Learn این تغییر How you اجرای نمای خشک

بنابراین در مواردی که نیاز به محافظت سطوح بدون تغییر شکل ظاهری آن وجود دارد. پیوستگی مصالح استفاده شده در همه نما باید مشخص باشد نه اینکه نما به یک شکل طراحی و اجرا شود، بلکه در اجرای قسمت های مختلف ساختمان یک فرم کلی استفاده گردد . پس از گذشت سالها و در صورت تخریب ساختمان، میتوان این پنلها و مصالح را جمع آوری کرد و مجدداً در ساختمان دیگری مورد استفاده قرار داد. پس از خشک شدن هیچ گونه تغییر رنگ و یا ظاهر در مصالح به وجود نمی آورد . محلول ضد شوره بر پایه نانو تکنولوژی; با داشتن ویژگی های خاص، به ابعاد مولکولی; در مصالح نفوذ کرده و با کلیه عواملی که در مصالح آبدوست وجود دارد; واکنش داده و خواص آن را از آبدوست به آبگریز تغییر می دهد. چنانچه شما مشتریان عزیز قصد خرید برای پروژه یا به تعداد بالا ( بیش از ۳ کامیون ) دارید از طریق شماره تماس های ذکر شده با کارشناسان ما تماس بگیرید تا به راحتی به شما کمک کنند . محلول جوهر نمک و آب با نسبت ۱ به ۱۲ و محلول اسید فسفریک و آب با نسبت ۱ به ۹ نیز برای رفع شوره آجر معمولاً به کار میروند.

اجرای نمای خشک ارائه‌دهندگان – نکاتی در مورد نحوه انجام آن درست

باور ما این است با بهرگیری از امکانات فنی و مهندسی اجرای نما در کنار دانش مهندسین جوان و خوش آتیه می توان گامی موثر و کار آمد در معماری و صنعت ساختمان برداشت و شرکت عمران تجارت فاطر از تمام توان فنی و مهندسی خود در جهت ارتقاع صنایع نوین ساختمان استفاده خواهد کرد. تنوع طرح و رنگ آجر نما باعث شده است که این نوع آجر برای طراحان معماری و طراحی نما ساختمان بسیار جذاب بوده و استفاده از آن در صنعت ساختمان ایران رواج زیادی داشته باشد. استفاده از محلول کلر یک روش دیگر برای تمیز کردن سطح آجرنما است. به همین دلیل بعد از استفاده از این ماده سطوح آجری; بهراحتی قابل شستشو می شود. خرید آجر نما نسوز کد AR35 آذرخش به دو روش متر مربعی و یا محاسبه تعداد قالب مورد نیاز پروژه امکان پذیر است. اجرای نمای خشک به دو روش سیستم نمایان و غیر نمایان صورت می گیرد. میزان دقت در شاقول بودن آجر نماها، استفاده از کاور نایلونی پس از هر ۴ ردیف آجرچینی به منظور جلوگیری از ریختن دوغاب روی مصالح، ظرافت در بندکشی آجرنما و میزان متریال مصرفی در ملات بندکشی بسیار اهمیت دارد. استفاده از تکنولوژی مواد ضد شوره آجر نما; شوره ها و کثیفی ها و آلودگی ها نمای ساختمان از بین می برد.

اجرای نمای خشک

یکی از روش های از بین بردن شوره زدن آجر و سنگ ساییدن سطح است. در پاک کردن و برطرف نمودن شوره آجرنما; نانو شوینده ها هستند. تا جایی که قیمت نمای خشک سرامیک و دتایل اجرای سرامیک خشک بهعنوان برخی از فاکتورهای موثر در جلب پیمانکاران ساختمانی منظور میشوند. ۴- این نوع سرامیک خشک پرسلانی دارای قطعات مخصوص برای کنج ها ، کف پنجره ها و فلاشینگ های ساختمان است که ظرافت زیاد به نمای تمام شده و قابلیت رگلاژ و آب بندی بالا را به محصول می دهد. در نهایت تایل سرامیک پرسلانی از پروفیل های افقی زیرسازی آویزان می شود. تایل پرسلانی یک محصول سرامیکی است که بدنه متراکمی دارد که خصوصیت اصلی آن خلل و فرج بسیار پایین آن است ( چیزی کمتر از 1%) . سیستم نمای خشک یکسری اجزاء مهندسی شده دارد از قبیل : زیر سازی آهنی ، رانرهای آلومینیومی یا گالوانیزه ، پیچ ومهره ، لاستیک نگهدارنده و ملزومات دیگر. کاهش چشمگیر مصالح و ضایعات ساختمانی از دیگر دلایل کاهش هزینه ها در سیستم نما خشک می باشد. از دیگر ویژگی های مواد ضد شوره آجر نما; ایجاد خاصیت آبگریزی است. دیگر ویژگی عایق رطوبتی شفاف نما نانو این است که; نسبت به اشعه ماوراء بنفش هیچگونه حساسیتی از خود نشان نمی دهد.

محلول به دست آمده را روی نمای آجری اسپری کنید. در این روش با دستگاه مخصوص، آب گرم و بخار را روی نمای آجری پاشیده می شود. در این روش آب که با سیلیس ترکیب شده است با فشار قوی، بیرون می آید و روی سطوح مورد نظر ریخته می شود. مقدار مساوی کلر و آب را داخل یک سطل بزرگ ریخته شود. انسان برای حفاظت خود در برابر عوامل جوی و اقلیمی از یک طرف و حیوانات موذی و انسانهای مزاحم از طرف دیگر، فضایی به نام خانه را برای خود ایجاد کرد. اگر در شرایط جوی نامناسبی (خیلی گرم یا خیلی سرد) هستید می توانید از آجر سفال فوم دار استفاده کنید. این مواد خود می تواند در برابر شرایط جوی بد در گرما و سرمای بیش از حد و باران های اسیدی بسیار مقاوم باشند. با این همه مزیت انتخاب شما برای طراحی نمای ساختمان خود چیست؟ سالهای چهل و پنجاه هجری اوج شفاف کردن نمای جنوبی خانهها بود و پنجرههای شیشهای سراسر نمای رو به حیاط را پوشاند، ولی ساکنان خانه با فضای بیرونی ارتباط نداشتند و باز هم زندگی خود را در پشت پردههای ضخیم و کرکرههای فلزی ادامه دادند. Post w as creat᠎ed by https://behsaznama.com Con᠎tent  Gener​ator DEMO !

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد مجموعه ها بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید