمان را مثل سابق شیک کنید.

قیمت نمای کامپوزیت ساختمان

هزینه یک واحد کامپوزیت توکویاما ژاپنی 1.500.000 تومان می باشد که شامل 6 ماه گارانتی می باشد. نوعی از ورقهای کامپوزیت به عنوان ضد حریق به بازار عرضه شدهاند که شامل دو لایه آلومینیوم در اطراف و یک لایه پلی اتیلن در میان هستند. این نسل جدید از تکنولوژی که با پروسه های شیمیایی و مکانیکی ادغام شده است، تولید ورقهای کامپوزیت آلوبوند را به یک پروسه استثنایی در این سطح تکنولوژی تبدیل کرده است. روی سطح ورق کامپوزیت با یک لایه فیلم محافظت میشود. نمای مدرن آراد، به عنوان مجری نما و پیمانکار نما با داشتن مهندسان و معماران نمای خشک توانایی اجرای انواع نمای مدرن ساختمان نظیر نمای کرتین وال (کرتنوال)، سرامیک خشک پرسلانی، آلومینیوم کامپوزیت، نمای شیشه ای اسپایدر، اسکای لایت، تراکوتا، استرچ متال و پوسته دوم نما (پانچ متال) را دارد. باید حداقل اولویت بندی کنیم و از معماران شهر بخواهیم تا در ساخت و سازهای خود با دقت و توجه بیشتری به خصوص در بخش لبههای شهری کار کنند تا بتوانیم شوق و ذوق هنری را در بناهای شهری تماشا کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید