Hearken to مشتریان شما. می‌روند به شما اطلاع می‌دهند همه چیز درباره نمای کامپوزیت ساختمان

نحوه اتصال اسکلت بتنی با استفاده از رول بولت و پلیت های مخصوص و در اسکلت های فلزی به شکل مستقیم خواهد بود. علاوه بر این، آلومینیوم در برابر رطوبت مقاوم است و به همین دلیل هنگامی که در یک محیط مرطوب قرار می گیرد، دارای محافظت در برابر خوردگی است. این ورق نما از هسته پلاستیکی نسوز و دو لایه ورق آلومینیومی و هسته ای مقاوم در برابر آتش، ساخته شده به همین جهت مقاوم حریق است. روش های اجرای این نما به چهار روش می باشد. برای اجرای نمای آلومینیومی با استفاده از این سیستم باید تمامی مراحل با دقت انجام شود. پس از اجرای کمربند های آهنی زیر سازی نبشی های آهنی با شیارها روی کمربند های مطابق با آکس بندی ارائه شده و در نقشه های اجرایی نصب می گردند. همانطور که گفته شد نصب و اجرای نمای کامپوزیت به روش های مختلفی انجام می شود. در قدم بعدی ریل های آلومینیومی با مقطع مشخص به زیر سازی متصل می شوند. در قدم اول زیر سازی فلزی بر طبق طرح نما و فرم های از قبل طراحی شده در هر قسمت نما اجرا می گردد.

چیزهای جدید در مورد اجرای نمای کامپوزیت

ورقهای کامپوزیت برای اولین بار در کشور آلمان ابداع گردید و استقبال و کاربرد فراوان این محصولات به عنوان یکی از مصالح مورد استفاده در نمای ساختمانها، بیانگر کیفیت مناسب و عدم وجود هر گونه محدودیت در طراحی و اجرای آن می باشد. برای اجرای نمای کامپوزیت نیاز به قوطی فلزی می باشد بستگی به نوع طرح و مقدار کیفیت کار از متری 130 هزار تومان تا متری 180 هزار تومان هزینه مصرف قوطی می باشد. ورق کامپوزیت در نما نسبت به سنگ گرانیت حدود ۹۰ درصد سبک تر خواهند بود. نمای کامپوزیت طرح سنگ در کاربرد های مختلف استفاده می شود. برای استفاده از این روش باید به طور کامل با مراحل آشنا باشید. میتوان گفت که با ایجاد امکان برقراری جریان هوا در پشت پانلهای مرکب، حرارت موجود در محیط به داخل ساختمان نفوذ نمیکند. به طور کلی می توان گفت چنانچه قصد دارید نمای آلومینیومی با کیفیت بالا و ویژه ای را داشته باشید بایستی اجرای آن را به شرکت های متخصص و باتجربه در این زمینه با رزومه کاری عالی بسپارید.

هفت اخطار نشانه‌ها در مورد مرگ نمای کامپوزیت شما

به طور کلی می توان گفت در هنگام اجرا باید نسبت به این موارد توجه کافی داشته باشید. این نمای کامپوزیت به راحتی خم می شود به همین دلیل برای مکان هایی که امکان بروز زمین لرزه وجود دارد بسیار ایده آل می باشد . توجه داشته باشید در روش H و L ورق های کامپوزیت برش خورده و بر خلاف روش فیکس خم داده نمی شوند. در قدم بعدی ورقه های کامپوزیت به کارگاه فرستاده می شود و طبق طراحی مشخص با کمک تجهیزات و ابزار مخصوص به این کار برش و خم داده می شود. از بهترین روش های اجرای نمای کامپوزیت می توان به روش H و L اشاره کرد. توجه به این نکات باعث می شود مراحل نصب و اجرای این نما به بهترین شکل ممکن انجام شود. شرکت آکاد، ارائه کننده بهترین سیستم های نمای کامپوزیت ساختمان می باشد که کلیه خدمات را از ۰ تا ۱۰۰ به صورت کامل به مشتریان در سراسر کشور ارائه می کند. اگر از بهترین متریال استفاده نشود بدون شک قطعات نما در مدت کوتاهی رنگ و مقاومت خود را از دست می دهند. برای جلوگیری از تخریب نما بهتر است از قطعات آلومینیوم کامپوزیت با کیفیت استفاده شود.

نمای کامپوزیت خانه

دیوار اصلی بنا که نگهدارنده قطعات مهم می باشد باید کاملا صاف باشد. این روش بر خلاف روش های دیگر نصب نمای آلومینیومی از استاندارد های اصلی و مقاومت بالایی برخوردار نمی باشد. دیوار اصلی برای نصب نمای آلومینیومی باید هیچ گونه ایراد، پستی و نقصی را داشته باشد. شاید تا حدودی ساده تر بودن اجرای نمای کامپوزیت را بتوان قبول کرد اما یکی بودن کیفیت کار را هیچ وقت نمی توان قبول کرد. اجرای نما ورق کامپوزیت: ورق کامپوزیت نما چیست؟ نمای کامپوزیت چیست ؟ آیا امکان حذف کامپوزیت ونیر وجود دارد ؟ قیمت اجرای نمای کامپوزیت در صادقیه،قیمت اجرای نمای کامپوزیت به آیتم های مختلفی از جمله روش نصب کامپوزیت نما ، نوع ورق ، نوع طرح نما ، مقدار و حجم پروزه و مکان اجرای پروزه بستگی دارد بستکی دارد. این نکته مهم را در نظر داشته باشید در اجرای این نما در قدم اول باید زیر سازی صحیح کامپوزیت ها انجام شود که بسته به نوع سازه ی اصلی زیرسازی متفاوتی اجرا می شود. Th᠎is art icle was ᠎done  by behsaznama Content G en er​ator ​DE​MO᠎.

قیمت اجرای هر متر مربع نمای کامپوزیت

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با مطالب بشتر وب سایت خود باشید.

دیدگاهتان را بنویسید