Cool Little نمای کامپوزیت طرح چوب ابزار

همان طور که می دانید رنگ دندان کامپوزیت شده یکی از مقوله های مهم و پیچیده ای هست که باید هم دندان پزشک زیبایی و هم بیمار در انتخاب آن پیش از نصب کامپوزیت دقت کافی داشته باشند. اما شاید این سوال برای شما پیش بیاید که ساختمان من نیاز به بازسازی اساسی ندارد. اجازه بدهید کمی از خدمات شرکت ری بیلدینگ بام در خصوص بازسازی نمای ویلا برای شما بگویم. هر چند که به صورت دقیق نمی توان برای آن ها قیمت مشخص و دقیقی را در نظر گرفت. حتی اگر بهترین متریال ها را هم در اختیار طراحان نابلد قرار دهید چیزی جز یک نمای بد قواره و غیر اصولی تحویل نخواهید گرفت. استفاده از ورق غیر متعارف در اجرای نمای ساختمان های حساس و بروز آتش سوزی و… از جمله پروژه های معروف اجرا شده با نمای کامپوزیت میتوان به بانک مسکن، شرکت ایساکو، بانک انصار، بیمارستان خاتم الانبیاء تهران، بیمارستان طوس، هتل متل قو یا الماس خاورمیانه را نام برد. با این وصف عجیب نیست که در آخرین حادثه یعنی آتشسوزی بیمارستان رسول اکرم (ص) تهران، مواد کامپوزیت سالن، عامل انتقال آتش بود. ویژگیهای ظاهری این نما، شاید بیش از هر عامل دیگری آن را به انتخابی منحصربهفرد تبدیل کردهاست.

نماي كامپوزيت مدرن ترين

ممکن است زمانی که نام نمای کامپوزیت را می شنوید به یاد متریال های مختلفی بیفتید. همانطور که قبلا گفته شد نمای کامپوزیت امکان اجرا در بسیاری از ساختمان ها را دارد یک نمونه از طرح های پر طرفدار که معمولا در ویلا ها و محیط های مسکونی و یا دوستانه مانند کافی شاپ های خاص مورد استفاده قرار می گیرد نمای کامپوزیت طرح چوب است که به راحتی نمای طبیعت را به ذهن می آورد و محیط و نمایی گرم و صمیمی و آرامش بخش را ایجاد می کند. همانطور که گفتیم، برای نصب این نما از روش L و روش H بهره گرفته میشود.روش L و H در نصب نمای کامپوزیت، مانند روش فیکس یا ثابت است، با این تفاوت که ورقها کاست نمیشود و بلافاصله پس از برش در پروفیلهای مخصوص H شکل و L شکل قرار میگیرد.این روش مزایای بسیار زیادی دارد. اجرای ورق کامپوزیت به روش فیکس یا Fixing: در این روش، ورقها با استفاده از پیچ و پرچ بر روی زیرسازی ثابت میشوند و میتوان هر پانل به صورت جداگانه باز یا تعویض کرد. البته اجرای نمای کامپوزیت به بهترین شکل، تنها وابسته به کیفیت بالای متریال نیست بلکه هنر و مهارت بالای طراحان را نیز می طلبد.

Con᠎tent has been cre᠎ated ​by behsaznama ᠎Co᠎nt​ent  Gene ra᠎tor ᠎DE MO !

ورقهای کامپوزیت با کیفیت معمولی، قیمت تقریبا مناسبی دارند؛ اما اگر قصد دارید از ورقهای ضدحریق در نمای کامپوزیت استفاده کنید توجه داشته باشید باید هزینه بیشتری پرداخت کنید. این ورق ها در مقابل خوردگی ناشی از آب و هوا و باران های اسیدی کاملا مقاوم هستند و عوامل جوی هیچ گونه تأثیری بر زیبایی و کیفیت نما نخواهد گذاشت. علاوه بر رنگ های موجود در طبیعت، می تواند به شکل انواع سنگ، چوب و حتی طیف های متفاوت رنگ برحسب زاویه تابش نور و هرآنچه که بتوان تصور نمود توليد شود. تصور کنید که اگر بجای نمای کامپوزیت مترو تهران از متریال دیگه ای استفاده میشد . به این پوشش به اصطلاح Lotus-Effect (اثر نيلوفر آبی) گفته می شود، به این دلیل که قطرات آب یا باران شبیه به برگ های نیلوفر آبی از روی آن سر می خورد و روی سطح نمی ماند. آلومینیوم کامپوزیت پانل: آلومینیوم کامپوزیت پانل معمولی از ترکیب چندلایه مختلف به همراه پوشش آلومینیوم به دست می آید.

تنوع رنگ کالرچارت ورق کامپوزیت ، طیف بسیار گسترده ای از انواع این محصول را در اختیار شما قرار می دهد تا سلایق مختلف را پوشش دهد. علاوه بر این شما با استفاده از شیوه های مناسب می توانید عمر سازه را افزایش دهید. حتی ممکن است انواع سنگ ها در ذهن شما مجسم و تداعی شوند اما باید گفت که جنس ورقه های کامپوزیت از آلومینیوم است. با بررسی های به عمل آمده نمای کامپوزیت آلومینیوم حدود ۹۰% سبک تر از سنگ گرانیت، ۸۵% سبک تر از سیمان، ۷۵% سبک تر از شیشه و ۵۰% سبک تر از ورق معمولی است. یکی دیگر از موارد مهم در انتخاب طرح و سبک ساختمان در مشهد این است که کارفرما ساختمان در مشهد چه میزان میخواد برای پروژه هزینه کند. گروه آرین سازین بنا نما ابتدا با بازدید از پروژه و بررسی آن برای نصب نمای کامپوزیت ، اقدام به طراحی نمای مذکور نموده و با تایید طرح و روش اجرا از طرف کارفرما به اجرای زیرسازی و نصب نمای کامپوزیت طبق برند انتخابی ازسوی ایشان اقدام می نماید و بعد از برطرف نمودن ایرادات احتمالی، کار اجرا شده را به نحو احسن تحویل کارفرما می نماید.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با مطالب بشتر وب سایت خود باشید.

دیدگاهتان را بنویسید