Greatest نمای خشک در ایران جهان شما ممکن است در واقع خرید

خوشبختانه در ایران معادن سنگ ساختمان متعددی داریم که اغلب ویژگیهای مناسب برای استفاده در سنگ نما را دارند. تخلخل موجود در سنگ های تراورتن با استفاده از رزین بهبود داده شده و پُر می شوند. این سنگ های نما از بهترین برندهای سنگ موجود در کشور می باشند که در کالاساخت تولید و به فروش می رسند. خوشبختانه در ایران معادن سنگ تراورتن بی شماری وجود دارد. برای مثال اگر از سنگهای مرمر برای نمای رومی استفاده شود، با توجه به نحوه تشکیل سنگ مرمر و ساختاری که این سنگ در طرح، رنگ و فشردگی دارد به مرور زمان درخشانتر و زیباتر میشود. اینکه نمای رومی چیست و بهترین سنگ برای نمای رومی چه نام دارد را در ادامه این مطلب خواهید خواند. مزایای طراحی نمای رومی و استفاده از سنگها چیست؟ سنگهای مرمر و گرانیت از جمله سنگهای لوکس و شیک هستند که قیمت گرانی نیز دارند. در ساختمانسازی برای نما از سبکهای مختلفی از جمله مدرن، کلاسیک، مینیمال و معاصر الهام میگیرند. استفاده از سنگها برای نمای رومی دلایل متعددی از جمله زیبایی، استحکام، دوام و ماندگاری طولانی، مقاومت در شرایط آبوهوایی مختلف، هزینه مناسب، وزن و تراکم کمتر و چسبندگی بالا دارد.

نصاب نمای خشک

 Art​icle h as been c᠎reated by behsaznama C᠎ontent Generat᠎or Demoversion!

از ابزار تخم مرغی استفاده می شود .

گفتیم که سنگها قیمت مناسبتری دارند و دوام و ماندگاری آنها از مهمترین علتهای انتخابشان برای نمای رومی به شمار میرود. نمای بیرونی ساختمان، جلوهای کلی از ساختمان و بخشهای دیگر به شمار میرود. در قرن ۱۹ میلادی با توجه به افزایش طرفداران معماری رومی، این سبک خارقالعاده به کشور آمریکا نیز راه یافت و همچنان در سراسر جهان یکی از محبوبترین سبکهای معماری به شمار میرود. یکی از سنگهای مناسب برای استفاده در نمای رومی، سنگ درجه یک دهبید است. سنگهای معادن دهبید شیراز زیبایی منحصربهفردی دارند و از نظر اقتصادی نیز مقرون به صرفه هستند. از ابزار تخم مرغی استفاده می شود . در واقع ظاهر یک ساختمان می تواند زیبایی، کلاس و ابهت یک ساختمان را نشان بدهد. ولی گزینههای دیگری هم وجود دارند که در ادامه برخی از آنها را معرفی خواهیم کرد. زیرا هم مصریان و هم تمدنهای میان رودان و ایران باستان پیرامون معابد خود بارویی ستبر و بلند میکشیدند. مزیت اصلی روش پیچ و رولپلاک این است که روند کار بهسرعت پیش رفته و زمان زیادی را به خود اختصاص نمیدهد.

شواهدی مبنی بر ساخت این کاخ در زمان خشایاشاه وجود دارد. اما بهطورکل میتوان با هزینهای کم، نمایی بسیار باشکوه ساخت. هر کشور یا شهری در جهان با توجه به ویژگیهای محیطی و آبوهوایی، سبک معماری مشخصی دارد و از مصالح مناسبی برای ساختمانسازی استفاده میشود. خلل و فرجی که در سنگهای تراورتن وجود دارد از شکستن یا خراب شدن این سنگها در سرمای یخبندان جلوگیری میکند. نمای رومی یکی از نماهایی است که امروزه به علت فراوان شدن سنگ تراورتن مورد استفاده قرار می گیرد. با گذشت این همه سال هنوز سبک طراحی آن ها مورد استفاده قرار می گیرد. نمای هر ساختمان با توجه به جغرافیا و منطقه آن باهم متفاوت میباشد. هر فردی با یک نظر به نمای ساختمان میتواند به کیفیت قیمتهای داخلی نیز پی ببرد چون سبک، کیفیت مصالح و ارزش بنا را به دیگر نمایش میدهد. همچنین به دلیل وجود منابع فراوان از سنگهای تراورتن قیمت بسیار مناسبی نیز نسبت به مرمر، گرانیت و مرمریتها دارند.

گروه تجاری معماری کیان علاوه بر ارائه چوب ترمووود ارزان قیمت، تولید کننده انواع ورق کامپوزیت ارزان با قیمت مناسب و کیفیت بالا می باشد. یکی از سبکهای پرطرفدار برای نمای ساختمان که از سبک معماری کلاسیک روم و یونان برگرفته شده، نمای رومی است. نمای رومی یا نمای کلاسیک سبکی محبوب و پر طرفدار در طراحی نمای بیرونی ساختمان است که امروزه بیشتر مورد توجه مردم و مهندسان ساختمان قرار گرفته است. اصولاً از این نوع سنگ در نماهای کلاسیک و مدرن و به خصوص به عنوان سنگ نمای داخلی و محوطه ساختمان بسیار استفاده میگردد. انتخاب نوع سنگ با توجه به قیمتها ارتباط مستقیم با بودجه انجام پروژه دارد. در مقابل سنگهای مصنوعی، سنگهای طبیعی مانند گرانیت، مرمر و تروارتن قرار دارند که باعث میشوند ساختمان، نمایی پرشکوه و عظمت به دست آورد و همه نگاهها را به خود خیره کند. همچنین وزن مناسب، تراورتنهای را بهترین سنگ نما برای نمای رومی مصالح نمای خشک تبدیل کرده است. کارخانه های بزرگ با استخراج و برش سنگ ها با ابعاد سنگ نما به اندازه استاندارد می توان در ساختمان سازی شهرهای شمالی نیز استفاده کرد. استفاده کرد، البته این نیز باید ذکر شود که نوع و وزن استفاده شده در سنگها در کاربریهای متفاوت فرق دارد. C᠎ontent was gener᠎at᠎ed with G SA Content Ge᠎nerator DE᠎MO.

دیدگاهتان را بنویسید