Don’t Fall for this اجرای نمای خشک آجر Rip-off

• وزن کم این نما باعث مقاومت در برابر زلزله شده و همچنین زمان وقوع زلزله خرابی کمتری به بار می آورد. اسکوپ سنگ همچنین زمانی که تکیه گاه باید بخش های بزرگی از بار سنگ ها را تحمل کند ، برای جلوگیری از سقوط سنگ به کار می رود. نکته دیگر که بسیار حائز اهمیت است بندکشی آجرها است که باید با دقت انجام شود تا از نفوذ آب به پشتنما جلوگیری کند؛ زیرا با نفوذ آب، ممکن است یخزدگی اتفاق افتاده و نمای چسبانده شده از سطح جدا شود. در سایر موارد ممکن است آجر مورد نظر پیش از موعد از محل نصب کنده شود. فایبر سمنت یا سمنت برد متشکل از الیاف سلولوز و بافتی از سیلیکات و سیمان می باشد که در محیط های با رطوبت بالا بسیار کاربردی است. قیمت آجر نما نسوز کد AR51 آذرخش با توجه به کیفیت بالا در مواد اولیه و روش پخت و همچنین استاندارد بودن آجر کاملاً اقتصادی و مقرون به صرفه است و خرید آجر نما نسوز کد AR51 آذرخش به کارفرمایان محترم جهت اجرای نمای ساختمان توصیه میشود. اگر قصد خرید آجر لفتون صادراتی درجه یک و مرغوب را دارید، پیشنهاد میکنیم برای اینکار از طریق یک سایت معتبر و با سابقه خرید کنید تا بهترین محصول را با بهترین قیمت به دست آورید.

اجرای نمای خشک آجری

Artic le has  been g en​er ated by https://behsaznama.com C᠎onte​nt G en erat​or DE᠎MO !

همچنین یکی از عامل هایی که باعث زیباتر به نظر رسیدن نمای آجری می باشد بندکشی می باشد. بندکشی آخرین مرحله از نمای آجری است که باید با دقت بسیار زیاد اجرا شود تا بهترین نتیجه را از خود برجای گذارد بعد از بند کشی با توجه به شرایط آب و هوایی آب پاشی باید روی بندها انجام شود. بنابراین بندکشی باید به گونه ای انجام شود که کاملاً از نفوذ آب جلوگیری کند. این روش یکی از روش های جدید می باشد که امروزه متقاضیان زیادی را دارا می باشد. با این که این روش مزایای زیادی دارد ولی نمی توان گفت که هیچ معایبی در آن وجود ندارد. که مربوط به پوسته خارجی می باشد، متوجه خود ساختمان نمی شود. اما ویژگی این نمای مدرن، به همین موارد خلاصه نمی شود. اما قبل از آن باید در سطح دیوار پلاستر سیمانی اجرا شود که پلاستر سیمانی یک لایه ای است که از ملات سیمان ساخته شده که یکدست بر روی دیوار کشیده می شود و باعث می شود از نفوذ رطوبت به دیوار اصلی جلوگیری کند.در این روش بند کشی درست مابین آجرها نیز بااهمیت است چرا که از نفوذ رطوبت جلوگیری می کند. امروز اما از متریال مختلفی برای نمای خشک ساختمانها استفاده میشود.  Th is has be en generated ​by https://behsaznama.com C​on te​nt Gener​ator DEMO.

قیمت اجرای نمای خشک در مشهد

سیستم نمای خشک یک سیستم اجرای نما است که در آن برای اتصال اجزای نما شامل پنل های رسی ، سنگ و غیره از ملات استفاده نمی-شود بلکه در این سیستم از تجهیزات فلزی مانند ریل ، پیچ و غیره استفاده می¬شود. چارچوب های نگه دارنده از دیگر اجزای تشکیل دهنده نمای خشک ساختمان هستند. این اصطلاح هم به اجزایی که در معرض شرایط محیطی و جوی هستند مانند نمای خارجی ساختمان و هم به اجزای غیر مدفون که در نمای داخلی ساختمان به کار می روند نیز گفته می شود. فضای خالی که بین نما و عایق قرار دارد خود بهترین عایق حرارتی می¬باشد لذا این سیستم نقش بسزایی در کاهش اتلاف انرژی دارد. داشتن نمايي که عملکرد حرارتي خوبي داشته باشد مستقيماً مصرف انرژي را تحت تأثير قرار مي¬دهد لذا در نماي ساختمان، استفاده از مصالحي که ضريب انتقال حرارتي کمتري دارند، بايد مورد توجه قرار گيرد. ابعاد آن همانند سایر آجرها بوده و میتوانید متناسب با نیازتان یکی از ابعادش را خریداری کنید. رنگ آجرها قزاقی شامل زرد، خاکی، پوست پیازی، قرمز اخرائی، آتشی و حنائی است. در مرحله ی بعدی آجرها را با فاصله روی چهارچوب محکم می کنیم. درسیستم نمای خشک ابتدا یک عایق حرارتی به طور مستقل با اتصال مکانیکی یا چسب به بدنه ساختمان محکم می¬شود سپس چهارچوب یا اسکلت نگه¬دارنده که از جنس چوب، فولاد یا آلومینیوم می¬باشد به ساختمان متصل شده تا نمای خشک با رعایت فاصله از عایق حرارتی بر روی چهارچوب نگه¬دارنده قرار گیرد.

اتصالات نمای خشک

اجرای سیتم نمای خشک در ابتدا نیاز به مطالعات مهندسی دارد و به غیر از مهندسین ناظر پروژه، پرسنل اجرایی دیگر می توانند کارگران ساده آموزش دیده باشند. پس از انجام بازدیدتوسط مهندسین گروه آلفا و مشاوره ، برآورد قیمت به صورت پیش فاکتور ارسال و طراحی نما ( در صورت نیاز ) انجام شده و تقدیم حضور میگردد. ابتدايي¬ترين و حتي از لحاظ قدمت اولين وظيفه¬اي که نما عهده¬دار گرديد، وظيفه حفاظت بود. انسان¬ها براي حفاظت از عوامل جوي و اقليمي، براي خود فضايي را به نام خانه ايجاد کردند. نماي ساختمان بايد به شکلي طراحي شود که علي¬رغم حفاظت محيط داخل از بيرون، ارتباط فضاي بيرون را با محيط داخل ساختمان به خوبي برقرار کند. قبل از استفاده از چسب لازم است پلاستر سیمانی روی دیوار اجرا شود.چسب باید در قسمت پشت آجر، سنگ و یا سرامیک پهن شود، به گونه ای که هیچ قسمت چسب نگرفته ای در پشت قطعه وجود نداشته باشد. انتخاب چسب مناسب که از نظر خصوصیات فنی با آجر، سرامیک و… در این روش، سنگ، آجر، چوب، شیشه یا هر نوع متریال دیگری که مورد استفاده است را از طریق اتصالات و چهارچوبهای فلزی به دیوار متصل میکنند.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد نما بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید