Find اکنون، برای نمای کامپوزیت چه کاری باید انجام دهیدسریع؟

ونیرهای پرسلن با این ضخامت کم زمانی که به دندان ها پیوند می خورند از استحکام و مقاومت بالایی نیز برخوردارند. کامپوزیت به اندازه ونیرهای پرسلن ماندگار نبوده و از آنجایی که در افر آسیب زودتر از بین می رود پس مستلزم نگهداری و محافظت بیشتری می باشد. استحکام لمینت سرامیکی از کامپوزیت دندان بیشتر است. فرآیند کاشت لمینت سرامیکی برگشت ناپذیر است. در بازار فعلی کامپوزیت، برندهای جدید با نام ها و کیفیت های مختلف در بازار رویت میشود این امر زمینه انتخاب مصرف کننده را گسترش داده است . همچنین لایه های بیرونی بر اساس مصرف و نوع استفاده با کمک رزین ها می توانند در برابر نفوذ آب، گرما یا سرما عایق شوند و از آنها می توان در مکان های مختلف استفاده کرد. این شیدرها در سایزهای مختلف از 10 cm تا 25cm با استفاده از قالبهای فابریک به همراه کلیه اتصالات و ملحقات طراحی شده به صورت اختصاصی در اختیار گروه ساخت و اجرای آکام گسترکیش (AGK) قرارگرفته که بر اساس نیاز و طراحی نمای ساختمان اجرا و نصب میگردد.

نمای کامپوزیت

A᠎rticle has  been cre᠎at ed by behsaznama C ontent  Generator  DEMO.

کلیه پروفیل های (AGK) نمای کرتین وال(AGK) به صورت سازه های نردبانی در داخل کارخانه با دقت بسیار بالا و بدون خطای انسانی توسط ابزار دقیق ، ساخته و جهت نصب در محل ax های از پیش اجرا شده به پروژه ارسال میشوند. نمای کامپوزیت مانند نمای کرتین وال به صورت پیش ساخته ددر کارگاه ساخته می شود و سپس برای نصب به ساختمان آورده می شود از این رو سرعت نصب و پیاده سازی آن بالا می باشد همچنین نمای کامپوزیت با توجه به کیفیتی که دارد از قیمت مقرون به صرفه ای برخوردار می باشد نمای کامپوزیت بار مرده و اصافی برا ساختمان به همراه ندارد و فشاری برای ساختمان نمی آورد که این خصوصیت را نمای کرتین وال نیز دارا می بود . نوع دوم ، لوور آلومینیومی با مقطع مستطیلی بوده که این پروفیل های آلومینیومی با توجه به ساختار خاص قالب آن قابلیت نصب و اجرا در طول های بلند بدون دستگاه های نگهدارنده و در زاویه های مختلف را دارا می باشند. اگر مقدار قابل توجهی از ساختار دندان از دست رفته باشد استحکام کافی را برای دریافت ونیرهای دندانی نخواهد داشت. زیرا در این روش درمانی برخلاف لمینت دندان آسیبی به ساختار بافت دندان وارد نمی آید. Po​st was c᠎re ated wi​th the  help ᠎of behsaznama Content  Gene​ra᠎to r ​DE​MO!

در صورتی که بیمار از لمینت های خود به خوبی مراقبت کند؛ لمینت ها بیش از ۱۲ سال روی دندانهای بیمار باقی می ماند. دندانپزشک در کمتر از یک ساعت میتواند رزین کامپوزیت را روی دندان ها شکل داده و آنها را پولیش کند تا طرحلبخند بیمار اصلاح شود. در صورت داشتن هر یک از مشکلات فوق ، دندانپزشک شما ممکن است پس از معاینه لمینت دندان را پیشنهاد دهد. •دندان ها، عیب ظاهری نداشته باشند؛ فقط بیمار قصد داشته باشد رنگ دندان ها را روشن تر کند. اما چون در روش کاشت لمینت پرسلین مینای دندان تا حدودی از بین رفته، بیمار دیگر نمیتواند بدون ونیر از دندانهای طبیعی خود استفاده کند. در فرایند کاشت لمینت سرامیکی باید مینای دندان به اندازه ضخامت ونیرهای پرسلین تراشیده شود با تراش دندان، پوسته های لمینت، پیوند مستحکم تری با مینای دندان برقرار میکنند و دوام و طول عمر آنها نیز افزایش می یابد. این فلز ارزشمند از دیرباز در صنعت ساختمان استفاده می شده و امروزه نیز با افزایش کمیت و کیفیت ، کاربرد آن بیشتر شده است. لمینت معمولا گران تر میباشد و از روش های مشابه مانند کامپوزیت و روکش به مراتب عمر بیشتری دارد، پس گران تر هم هست پس نتیجه هزینه کامپوزیت دندان از لمینت پایین تر است و سریع تر هم انجام میگیرد و شاید بیشتر جوانان کامپوزیت میکنند اما در نظر بگیرید که ونیر کامپوزیت خیلی از قابلیت های لمینت دندان را نخواهند دادش مثلا در برابر لکه ها و استحکام به اندازه لمینت قوی نیست، طول عمر آن پایین تر میباشد و پس نتیجه میگیرم کامپوزیت خیلی سریع تر تغییر رنگ به خود میگیرد و ارزان تر است.

نماي كامپوزيت مدرن ترين درباره نمای کامپوزیت|6 پیشنهادات برای شروع ساخت یک نمای کامپوزیت شما در همه اوقات نیازمند|نحوه انتخاب زنان با نمای کامپوزیت}

یک نمای کامپوزیت در مقایسه با بسیاری از انواع نما، از نظر هزینه مقرون به صرفه است. ونیرهای کامپوزیتی تنها طی یک جلسه بر روی دندان ها نصب می شوند. مهمترین فرق لمینت و کامپوزیت دندان در مدت زمان نصب انها روی دندان ها و فرایند کاشت انها است. حدود ۲ هفته زمان میبرد تا لابراتوار لمینت های پرسلین را به صورت سفارشی شده برای دندانهای بیمار بسازد. لمینت ها طی فرایندی خاص با تکنیکهای بسیار پیشرفته در لابراتوار ساخته می شوند. دکتر مشا روی سطح دندانی که قرار است لمینت شود، قالبی درست می کند و آن را به آزمایشگاه می فرستد تا یک صفحه لمینت یا سرامیکی با ضخامت مناسب تهیه کند.صفحه لمینت با چسب مخصوص به مینای دندان چسبانده شده و سپس ثابت می شود.به طور متوسط بسته به آسیب سطح دندان و میزان آسیب، یک تا دو هفته طول می کشد تا تمام مراحل لمینت دندان انجام شود، لمینت پلیت در لابراتوار آماده و ساخته می شود و همچنین 2 ساعت برای نصب بر روی دندان می باشد. با توجه به موارد مذکور، زمانی که متوجه شدید می توانید کاندید مناسبی برای دریافت ونیر کامپوزیت یا لمینت دندان باشید در ابتدا باید فرق لمینت و کامپوزیت دندان را به خوبی بررسی نمایید و سپس تصمیم درست را بگیرید.

نمای کامپوزیت مغازه

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد کلیک لطفا از سایت ما دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید