Crazy اجرای نما: Lessons from The Pros

استحکام خمشی بالا (دو تا سه برار سنگ هاي گرانیتی)، جذب آب پایین تا کمتر از 0/5 درصد و مقاومت در مقابل یخبندان ( غیر قابل نفوذ در قیاس با سنگ)، مقاومت شیمیایی بالا و مقاومت در برابر لک پذیري ( مواد شوینده و پاك کننده اسیدها و بازها)، مقاومت سایش بالا ( عمر طولانی و درخشش زیاد)، سختی سطحی بالا ( عدم خراش سطحی و حفظ زیبایی) ثبات رنگ در مقابل نور خورشید ( که ناشی از عدم تاثیر اشعه بر ساختار آن است که در سنگ هاي طبیعی دیده نمی شود.)، قابلیت تولید در سایزهاي مختلف ، وجود طرح ها و رنگ هاي بدیع و بیکران، قابلیت نصب بوسیله نصب خشک در نما ، ضد حریق بودن ( نسبت به آتش مقاوم است و در برابر حرارت تغییر ساختار نمی دهد). مخلوط باید به مدت 15 دقیقه کاملاً مخلوط شود و سپس آن را بوسیله ماله شانهدار مصرف نمود در صورت افزایش مقاومت میتوان مقداري از چسب بتن استفاده نمود.

59% از بازار میل به اجرای نما

8. چسب را کمی با آب یا مایع بتن آغشته کرده سپس با کمک کاردك قاشقی و شانه اي در سطح دیوار یا کف می کشیم . 3. در مقابل نفوذ آب و رطوبت از مقاومت قابل ملاحظهاي برخوردار است. ماده بندکشی به رنگهاي طوسی براي کف و سطوحی که بیشتر در مجاورت رطوبت قرار دارند و پودر به رنگهاي مختلف براي دیوارها بکار میرود. این چسب بر پایه سیمان تولید میشود و در مقابل رطوبت و آب کاملاً مقاوم میباشد مواد موجود در چسب کاشی و سرامیک پودري قدرت انعطاف پذیري زیادي به آن خواهد داد و ضمناً باعث چسبندگی بیشتر میشود. پودر بندکشی را معمولاً 24 ساعت پس از نصب کاشی یا سرامیک بایستی روي سطح کار مصرف نمود و در طول 2 روز چندین بار روي بندها آب به آرامی پاشیده شود. یکی از موارد بسیار تاثیرگذار در ایجاد نمایی مناسب استفاده از ترفندها و عناصری است که نور طبیعی مورد نیاز ساکنین را به خوبی فراهم نماید. اجرای نمای خشک آجری یکی از مدرن ترین روش های اجرای نما می باشد که امروزه از طرف معماران، ساختمان سازها و… زیرا بدلیل عدم دقت در اجرای آن و همچنین احتمال جدا شدن ملات، نمای اجرا شده چوبی دارای ظاهر نازیبایی خواهد بود.

᠎Data has been c᠎reated with t he ᠎help  of behsaznama Conte᠎nt G en er​at or  D᠎emoversion᠎!

استفاده از چسب سرامیک پودري با خصوصیات ویژه سبب تسریع در اجرا و اقتصادي شدن عملیات اجرا خواهد شد. در صورتیکه در نمای دوغابی این اتفاق رخ می دهد و همین الزامات فنی در نمای خشک باعث کاهش تلفات انسانی و بقیه خسارات ناشی از سقوط نما خواهد شد. موارد دیگری که باعث می شود نمای سرامیک یکی از بهترین انتخاب ها در اجرای نما باشد به این دلیل است که وزن این نما نسبت به متریال دوغابی مثل سنگ بسیار کمتر است و باعث می شود که وزن ساختمان نیز کاهش یابد. از خصوصیات ویژه دیگر آن چسبندگی خوب به مصالح ساختمان، کاهش بار مرده ساختمان و کاربرد بسیار آسان آن مصالح نمای خشک است. کاربرد رابیتس در ساختمان سازی چیست؟ در کل نما آجر امتیاز بالایی را به خود اختصاص می دهد. در بخش توضیحات میتوانید کشور سازنده کارگردان و بازیگران فیلم و سریالها را مطالعه کنید. در این سایت یک قطبنما و نقشه وجود دارد و شما با کلیک روی گزینه Find My Location میتوانید موقعیت خود را به سایت ارائه کرده و سپس جهت قبله را روی نقشه و قطب نما مشاهده کنید.

سیستم های مدرن نما

این که شما در نمای سنگی میتوانید یک نمای رومی ساده با انواع ستون در ساختمان از جمله ستونهای کرنتی یا یونیک یونانی را اجرا کنید، میتواند برای برخی بسیار وسوسهانگیز باشد. اما این سبک طرفداران خاص خود را دارد که با هر هزینه ای انتخاب اول و آخرشان خواهد بود. 1. زیر کار تراز شده و عاري از هرگونه گردو غبار و چربی باشد .چسب قابلیت نصب کاشی به روي کاشی ،سنگ،سیمان گچ، و رنگ را دارد. 10. کاشی را نصب و تراز افقی و عمودي می نماییم. 9. مقدار چسب را به اندازه سطحی می کشیم که تا زمان نصب کاشی ، چسب گیرایی و چسبندگی خود را از دست ندهد . 12. بهترین زمان براي بندکشی با توجه به نوع چسب مصرفی در حدود 4 تا 20 ساعت پس از اتمام نصب است. انتخاب سبک و نوع روش اجرا و همچنین تجربه مهندس ناظر، بر این قیمت تأثیرگذار است. ۲- ابعاد استاندارد تولید شده برا این نوع سرامیک خشک پرسلانی ۶۰ در ۱۲۰می باشد و قابلیت برش به اندازه های مورد نظر طرح را دارد. نمای هر ساختمان بسته به محلی که در آن قرار دارد و همچنین بر اساس شرایط محیطی مانند شرایط آب و هوایی، نزدیکی به گسل یعنی زلزله خیز بودن منطقه، باد و طوفان، آلودگی هوا و میزان آلایندههای موجود در هوا و همچنین انواع مصالحی که برای آن استفاده شده است کاملاً متفاوت میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید