Cool Little نمای کامپوزیت طرح سنگ نرم افزار

جنس این لایه پوششی می تواند از جنس های پلی استر، پلی وینیلین فلوراید، نانو پی دی اف و یا سایر مواد باشد. آلومینیوم کامپوزیت پانل نانو: این مدل کامپوزیت به دلیل بهرهمندی از تکنولوژی برتر نانو از خصوصیات منحصر به فردی نظیر خود تمیز شوندگی، ضدآلایندگی و مقاومت در برابر مواد اسیدی و قلیایی برخوردار است. بلکه استفاده از پانل ها به جای سنگ های سنتی سنگین بسیار مقرون به صرفه می باشد. از آنجا که ما معتقدیم که ویژگی های با کیفیت بالا ورق کامپوزیت بسیار مهم تر و چشمگیر تر در مقایسه با قیمت پانل کامپوزیت آلومینیوم است. ورق کامپوزیت آلومینیومی تقویت شده ای که در پانل ها بکار می رود سبب می شود تا شکنندگی سنگ از بین برود. در گوشههای پنلهای کامپوزیت از نبشیهای Lو در وسط پانل کامپوزیت از نبشیهای H شکل و در گوشهها و کنجهای دیوار از نبشیهای V شکل استفاده می شود که نقش درزگیر را نیز ایفا می کنند. پانل سنگی ممکن است عملاً از هر سنگ طبیعی تولید شود از جمله : گرانیت، سنگ مرمریت، سنگ آهک، ماسه سنگ یا تخته سنگ.

قیمت نمای کامپوزیت

دارای جذابیت سنگ طبیعی مانند گرانیت، سنگ مرمریت، سنگ آهک ، تراورتن و … به دلیل زیبایی ایجاد شده توسط سنگ طبیعی بکار رفته در این پانل ها و ترکیب آن با آلومینیوم این محصول کاربرد های وسیعی پیدا کرده است . نمای کامپوزیت طرح سنگ پانل های از سنگ طبیعی هستند که از روکش نازک طرح سنگ درست شده و با لایه آلومینیوم تقویت شده است. یکی از متریال های سبک در عین حال پرکاربرد ورق کامپوزیت می باشد . در زیر برخی از کاربرد های پانل های سنگی را عنوان می کنیم . این پانل ها هر جایی که سنگ های سنتی محکم و ضخیم دیگر استفاده می شوند قابل استفاده هستند. ورق کامپوزیت جزء مصالح ساختمانی مدرن می باشد که در معماری جدید و مدرن امروزی بسیار کاربرد دارد. در یک تعریف می توانیم بگوییم که نمای آلومینیوم کامپوزیت یک ماده روکش خارجی ساختمان است که نمایی زیبا و با دوام برای ساختمان ایجاد می کند. لایه فیبر اپوکسی تقویت شده، به طور مستقیم در پشت لایه سنگ، قرار می گیرد یک مانع ضد آب است. اغلب اوقات، هزینه ساخت نما 35 درصد از کل هزینه پروژه است.

مشخصات ورق کامپوزیت طرح سنگ دارای ضخامت کل 4 میلیمتر ، ضخامت آلومینیوم 0.2 میلیمتر ، 0.3 میلیمتر و 0.5 میلیمتر می باشد که می توان بصورت ضد حریق نیز تولید شود . 10. قابلیت تعویض و جابجایی پانل ها: اگر هر یک از پانل ها به دلایل مختلف آسیب ببینند، نیاز به تخریب کل بنا نیست و می توان تایل آسیب دیده را تعویض نمود. نمای کامپوزیت طرح سنگ در کاربرد های مختلف استفاده می شود. که مسئولیت نصب و اجرای نمای کامپوزیت را به عهده دارد که مهم است چقدر تجربه یا دقت دارند و چقدر به ریزه کاری ها اهمیت می دهند ، اما قیمت نصب کامپوزیت به جزء هزینه تیم مجری به نقشه های اجرائی و مهندس خط و ربط دهنده و نیز نقشه برداری وابسته است که جمعا به آنها هزینه اجرای کامپوزیت می گویند. از مزایا ورق کامپوزیت طرح سنگ می توان به دوام و ماندگاری بالا ، انعطاف پذیری بالا ، نصب و اجرا سریع و … کلیه پروفیل های (AGK) نمای کرتین وال(AGK) به صورت سازه های نردبانی در داخل کارخانه با دقت بسیار بالا و بدون خطای انسانی توسط ابزار دقیق ، ساخته و جهت نصب در محل ax های از پیش اجرا شده به نما پروژه ارسال میشوند.

و به کلیدها و پریزها متصل می کنند.

این خواص ، باعث می شود تا به جای استفاده از سنگ های سنتی از ورق های آلومینیوم کامپوزیت طرح سنگ استفاده شود و این محصول جایگاه بی نظیری در طراحی های نوین پیدا کند . به دلیل ساختار این پانل ها ، وزن بسیار کاهش می یابد . پانل آلومینیوم کامپوزیت سنگی قابلیت استفاده برای نماهای خارجی، داخلی،کف ساختمان، آسانسور و … استفاده نابجای ورق کامپوزیت آلومینیوم هم می تواند خسازت مالی و هم جانی در بر داشته باشد. می توان از رنگ های گوناگون برای ورق های آلومینیومی استفاده نمود. ورق های کامپوزیت انواع طرح و رنگ می باشند که یکی از آنها که امروزه بسیار استفاده می شود ورق کامپوزیت طرح سنگ می باشد . و به کلیدها و پریزها متصل می کنند. در ادامه این مقاله قصد داریم به صورت مفصل درباره اهمیت استفاده از این نما، ماهیت پانل های کامپوزیت، دسته بندی های مختلف آن و لایه محافظتی مصرفی برای کامپوزیت صحبت کنیم.

مزایا و معایب نمای کامپوزیت

C onte᠎nt has been created  with the ᠎he᠎lp of behsaznama C ontent Gen er at​or Dem ov ersion!

دیدگاهتان را بنویسید